Şimdi Ara

İzmir'de Camilerden (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
0
Favori
10.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

4 ayda 4 milyar lira para gitmiş. Belediyeden kesilen hortumu diyanete bağladınız sanırım.

Alıntıları Göster
    Ne kadar paran kesilmiş yazsana. Ben diyorum Ankara sen diyor heeyyyy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerosoldreams -- 21 Mayıs 2020; 12:30:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'İzmire nasıl saldırırız' düşüncesiyle akplinin biri yapmadıysa bende birşey bilmiyorum.

• siyahatlıprens kullanıcısına yanıt
    Osmanlıdaki gibi inancsizdan vergi alınsın teorisi savunuluyor şimdi. Gelirse sasirmam

• Mehter çalsa sevinirlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

evladım var ise niye koymadın ? Banu özdemir diye birini ortaya atmışsınız onun da CHP ile hiç bir alakası yok.
    https://twitter.com/avdenizyucel/status/1263211291285565440

Al buyur İl başkanı Deniz yücel in açıklaması. yalanmı söyleyecek adam ? muhtemelen senin o küçük beynin de il başkan yardımcısını yok etmişlerdir LOL

Çok şükür bugün de senin bir yalanını daha ortaya çıkardım .

Alıntıları Göster
    İl Başkanı değil Yardımcısı. Ss almasak yiyeceğiz.

Sizin İslam’a Müslümanlığa karşı bir şey olunca zevkten 4 köşe olduğunuzu zaten biliyoruz. Bir de yok yalan yok iftira.

Yalan ve iftira sizin işiniz.

İzmir'de Camilerden
    İzmir'de Camilerden
    İzmir'de Camilerden
    İzmir'de Camilerden
    İzmir'de Camilerden
    İzmir'de Camilerden

• aerosoldreams kullanıcısına yanıt
    Bro 1 kuruşum dahi gitmişse benim orda hakkım var sen boş yapmışşın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Biraz daha araştırırsan görevli olmadığını görürsün. Ha kadının yaptığı saygısızlık mı evet. Ama kadını bir ceza kesilmezse ya da ona kesilir başkasına kesilmezse, hiç boşuna din falan demeyin.

Her şey ss almak gibi boş işlerle olmuyor.

• AKP lidir Kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Birader sentezleme sıkıntın mı var?

Bir devlet kurumu neden ortaya çıkar? Devletin ihtiyacı olan bir görevi yerine getirmek için.

Diyanetin var olma nedeni; devlet mekanizmasının "yönetimini" din ve inancı regüle edip, yönetimin bağımsızlığını korumaktır.

Diyanet kendi fonksiyonlarının tam aksine, devlet içerisindeki bir takım vatandaşına düşman ve güncel güç için savaşan bir yapı haline geldiyse, birazcık "normal" olan bir toplumda diyanet kapatılmalı ve yöneticileri yargılanmalıdır.

Bunlar olmayacağına göre, insanların en azından bu leş kuruma vergi ödeyip, desteklemek istememesini anlamak için dahi olmana gerek yok. 3 beyin hücresi falan yeterli, bir dene bence.

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Ben hazırlanıyordum. Elinize saglik

• metanol M kullanıcısına yanıt
    Diyanet mevzusu ayrıca ele alınmalıdır .Bu konuda katılıyorum size .Ancak insanların ibadethane olarak gördükleri bir yerde bu yapılan inançlara saygısızlık olarak degerlendirilmelidir

• Tarkandan, zeki mürenden vs herhangi bir parçada çalsa yine birileri birşey derdi. Çocuk kaybolunca kullanılıyorsa anons için kullanılıyorsa müzik çalınmaktada bir sakınca yok bence.
    Biz direnişçi bir millet değiliz (hülümete karşı) başımızdan 50 tane kıyamet koparacak olay yaşadık ama...
    Gelişmiş bir toplum olsak hayatımıza bu kadar kafalarına göre zam yapabilirler mi?
    Yada gecenin bir köründe kimsenin haberi olmayan yasalar geçer mi?
    Daha bizim gelişmrmiz için çok zaman vaar.
    Keşke diyebileceğim o kadar çok şey varki yaz yaz bitmez

• falre F kullanıcısına yanıt
    1 krş hakkınin olması kamu malını istediğin gibi kullanabilecegin anlamına mi geliyor ?Böyle mi sanıyorsun?
    Hastanede de hakkımız var ,okullarda da var .
    Gidelım o halde hastaneye dansöz oynatalim. Yogun bakimda çav bella calalim .Nasıl olsa vergi veriyoruz .Bu mu mantık?
    Dünyanın neresinde var arkadaş böyle birşey?
    Mantıklı olun biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jocker35 -- 21 Mayıs 2020; 14:40:32 >
  • Saygılı olacakmışız peki olalım. Peki dini pek olan insanların olmayanlara saygısı var mı acaba? Yok. Bu ülkedeki hıristiyan bile camiler için vergi veriyor üstelik devlet bunlara kilise de yapmıyor ahaha kendi hayırseverleri ve yapıyor genelde.
    Onu geçtim dune kadar farklı mezhep ibadet yerleri resmi olarak ibadet yeri bile sayılamıyordu.
    Neymiş efendim camiden çav bella okunmuş eee günah haram bilmem ne ahaha ne olacak la çalınsa çalanın günahı yapanın günahı neden abarttınız ki bu kadar. Camiden sami yusuf şarkısı çalınsa sanki normal sayılacak gibi .
    Şahsen bende çalınsa gülerdim sevinirdim garip gelirdi. Doğru bulduğumdan değil. Yaratıcı bir siber saldırı. Eee ne oldu yani şimdi anlamadım ben. Ben insan değil miyim? Güldüm diye müslüman değil miyim? Solcu olup dinine bağlı olamaz mı insan ? Dinle siyasi görüş un ne alakası var ?

Şaka gibi bir ülkeyiz de geçen de neymiş efendim caminin önünde motorla drift yapmışlar neymiş camiye saygısızlık etmişler. Ahahaha bizim burda caminin önünden ön kaldırarak geçti motorun biri diye kimse kıyamet koparıyor mu yoook. Eee nedir bu mavra biri sizi yonlendirince nasıl bu kadar hemen lensinden koşabiliyorsunuz yaa şimdi benzetme yapsam ban yerim de anlayan anladı zaten.

• aslında bu çalmalı.
  • İçinizdeki nefret o kadar artmış ki bunu bile normalleştirme çabası içerisindesiniz.
  • Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    Tamam o konuda haklısın ama cami hoparlörü yani normal hoparlör odamı kutsal sayılıyor? Ortada büyütecek birşey yok kaldıki bu muhalefet tarafından yapılmamış siber saldırı abartacak birşey yok o hoparlör duada okunur duyuruda yapılır karantina günlerinde müzikte dinletilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.