Şimdi Ara

İZMİR'DE EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA ? (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
4
Favori
37.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: utkucmk

Selammlar simitte en buyuk depo kaç lt bilgisi olan var mı ? Yada klasik tanklarda en buyuk boy kaç lt?

Simit te en büyük 72lt silindir tankta 80lt
    Tabi her araca uymaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Hocam sana katılıyorum.
    Daha yeni memlekete gittim. Ucuz diye uzun yolda markası gaz almam. Gaz bitse bile almam. Varsın benzin yakayım. Ama marka diye de pahalı gaz almam. İzmirden çıktım samsun'a... Yol boyunca yeri geldi 2.05 den BP ve aygaz buldum yeri geldi 1.99 milangaz aldım... Yoksa yollarda 2.20 den tut 2.30 lara kadar markalı markası bir sürü gaz var.
    Bu arada izmir'in doğu tarafına yanı belkahveden k.paşa tarafına istasyonlarda gaz 1.99 ve 1.86 ya kadar çeşitlilik gösteriyor.
    Çoğu istasyondan aldım bu tarafta deneme amaçlı...
    Ne performans ne menzilde sorun yok.
    Bu tarafa işiniz düşerse gönül rahatlığı ile özellikle örnek verdiğim yerlerden alabilirsiniz derim ben :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    Kemalpaşa tarafına hiç yolum düşmüyor ama olur da gidersem depoyu Doldururum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir içinde yok mu yer ? Aytemiz dışında K.yaka Çiğli taraflarında
  • Salihliye kadar çoğu Shell Po ve Totalde 1.99 hatta 1,89 Opet yok pahalı. İzmir Karşıyaka Çigli ye kadar yok mu adam akıllı yer 2.20 sanırsam Onur Mah. Çevre yolu çıkışı Bp Sogukkuyu Shellde ha keza.
    Bir de İzmir'de kendi aracımı kullanmıyordum Emircanların falan menzili çekişi nasıl ? memnun musunuz ?
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    çiğli karşıyaka bölgesinde en ucuz ve güvenilir çiğli organize milangaz var son pompa fiyatı 1.97ydi
    ben bu bölgedeyim çok bakar ederim başka bildiğim istasyon yok

emircanların gazı fena değil en azından menzilde sıkıntı çıkartmıyor bu konu çok önemli ama milangaz ile karşılaştırdığında milangazın çekişi daha iyi defalarca denedim,geceleri 1.99 pazar günü 1.89
    menemen de en ucuz gaz 3-4 istasyonda bpet (ulukentte izmir istikametinde) alpet,pasific ve pars'ta 2.09

çiğli-karşıyaka bölgesindeysen en yakın iki alternatifin var 1) çiğli organize milangaz 2) emircanlar aytemiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

çiğli karşıyaka bölgesinde en ucuz ve güvenilir çiğli organize milangaz var son pompa fiyatı 1.97ydi
    ben bu bölgedeyim çok bakar ederim başka bildiğim istasyon yok

emircanların gazı fena değil en azından menzilde sıkıntı çıkartmıyor bu konu çok önemli ama milangaz ile karşılaştırdığında milangazın çekişi daha iyi defalarca denedim,geceleri 1.99 pazar günü 1.89
    menemen de en ucuz gaz 3-4 istasyonda bpet (ulukentte izmir istikametinde) alpet,pasific ve pars'ta 2.09

çiğli-karşıyaka bölgesindeysen en yakın iki alternatifin var 1) çiğli organize milangaz 2) emircanlar aytemiz

Dün kipaya giderken alayım diyordum kardeşim Shellden fullemiş.Aklımda bir daha gitcem oraya
    çiğli organize bir adım ötesi,milangazı kesinlikle öneririm tankerleri demirören logolu istanbuldan geliyor,lpg doldururken görmüştüm
    buradan en az 30defa gaz almışımdır hem çekişi hem menzili çok iyi,
    yolun bayraklı-çınarlı tarafına düşerse çınarlıda aytemiz den de gaz alabilirsin gazında sıkıntı yok,onun haricinde bizim bölgede maalesef başka alternatif yok
    geçen ay şemikler anadolu caddesinde (cumhuriyet mah karşısı) kısa bir süre aygaz 1.99 dan lpg satmıştı bir depo doldurmuştum
    diğer ucuz istasyonlar bize hep uzak kalıyor kuzeyde menemen doğuda kemalpaşa-belkahve
    zaten çiğli-ksk bölgesinde ucuz istasyon görsem bu başlıkta hemen paylaşırım
  • quote:

çiğli organize bir adım ötesi,milangazı kesinlikle öneririm tankerleri demirören logolu istanbuldan geliyor,lpg doldururken görmüştüm
    buradan en az 30defa gaz almışımdır hem çekişi hem menzili çok iyi,
    yolun bayraklı-çınarlı tarafına düşerse çınarlıda aytemiz den de gaz alabilirsin gazında sıkıntı yok,onun haricinde bizim bölgede maalesef başka alternatif yok
    geçen ay şemikler anadolu caddesinde (cumhuriyet mah karşısı) kısa bir süre aygaz 1.99 dan lpg satmıştı bir depo doldurmuştum
    diğer ucuz istasyonlar bize hep uzak kalıyor kuzeyde menemen doğuda kemalpaşa-belkahve
    zaten çiğli-ksk bölgesinde ucuz istasyon görsem bu başlıkta hemen paylaşırım

Evet Salihli yolu güzergahım 1,99 shell falan cok iyi ordan alıyorum.Bu Çiğli deki yol üzeri mi kipa yolunda osb girişinden yakın mı Örnekköyden çevre yolundan direk inerdim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 31 Temmuz 2015; 10:50:55 >

çiğli kipadan çevre yolundan devam ediyorsun organize sanayiye girer girmez ilk dört yol ağzından U dönüşü yapacaksın (yalı spor outlet mağazasının olduğu yerden)
    u dönüşü yapınca yokuşlu yoldan iner inmez istasyon karşında olacak,olur da takılırsan sanayiye ilk girdiğin yerde mağazanın orda kulübede güvenlikçiler var onlara sorarsın
  • quote:

çiğli kipadan çevre yolundan devam ediyorsun organize sanayiye girer girmez ilk dört yol ağzından U dönüşü yapacaksın (yalı spor outlet mağazasının olduğu yerden)
    u dönüşü yapınca yokuşlu yoldan iner inmez istasyon karşında olacak,olur da takılırsan sanayiye ilk girdiğin yerde mağazanın orda kulübede güvenlikçiler var onlara sorarsın

Uzun yıllardır İzmirdeyim Üniversite askerlik memurluk derken unuttuk izmiri yolları falan karıştırıyorum 15 yıldır izmirdeyim dün ilk defa Konaga arabayla gittim.Neyse umarım bulurum orayı da.
  • Bornovada oturanlar kamil tunca uzerindeki shelde 2.09 tavsiye ederim📫

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emircanların alternatifi BPET'i de unutmamak lazım hem sıra olmuyor hemde fiyatlar aynı.. Gazını da sürekli kullanıyorum (ERA gaz) bende bir sıkıntı yok. Tavsiye edebilirim.
  • Tacarsoy kullanıcısına yanıt
    Bpet te guncel pompa fiyat hala 2.05 mi? Gece tarifesi var mi?

• Valla BPET'te çakal oldu 2 tarife uyguluyo. hafta içi gündüz gece bide c.tesi gecesi pazar açıkcası hafta içi fiyatını bilmiyorum.
    www.indirimliakaryakit.net burdanda bakılabilir.

C.tesi gecesi 10'dan Pazar Sabahı 6'ya kadar 1.89 o kesin bilgi :)
  • An itbariyle
    Pinarbasida

Bpet batinak 1.95
    Aytemiz 1.99

• 100 luk depo taktırıp rahat ettik çok şükür 😊 dakka başı gaz bitti derdi uzun yolda çok geriyordu😊

• Menemende guncel lpg fiyatlari
    (Ulukent) bpet,pars,alpet,pasific 2.09

• LPG'de 5 kuruş indirim olcakmış arkadaşlar haberiniz olsun :)
  • bornovada uygun fiyatlı lpg alınacak yerler,arabayı üzmesin bi de
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.