Şimdi Ara

İzmir'de atari salonu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
8
Cevap
0
Favori
1.943
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> İzmir'de atari salonu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    216 Mesaj
    Slm uzun süredir içinde güncel oyunların olduğu bir atari salonu arıyorum. Ama bırakın günceli koskoca İzmir'de atari salonu bile bulamadım. Bilen İzmir'li arkadaşlar yardım edeblirse sevinirim ve konu yanlış yere açıldıysa affola..

|
    |
    valla bende yıllar sonra ilk defa jetonlu atari salonunu karşıyakada bi yerde gördüm,içerisindeki oyunların güncel olduğunu sanmıyorum eskiden oynadığımız oyunlar felan var street fighter mortal kombat 1 vb.. gibi oyunlar,
    içeri girmedim fakat dışardan şöyle bi baktım yeri nerde diye soracak olursan karşıyaka minübüs duraklarının oradan çarşıya girerken sağ tarafa bi yol ayrılıyor bu yolun diğer ismide kilise sokağı o cadde üzerinde 150 metre kadar ileride
    |
    |
    atari salonu derken arcade olarak mı bi Agora da var kollu makineler falan var orda diğer ps3 kafe falan soruyosan her ilçede var
    |
    |
    Alışveriş merkezlerinde filan oluyor genelde ama maesef güncel oyunlar yok. Yani yurt dışındaki güncel arcade salonları gibi salonlar arıyorsan bulabileceğini zannetmiyorum. Cihazlar pahalı olduğu için malesef getirtmiyorlar. Zaten bildiğim kadarıyla arcade cihazların ithalatını yapan 1 yada 2 yer var. Türkiye de arcade kültürü çoktan öldü malesef.
    |
    |
    Playstation 3 - Playstation 4 (FW 5.05)- Playstation 4 Pro - Playstation VR - AMD R5 3600X, MSI MPG X570 Gaming Pro, MSI Gaming X GTX 1660 6GB, Kingston 500Gb A2000 NVMe M.2 SSD, Crucial 250Gb SSD, Seagate 1TB SSHD, WD Black 1TB, WD Blue 1TB, Seagate Barracuda 2TB HDD, GSKILL 32 GB (4x8GB) Flare X DDR4 3200MHz , FSP Hyper 700W PSU, Windows 10 Pro x64 - TRITTON AX PRO 5.1 Gaming Headset- Sony Playstation Gold Wireless Headset - Logitech G933 Headset - Epson L3160 - Tuncmatik Digitech Eco 2000 Va UPS
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    Biraz hortalatıyormuş gibi olacak ama ben de İzmir'de arcade salonu arıyorum avmler dışında bildiğiniz yer var mı ?
    |
    |

• Binbaşı
    1184 Mesaj
    Ben de merak ediyorum. Karşıyaka da denilen salon aktif mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

hayır malesef kapanmış
    Atari salonu kültüründen geliyorum. Valla sırf şu arcade salonlarıni görmek için uzak doğu ülkelerine gitmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
SEO
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.