Şimdi Ara

İzmir'de Camilerden (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
0
Favori
10.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
89 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chp'li başkan yardımcısının sevindiğine dair kanıtın nerede?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra neden RTE seçiliyor diyorsunuz . buralarda agliyorsunuz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cafzafer2 -- 21 Mayıs 2020; 4:11:13 >
  • Ezan yerine mi çalınmış yoksa ezan dışında bir zamanda mı? Eğer ezan dışındaysa bir şarkıyı minareden çalmak ezana saygısızlık mı, yoksa bu şarkının sözlerinde falan mı bir sorun var?
    Tabiki cami hoparlöründen şarkı çalmak bana da pek doğru gelmiyor.

Bu kadının tweetlerinden caminin hacklenmesine sevindiğini mi çıkarmamız gerekiyor? Kadın bir açıklama yapmış mı?

Belki de bu hackleme denilen şey fazla La Casa De Papel izleyen salakların trollemek istemesi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vexra -- 21 Mayıs 2020; 4:47:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vexra V kullanıcısına yanıt
    Yahu kadının kim olduğundan veya ne demek istediğinden bize ne!

Buyurun Habertürk kaynağı

https://m.haberturk.com/izmirde-akil-almaz-olay-cami-hoparlorlerinden-cav-bella-calindi-2686368

• Rezillik.

• Chp den hayır gelmez o doğru da ,sizin siyasal islamınızdan şer gelir şer.

Alayınız şov yapıyorsunuz ben müslümanım diye.

Haktan yana olsanız ilk başta insana değer verirsiniz.

• Jocker35 J kullanıcısına yanıt
    İnançlar vergisi getirilsin kim neye inanıyorsa ona vergi versin inanmayanlardanda alınmasın inanmayan birisinden vergi almak haksızlıktır

• quote:

Orijinalden alıntı: cafzafer2

Sonra neden RTE seçiliyor diyorsunuz . buralarda agliyorsunuz .
    Bence kimsenin RTE seçilmesi hakkında problemi kalmadı artık.
    Günün sonunda dünyanın en kötü 3. ekonomisi, tamamen batma ihtimali %10'un üzerine çıkmış durumda,
    Dünyanın en verimli topraklarında çöpten yiyecek toplayan insanlar ve siyanürle intihar edenler TR'nin gerçeklerini oluşturuyor.
    Özetle hiçbir aklı başında insan bu noktadan alıp da yönetmek istemez TR'yi.

Tüm ülkelerde biraz yolsuzluk ve usülsüzlük var ama TR'deki kitle hiçbir limiti olmadığını kanıtladı, insan değiller ve başlarına gelecek her şeyi hak-ediyorlar.

• la casa de papel ve profesör'ün işi olabilir uzak durun merkez bankamızdan...

• guzel dusunmusler.

camilerden 5 kere insanlari rahatsiz edecek sesler yukseliyorsa, bu da yukselsin, herkes rahatsiz olsun.

olmazsa insanlara 5 hoparlorlerden ezan sesi yuksekliginde istedikleri sarkilari calma firsati versinler. belki bu herifler cav bella ya da baska bir sarki dinine inaniyordur. ibadet haklari engellenmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 21 Mayıs 2020; 10:50:4 >
  • Bunu da gördüm ya artık chp'ye ölene kadar nefret beslerim, ahlaksızlar. Çav bella ne ulan hele ki camilerden. Utanmaz herifler.

Akpli damgası yapıştıracak olanlara sevgilerimi iletiyorum şimdiden....
  • Aynen panpa gılışdar çalmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jocker35

Kadının sevinç twitleri var .
    Twitterda bakabilirsin
    Camiler de açılıyor zaten
    Burdan ekmek çıkmaz sana
    Yallah
    evladım var ise niye koymadın ? Banu özdemir diye birini ortaya atmışsınız onun da CHP ile hiç bir alakası yok.
    https://twitter.com/avdenizyucel/status/1263211291285565440

Al buyur İl başkanı Deniz yücel in açıklaması. yalanmı söyleyecek adam ? muhtemelen senin o küçük beynin de il başkan yardımcısını yok etmişlerdir LOL

Çok şükür bugün de senin bir yalanını daha ortaya çıkardım .

• quote:

Orijinalden alıntı: aerosoldreams

Ne kadar para gidiyor hesaplar mısın lütfen. Çok merak ettim.
    “O kadar para gidiyor” neymiş bu o kadar para...

Alıntıları Göster
    4 ayda 4 milyar lira para gitmiş. Belediyeden kesilen hortumu diyanete bağladınız sanırım.
  • Frekanslarına girmişlermiş, hemde İzmir'de... Kayseri'de, değil, Konya'da değil, İzmir'de...
    Düşünün bakalım, ekonomi kötü, oylar gidiyor, piyasalar batık, ülke dibe vururken dini kullanıp mağduru oynamak kimin işine yarar ?
    Kim, bunun üzerinden rakibine yüklenir tahmin edin.
    Yakında bunda da bir troll kokusu ortaya çıkar, izleyin görün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 21 Mayıs 2020; 12:17:1 >
  • Hastasınız ya, harbi diyorum hastasınız. Tedavi edilmeniz lazım.

Başka ülkede olsa gülüp geçilecek şeylerden bile bir mağduriyet, bir dram yaratmayı başarıyorsunuz. Sinema filmi olsa hem senaryo hem oyunculuk 10/10 alırsınız yani.

Şu kininiz, nefretiniz bitsin artık ya. Bu kadar kin ve nefretle yaşamak zor olmuyor mu arkadaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Hastasınız ya, harbi diyorum hastasınız. Tedavi edilmeniz lazım.

Başka ülkede olsa gülüp geçilecek şeylerden bile bir mağduriyet, bir dram yaratmayı başarıyorsunuz. Sinema filmi olsa hem senaryo hem oyunculuk 10/10 alırsınız yani.

Şu kininiz, nefretiniz bitsin artık ya. Bu kadar kin ve nefretle yaşamak zor olmuyor mu arkadaş?
    Bitmesi imkansız, çünkü hepsinin karakterini, kültürünü şekillendiren, ortak öğretiler olan kitap ve ona bağlı yetiştikleri kültür hoşgörüsüz bir kültür. Mesela bir çocuk küçükken babasına "baba Allah erkek mi?" dese, karşısında tepki görür, günah, yanarsın deme öyle gibi tepki alır. Ötesi işi mizaha vursa, ağır bir azar yer. Hristiyan ailede olsa, ilk soruya gülerek cevap verilir, ikinciye ise kırıcı olduğu söylenerek geçilir.

Şuna bağlıyorum: Türkiye'deki din kültürü hoşgörüsüz ve katı bir din görüşü veriyor, tamamen eleştiriye kapalı. Bu tür insanların haliyle dini AŞIRI HASSAS oluyor. En ufak durumu bile dinlerine saldırı olarak görebiliyor, en ufak eleştireni düşman görüyorlar.

Dünyada islamofobide tam olarak bu kültür yüzünden var. Bu kültürde büyüyen çocuk bakıyor, benim peygamberimle dalga geçilmiş. Normal bir dün mensubu napar, inanmıyorsa kendi bileceği iş, kendine günah der geçer. Ama müslümanlarda öyle değil, o adamı yok etmek ister, öldürmek ister. Çünkü ağır bir nefret, ve hoşgörüsüzlük aşılandı mizah ve eleştirme konusunda. Şimdi onu dışa vurmaya başlar. Bunun örneklerini defalarca gördük, Fransa'da, Danimarka'da, Hollanda'da, ve birçok avrupa ülkesinde.

Bu bağlamda islamofobi hak edilen bir şey. Bu vahşi kültürden çıkan insanlar hep aynı hoşgörüsüzlüğe sahip. İstanbul'daki müslüman da Allah üzerine yapılan espride sana saldırır, Mekke'deki de. O yüzden bu işi sorgulamak anlamsız. Bu onların kültüründe var. Tabii islamdan kopmuş, ılımlı müslüman dediklerimizi saymıyorum. Onlar Kuran'a göre gerçek müslüman bile sayılamaz da işte vicdanları el vermediği için inanmaya devam ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.