Şimdi Ara

İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 45
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anilmy (45 mesaj) Viktor R3znov (13 mesaj) ialaybeyi (7 mesaj) PURECAUCASIANWHITE (4 mesaj) Murat Burç (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (29 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (34 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    206 Mesaj

Ben de kendimi rekorcu sanaıyordum ..

Hiç bir şeymiş benimki

(Balçova Agora AVM önünden Çankayaya yürümüştüm)
    |
    |
    anilmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Yürümek güzel şey :)
    |
    |
    gezginherif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Abi bir dünya açıklama yaptım, sil baştan tekrar aynı şeyi yazıyor, adamlara niyetimin ne olduğunu bütün yorumlarda belirttim. Benimi trolluyorlar anlamıyorum çok garip bir ortama düştüm 😅 Allah sabır versin DH kullanıcılarına 😅 ben yine elimde lanet telefonu tutup bu videoyu çekicem ve bu sefer raportaj yapacağım kavga etmek isteyen varsa kafa tutar çok şükür korkum yok kimseden zaten korksaydım telefonu gizler öyle çekerdim 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj
    İnsanları video kaydına nasıl bu kadar rahat alıyorsunuz? Ben sokakta biri varken video çekmeeye eutanıyorum. Videoyu geç fotoğrafa bile utanıyorum.

Dostum tecavüzcü değilim. Sahtekâr değilim. katil hiç değilim. Neden bu kadar sorun oldu bu video Allah aşkına birisi insan gibi söylesin

|
    |
    Murat Burç kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anilmy

Dostum tecavüzcü değilim. Sahtekâr değilim. katil hiç değilim. Neden bu kadar sorun oldu bu video Allah aşkına birisi insan gibi söylesin
    Ben sana videoenun konusu sorun demedim. İnsanları video kaydına almanın sorun olduğunu söyledim. Birisi dava açabilir.

Buyur ozaman bu siteyide kötüle bu site ozamam neden kapanmadı hâlâ, eminimki takip ediyosundur bu siteyi dimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilmy -- 23 Temmuz 2020; 22:36:50 >
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Polisimizede el kaldırır senin gibiler

|
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bil dostum bak koskoca izmirde çevirme onca insan geçiriyor sağdan soldan hangi birisi dava açıyor bu siteye

|
    |
    ialaybeyi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2306 Mesaj
    KVKK gereği adam başı en az 2 yıl yesen 562*2=1124 yıl hapis yersin.

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim sağlığımı ve bir çok insanın sağlığını riske attıkları için ya onların başı yanarsa bide böyle düşün. Zaten milletin yüzüne zoom yapmadım bişey yapmadım niye abartiyosun bu kadar anlamsız. Beni içeri atsınlar ama böyle manzaralar olmasın eminim ki hapishanede daha güvende olurum.

|
    |
    shakircan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7281 Mesaj

Bunu ilk defa duydum. Herkese açık bir alanda video karesine insan girmesi yasak mı ? Bunla alakalı varsa maddeyi atabilir misin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Bunu ilk defa duydum. Herkese açık bir alanda video karesine insan girmesi yasak mı ? Bunla alakalı varsa maddeyi atabilir misin
    video karesine girdikleri için ben dava açabiliyor muyum? Benim bu videoyu çekme amacım Alsancak - Karşıyaka arası yürüdüm olacaktı ama baktım ki maskesiz insan bir hayli fazla bende saydım ve paylaştım. videonun kalitesini düşürdüm, zaten titreme gibi bir sorun oldu sırf emek var diye silemedim, zaten insanların yüzüne x sembolü koymaya çalıştım, elinizi vicdanınıza koyun sorun benim video çekmem mi? yoksa maskesiz insan sayısının bir hayli yüksek olması mı belkide benim sayemde o bölgede devlet memuru gezecek ve bu virüs bulaşmayacak bu kişilere neden saf ve temiz düşünemiyoruz hep bir art niyet arıyoruz. röntgencilik yapmadım apaçık elimde telefonu tuttum ve görenlerin çoğu kenardan gitti

• Yarbay
    7281 Mesaj

Zaten maskesiz gezenleri savunanları hiç anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kardeşim sen bana güven ve bu cahil salaklara yanıt verme. Kısıtlı ve küçük beyinlerince seni korkutmaya çalışıyorlar. Hukukta bunun hiçbir karşılığı yok. Sen hiçbir şahsı özellikle kameraya almadın. Hiçbirinin yüzü, kimliği ve sesi seçilebilir değil. Hiçbiri videoda bir fikir beyan etmedi ve fikri hakka da sahip değil. Hiç kimseye hakaret etmemişsin ve hiçbir şahıs üzerinden hedef gösterme yapmamışsın.

Kısacası bugün YouTube içerisindeki videolara dikkat ettiysen, röportaj ve dip dibe çekimlerin dışında hiçbir şahıstan izin alınmaz ve hiçbirinin yüzü buzlanmaz. İstisnai durumlarda yüzü belli olan ve bu durum kendisine sorun teşkil edebilecek kişi ya da kişiler veya bu kişilerin başvurduğu kurumlar bu durumu video sahibine iletirler ve videoda sansürleme yapılır. Hatta yanılmıyorsam YouTube'da sonradan yüklenen video üzerinde de düzenleme yapılabiliyor. Yani yüz buzlama ya da yazı ekleme, karartma vs. yapabiliyorsun.

İletişim Hukuku eğitimi almış ve ömrünün çoğu medyada geçmiş bir adam olarak için rahat olsun diyorum. Bu kamillere kulak asma. Hepsi çoluk çocuk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 23 Temmuz 2020; 23:42:58 >
    |
    |
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold

• Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Kardeşim sen bana güven ve bu cahil salaklara yanıt verme. Kısıtlı ve küçük beyinlerince seni korkutmaya çalışıyorlar. Hukukta bunun hiçbir karşılığı yok. Sen hiçbir şahsı özellikle kameraya almadın. Hiçbirinin yüzü, kimliği ve sesi seçilebilir değil. Hiçbiri videoda bir fikir beyan etmedi ve fikri hakka da sahip değil. Hiç kimseye hakaret etmemişsin ve hiçbir şahıs üzerinden hedef gösterme yapmamışsın.

Kısacası bugün YouTube içerisindeki videolara dikkat ettiysen, röportaj ve dip dibe çekimlerin dışında hiçbir şahıstan izin alınmaz ve hiçbirinin yüzü buzlanmaz. İstisnai durumlarda yüzü belli olan ve bu durum kendisine sorun teşkil edebilecek kişi ya da kişiler veya bu kişilerin başvurduğu kurumlar bu durumu video sahibine iletirler ve videoda sansürleme yapılır. Hatta yanılmıyorsam YouTube'da sonradan yüklenen video üzerinde de düzenleme yapılabiliyor. Yani yüz buzlama ya da yazı ekleme, karartma vs. yapabiliyorsun.

İletişim Hukuku eğitimi almış ve ömrünün çoğu medyada geçmiş bir adam olarak için rahat olsun diyorum. Bu kamillere kulak asma. Hepsi çoluk çocuk.
    dediğin gibi kimseyle diyalog kurmadım, elimde kamera ile etrafı çektim geçtim 1 saniye görüntüye girip çıkıyor herkes kimseyi rahatsız etmedim, mahremini çekmedim. ayrıca size çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgi için iyi ki senin gibi insanlar var, kaçtır yorum yapıp beni savunuyorsunuz, sağolun varolun

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Sohbet
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar

Gülüş Tasarımı Cancer Clinical Trials Sohbet kripto para haberleri
SEO Radyo Dinle Canlı Tv izle
Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü

Version: 1.2.1039

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.