Şimdi Ara

İzmir'de Cam Filmi Çeken Yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Izmir'de uygun fiyata kaliteli olarak nerede aracima cam filmi cektirebilirim? Fiyatlar ortalama nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu hortlatayim Aracı 10 sene kullanmayı planlıyoruz, haliyle hem sağlık açısından sağlam hem de kısa sürede solmayan bir film gerekiyor. Ziebart 900 lira fiyat verdi, fazla geldi haliyle. Hem malzeme hem işçilik olarak iyi nereler var?

• 900 lirami altindanmi kapliyorlar cami normalde 200-250

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Lewandowski RL9

900 lirami altindanmi kapliyorlar cami normalde 200-250

Ben gerçekten iyi ürün için 400-500 göze aldım da 900 çok geldi. 3m ile görüştüm, 600 dedi ancak elinde açık ton yoktu.

• Film fiyatları llumar - 3m - ziebart ta yüksek . Piyasada 3m ve llumar sahteleri çok fazla hatta orjinal kutusuna koyuyolar belli olmasın diye ...

B+ American diye bi cam filmini tavsiye üzerine ön-yanlar ve arka olmak üzere 300-350 Tl yaptırdım 1 sene önce ( bornova sanayi cücü ) google yazarsanız çıkar . Filmden görünüm ve ısı açısından çok memnunum ( daha önceki araçta yan sanayisini kullanıyormuşum ). İşçilikte ufak tefek kusurlar var,yakından bakınca anlaşılıyor.Gel hemen düzeltelim dedi ama uzak olduğum için gitmedim kaldı öyle .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojaverok -- 20 Haziran 2017; 16:33:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.