Şimdi Ara

İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
107
Cevap
1
Favori
4.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 45
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 4 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 17
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • anilmy (45 mesaj) Viktor R3znov (13 mesaj) ialaybeyi (7 mesaj) PURECAUCASIANWHITE (4 mesaj) Murat Burç (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42 mesaj) Mobil (29 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (34 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> COVID-19 (Koronavirüs) >> İZMİR'DE MASKE TAKMAYAN İNSAN SAYISI | ALSANCAK-KARŞIYAKA ARASI '18,55 KM' YÜRÜDÜM |CEZA 505.800,00₺
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    84 Mesaj
    tahminim vaka sayısında yaşanan düşüş ile birlikte insanları fazla boğmamak adına ceza kesmiyorlar ama yine de maske takmak gerekiyor mu ? Evet. Bunu zorunlu tutmuşlar mı ? Evet. Haksızsınız demedim ama ceza verecek kişi ve kurumlar bellidir, siz değilsiniz. Kendinizce adalet sağlamaya çalışamazsınız. Ayrıca rahatsız olduysanız şikayet edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yüzler belli oluyor hiç birisinin haberi yok yaptığın yasal olarak suç videoyu kaldırmanızı rica ediyorum yasal olarak 2-3 farklı suçu işliyorsunuz.
    1. Gizli video çekmek yasak
    2. kişilerden sözlü veya yazılı izin aldığınızı isbatlamadan insanların yüzünü paylaşamazsınız.
    |
    |
    anilmy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır rahatsız olmadım. Maske takmak mecburi olmasa devlet 900 tl yazmazdı. Anlasilan sizde takmıyisunuz, Maske takmak mecburi değilse takmamaya devam etsinler. ben bu yüksek sayıya dikkat çekmek istedim kimseyle bir alıp veremediğim yok illaki zabıta gezse orada böyle bir durum yaşanmayacak, herkes takacak maskesini adım gibi eminim gönüllü olarak gezdim. Sayıyı analiz ettim kişilerin kimlik bilgilerini paylaşmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ialaybeyi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Kendim takıyorum. Nereden vardınız bu kanıya anlamadım. Ayrıca polis-zabıta farketmiyor insanların çoğu artık çekinmiyor, kolluk kuvvetlerini görseler dahi takmıyorlar. Yapacak bir şey yok maalesef, umarız bu pandemi azalarak biter ve kontrol altına alınır. En kısa sürede de aşısı bulunur. Siz sağlığınıza dikkat edin yeter.

Konu Sahibine Özel

Yüzler aman aman belli olmuyor, 4k çekim yaptım kameram okadar iyi olmadığı için çok sarsılıyor dikkatini çekerim. Ayrıca videoyu netlik kaybetsin diye 1080p olarak attım. Ayrıca herkes gördü elimdeki kamerayı ne cekiyosun diye bir tepkide almadım. buna kimse karışamaz turist gibi gezdim çektim. Maske takmayanları savunabilirsin ben maskeyle çok eskiden tanıştım yaşadığım sağlık problemi yüzden.
    1. Gizli değildi apaçık elimde göğüs hizamda çekim yaptım
    2. Elimde bariz kayıt ettiğimi gördüler. Ve ayrıca ortada bir problem var maske takılmıyor. Sen gerçekten benimi suçluyosun bu konuda benim videoyu çekme amacım Alsancak tan Karşıyaka'ya yürüyüştü yine insanlar görünecekti napayım insanları tek tek silip öylemi cekseydim yada her gördüğüm insandan tek tek izinmi alıcaktım nerde görülmüş böyle birşey?

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    Bende takmıyorum ve beni çekseydin kavga çıkardı.

Benimde tek amacım farkındalık yaratmaktı vaka sayısı bir hayli yüksek kimsenin umurunda degil, benim canımı sıkan şey sonumuzun italya gibi olması vaka sayısı ilk Çanakkale de bildirildi 5 kişiydi herkes Maske takıp stok yapmaya başladı. Şimdi vaka sayısı 1000 lerin üzerinde seyrediyor ortalama ama kimse umursamıyor. Nerden geliyor bu rahatlık anlamıyorum elbette herkes kendi bacağından asılacak kimleri sebeb olacak başkasına taşıyacak bu hastalığı, kimiside yakalanacak hafif atlatacak belkide ağır geçirip yenik düşecek temennim kimseye zarar gelmesin inşallah bu süreci normal grip gibi atlatırız. ben keşke daha fazla şey yapabilsem bu konuda elimden gelen buydu sayıyı belirleyip dikkat çekmekti. Kötü bir amacım yok...

|
    |
    ialaybeyi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Tamam dostum takma sen helal olsun sen kralsın. Başarılarının devamını dilerim.
    Bende dayak yemek için şefkatli kollarımı açarım sana anlından öpüyorum seni güzel kardeşim..

|
    |
    Vanished Man kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1861 Mesaj
    bakalım cimer ne diyecek bu işe

Konu Sahibine Özel

İyi ki kötü çekmiş telefon, yoksa yüzler belli olsa ne yapardım ben :(

|
    |
    __kadıköyRAP__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Maske takmayanlara daha ağır ceza veriyorlar ama yine de sen bilirsin. Milletin sağlığını hiçe sayanlara daha ağır cezalar var diye biliyorum.

|
    |
    PURECAUCASIANWHITE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1380 Mesaj
    İyi de çimlerde oturanlar birşeyler yiyip içiyor arkadaş arkadaşa veya ailesi ile oturdukları için maske takmıyorlar onları bile saymışsın bu nasıl kafa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 23 Temmuz 2020; 17:16:1 >
    Dark N10 | Corsair VS650 | Gigabyte B450 Aorus M | Ryzen 5 3600 | Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB | Xpg Spectrix S40G RGB 512 GB | Team T-Force Delta RGB 16 GB | Asus VX238H | JD 619 - JD 125M - JD 900 | Rampage SN-RW1 | Redmi Note 8
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Adı üstünde maskesiz kişi sayısının analizini yaptım 🤷🏽‍🤷

|
    |
    Bilgisayar Virüsü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bak sende rahatsız olmuşsun bu durumdan her birini uyarıp kavga edeceğine yetkililer ilgilensin bu durumla. Sen nasıl takıyorsun maskeni herkes takmak zorunda takmayana ceza yazıyorlar dimi yanlış mıyım millet cebindeki paraya mı güveniyor? Yoksa bana bişey olmaz mı? Düşüncesinde ben dikkat çekmek istedim belliki çekmişim bizim ülkede dikkat çekmek istiyorsan önce video çekeceksin halka sunacaksın sonra yetkililer duruma el atıyor. Umarım bu duruma el atarlar kimsenin ceza yemesi derdinde değilim herkes elini vicdanına koysun taksın maskesini kronik rahatsızlığı olan insanlar var bende bu grupta yer alıyorum. Sen turp gibisindir ama taşıyıcıysan ve bir garibe bulaştırırsa bunun bedelini hiç kimse ödeyemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anilmy -- 23 Temmuz 2020; 17:19:32 >
    |
    |
  • Yarbay
    9486 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anilmy

Teşekkür ederim 😅
    Cok az yürümüşsünüz

Ben ankara da 35 km yürüdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 23 Temmuz 2020; 17:40:30 >
    |
    |

Aileyle oturana virüs bulaşmıyor mu? Ya da aileyle oturanlar virüs bulaştırmıyor mu? Virüs herhalde, aaa bunlar aile, ben bunları es geçeyim diyor.

Sabır :D

|
    |
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Allah razı olsun biride bana ha verdi. Sağolasın dostum..

|
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
bankalar.org
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.