Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

İzmir'de İki Erkek Düğün Salonunda Evlendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
47
Cevap
2
Favori
2.833
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İzmir'de İki Erkek Düğün Salonunda Evlendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3420 Mesaj
      14 Ekim 2018 11:14:10

Olm falan yakışmıyor bu tarz laflar ağzina abisi. İkincisi adamları yerdiğimi nereden çıkardın. Sadece yapılan algıya dikkat çekmek istedim.
      Ha şimdi farkettim heyecandan ellerin titrerken aynı mesajı iki kere yollamışsın az sakin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 14 Ekim 2018; 11:28:38 >
      |
      |
      siyahlee97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      913 Mesaj
      14 Ekim 2018 13:16:37
      quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Korkma Ensar vakfinda çocuklara tecavüz edilirken birkereden birşey olmaz diyen savunan bakanimiz var, hem de bayan. Taş mas yağacak olsa şuana kadar çoktan yağmıştı.

Kendi tercihleri kendi yasantilari. Çocuğa falan musallat olmadıkları sürece kendi aralarında ne yaparlarsa yapsınlar. Taş mas yagacak olsa zaten hükümet enkaz altında kalırdı. İlahi adalet diye birşey yok bu dünyada.

Alıntıları Göster
      Kendi aralarında yapmıyorlar, bütün bir topluma ilan ediyorlar, görüntülerini paylaşıyorlar,çocukların zihnini karıştırıyorlar, ahlakını bozuyorlar.

Türk milleti!Zenginliğin ve endişenin olmadığı Ötüken Ormanları'nda kalırsan ebedi devletini muhafaza edersin...Sana söyleyeceğim herşeyi ebedi taş üzerine yazdım.Ötüken Ormanı'dan ayrılmayın!(Bilge Kağan)
      Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar.. Yıllarca süren savaş.. Ondan sonra!.. içeride ve dışarıda saygıyla tanınan yeni vatan, yeni sosyete, yeni devlet! ve bunları başarmak için aralıksız devrimler... İşte, Türk genel devriminin bir kısa ifadesi.(Atatürk)

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      14 Ekim 2018 13:34:39
      quote:

Orijinalden alıntı: gençkurt

Kendi aralarında yapmıyorlar, bütün bir topluma ilan ediyorlar, görüntülerini paylaşıyorlar,çocukların zihnini karıştırıyorlar, ahlakını bozuyorlar.

Alıntıları Göster
      Bişey olmaz hocam. Sorun yok. Çocuklar bu ulkede sabahtan akşama kadar TV de RTE nin yalanlarını, diğerinin çocuk tacizcisisni korumasını, çalıyor ama çalısiyor diyen arkadaşları, rantları, çalıp cirpanlari, garibanlarin omuzlarını çiğneme çiğneme uçak alıp pişkin pişkin hediye diyenleri izliyor.

Çocukların ahlakini bu ülkede bozacak o kadar sey var iken, bu kadar ahlaksizligin içinde homoseksuelligi çocuğun gözü bile gormez. Mesela adını vermeyeceğim bir arkadaşım çocuklarının ahlakini korumak için RTE yi izletmiyor. 15 yaşına kadar izleyemezler diyor. Kendisine sorsan rtuk sansür falan derken toplumun ahlak bekçisi. Ama mesela bana göre TV deki küfüre sansür koyan kişiyi göz önüne getirince; iyi ki ahlaki değerlerini ondan almadım diyorum.

Çocuklarımızın ahlakini iki homoseksüel bozmaz. Ananı al git diyen, Soma da madenci yumruklayan, onlarca defa insanları dolandirmis jet Fadılı kollayan, birkereden birşey olmaz diyen, paraları sifirladinmi oğlum diyen, kendisi e 500 milyon dolarlık uçak alındığını ima eden, domates 8 lira iken örtülü odenege pipet dayayıp hupleten, cemaatlerle devleti peşkeş çeken, askerlere kumpas kurulurken ben davanın savcisiyim diye kumpasa destek veren, koğuşunda onurlu tsk personelinin kendini asmasina sebep olan bu kumpaslar sonucu, babasız kalan Albay çocuklarının YUZUNE BİLE BAKMAYA CESARET EDEMEYEN,

adamların TV de sabahtan akşama kadar nefret ve kin kustuğu bir ulkede, ahlakı bunlar değil de iki eşcinsel bozacaksa, Bu kadar şeyin içinde iki eşcinsele takılan ahlak zaten bozuktur fakat haberimiz yoktur.

O yüzden iki escinselden hiçbirşey olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoSSgO -- 14 Ekim 2018; 13:37:20 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      496 Mesaj
      14 Ekim 2018 13:53:27
      quote:

Orijinalden alıntı:

vay anasını sayın seyirciler. erkek erkek ile evlenmiş, vay vay vay.

aşın bunları aşın! yerin dibindeki mağaraya iyice gömüldünüz. tüm dünya kabul ediyor bunu artık. insanların sosyal hakkıdır bu. kabul et, etme, ama saygı göstermek zorundasın!
      oğlun evlenirse saygı gösterecekmisin?
      |
      |

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      14 Ekim 2018 14:52:59
      Lanet olasıcalar.
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      14 Ekim 2018 16:45:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Ares

Olm falan yakışmıyor bu tarz laflar ağzina abisi. İkincisi adamları yerdiğimi nereden çıkardın. Sadece yapılan algıya dikkat çekmek istedim.
      Ha şimdi farkettim heyecandan ellerin titrerken aynı mesajı iki kere yollamışsın az sakin.

Alıntıları Göster
      Yanlış alıntı olmuş kusura bakma

Ellerim mi titriyor agshagagag

Forumda yenisin herhalde aslanım benim, bu forumda sorun bitmez bilerek yapılan birşey değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      14 Ekim 2018 16:45:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Ares

Alıntıları Göster
      Yanlış alıntı olmuş kusura bakma

Ellerim mi titriyor agshagagag

Forumda yenisin herhalde aslanım benim, bu forumda sorun bitmez bilerek yapılan birşey değil

• Yarbay
      3420 Mesaj
      14 Ekim 2018 23:46:34

Hasta mısın la ne yenisi? Forum id'im 4 haneli
      Aslanlar kovalamasın dikkat et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares -- 14 Ekim 2018; 23:47:5 >
      |
      |
      siyahlee97 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      40 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      sigortacimiz71

14 Ekim 2018 23:48:55
      çogh degerlighşş gübbeli hoga buna bademleme mi ne diyordu...
      |
      |

• Binbaşı
      1139 Mesaj
      15 Ekim 2018 00:28:54
      Yahu homofobik kimseler size giren çıkan nedir? Özeniyorsunuz da söyleyemiyor musunuz, nedir yani olay?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1319 Mesaj
      15 Ekim 2018 01:12:40
      Olay yeri Azarbeycanmis deniyor

|
      |

• Yarbay
      16052 Mesaj
      15 Ekim 2018 07:04:07
      Ensar vakfında imamlar tarafından hayatları kaydırılan çocukları bukadar konuşmadınız.

PSN ID: vea_victis
    • Yüzbaşı
      333 Mesaj
      15 Ekim 2018 09:58:37
      Video gerekli yerlere iletildi.Geçende para için çocukları öpüştüren dönme vardı oda izmir'deydi aldılar hemen.Biz varken bunların hiç birisine izin vermeyiz LUT kavmi sizi 1 gram tahhamülümüz yoktur gidin avrupada yapın pisliğinizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk768 -- 15 Ekim 2018; 9:59:30 >

İşlemci: İntel i7 8700K // Anakart: Asus ROG STRIX Z370-F Gaming // Ekran Kartı: İntel UHD Graphics 630 // Ram: Corsair Pro RGB 16GB (2x8GB) 3600Mhz CL18 SSD: 1TB Samsung 970 EVO // Kasa: Phanteks Evolv Atx Galaxy Silver // Sıvı Soğutma: Corsair H150i Pro 360mm // Güç Kaynağı: Corsair HX750 750W 80+Platinum Monitör: ASUS 27" PG279Q 4ms 165Hz 2K G-Sync IPS
    • Binbaşı
      1711 Mesaj
      15 Ekim 2018 10:02:43

Cümlenin sonunu Allahu Akbar diye bitirmen lazım mümin kardeşim

|
      |
      berk768 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

Friedrich Wilhelm Nietzsche
    • Binbaşı
      1711 Mesaj
      15 Ekim 2018 10:04:04

Onlar takdiri ilahi kardeşim.yani imtihan.

|
      |
      C-İ-E_SN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

Friedrich Wilhelm Nietzsche
Reklamlar
paykasa
SEO
Paykasa
Yeni Abonelik d-smart
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.