Şimdi Ara

İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
107
Cevap
1
Favori
4.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 45
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anilmy (45 mesaj) Viktor R3znov (13 mesaj) ialaybeyi (7 mesaj) PURECAUCASIANWHITE (4 mesaj) Murat Burç (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (29 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (34 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    575 Mesaj

Oğlum hem arsız bir cahilsin ve maske takmamayı savunuyorsun hem de adamı CİMER'e şikayet etmekle tehdit ediyorsun. Sen yemin ediyorum, eğitilmez bir cahilsin.

Dikkat et de başkası da seni maske takmamayı savunmak ve devlet kanunlarına muhalefetten dolayı CİMER'e şikayet etmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PURECAUCASIANWHITE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Yarbay
    4106 Mesaj
    Bisiklet yolundan yürüme kardeşim, sen bisiklet misin ?

Sen içini ferah tut. Bu cahil çoluk çocuğu da dinleme. Videonda illegal hiçbir şey yok. Kimsenin yüzü net değil ve kimlikleri belirlenebilir durumda değil. Kamuya açık bir alanda, genel bir çekim yapıyorsun. Herhangi bir şahsı hedef göstermiyorsun ve sosyal mesafe alanını taciz etmiyorsun. Amacın da devletin çıkardığı kanuna muhalefet edenleri göstererek, bir bilinç oluşturmaya çalışmak. Burada korkması gereken sen değilsin.

Millet o kadar leş ve iğrenç hale gelmiş ki cahilliği ve sorumsuzluğu örtmek pahasına seni suçlamaya kalkıyorlar. Kokuşmuş cahiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 23 Temmuz 2020; 18:19:51 >
    |
    |
    anilmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haklısın farkına vardıktan sonra yan yola geçtim 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BraveHeart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkür ederim bende kendimi soruguladım nerede hata yaptım diye çok teşekkür ederim iyi dileklerin için

|
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4106 Mesaj

Ben de karşıyakadan çıkıp alsancak iskeleye kadar bisiklet sürüyorum da, zorunlu ortak kullanım yerleri hariç bisiklet yolunu kullanmayın yaya olarak lütfen
    |
    |

Mesajı aldım daha çok dikkat ederim👍

|
    |
    BraveHeart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj
    iyi iş çıkarmışsın. ben dun hastanedeydim korona servisinden 6 saatte iki ölü çıkardıklarını gördüm. büyük ihtimalle bana da bulaşmıştır. ayvayı yedik.
    575 Mesaj

Maske takmadan karşıma çık da bakalım kime kavga çıkarabiliyorsun görelim. Gücün sadece efendilik yapan konu sahibine yetiyor değil mi at kestanesi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 23 Temmuz 2020; 18:26:23 >
    |
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    575 Mesaj

Aslında devletin yapacağı şey belli. Bu sorumsuz cahillere virüs bulaştığında ne b.k yerseniz yiyin deyip, belediye çöplüğüne tıkamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    serhatdaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1196 Mesaj
    çeşme'de yaşıyorum. burada bir video çekmek istesem maskelileri saymak daha kolay olurdu

Herkesin erisebilecegi cadde, yol, park, toplu tasima araci public namina ne varsa babalar gibi cekersin. Kimseyi evinde mahrem alanda cekmedigin icin umursama. Cok merakliysa gitsin sikayet etsin eleman.
    |
    |

Keşke herkes durumun ciddiyetinde olsa
    |
    |
    serhatdaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

En mantıklısı onu yapmak bende pişman oldum maskesizleri saydığıma
    |
    |
    JaCKiE_BrOwN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

Evet kimsenin özelini çekmedim yoluma kim denk geldiyse onu çektim, çoğu zaten kameraya bakarak geçiyor. neyse ya yoruldum hakikatten nerden paylaştım :S
    |
    |
    bad to the bone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ipleme ya. o zaman butun sokakta cekim yapan youtuber'lari iceri alsinlar. Konustuklari insanlar disinda arkaplanda gecen herkesi cekiyorlar. ne olacak? Bu ne kadar mantiksizsa senin cekimine laf atmak da o kadar mantiksiz.
    |
    |
    Kaç saat yürüdün?
    Konu Sahibine Özel

Ağzına sağlık dostum, Teşekkür ediyorum...
    |
    |
    bad to the bone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel

|
    |
    gezginherif kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bazı saydıklarında maske var adam aşağı indirmiş belki nefesi kesildi ondan indirdi maskeyi sonra geri taktı nerden biliyon ki ? bende öyle yapıyorum uzun süre maskeyle gezince nefesimi kesiyor 1 dk aşağı indiriyorum maskeyi rahat nefes almak için sonra geri takıyorum
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.