Şimdi Ara

İzmir çevresi butik otel tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir çevresinde 2-3 gün konaklamalı yer arıyorum. Daha önceki deneyimlerinizden F/P olarak kesin bir göz atmalısın dediğiniz butik otel tavsiyelerinizi alırım. Ben naçizane bir öneri olarak Alaçatı'ya giderseniz Kayezta Otel'e bakmanızı tavsiye ederim. Tatlı butik bir otel. Not: Otelin bahçesinde 3 bungalov oda var. Kesinlikle orada kalmanızı tavsiye ederim. Temizliğe ve kahvaltıya çok önem veriyorlar. Bu beni çok mutlu etmişti açıkçası. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

• 2 sene öncesine kadar ayda 1 kaldığım alaçatıda Sultan Konak var. Fiyatları da uygundu o zaman bayadır gitmiyorum sahibi sultan hanım bir çok kez anahtarı bana bırakıp düğüne vs gidiyordu. Kendi otelim gibiydi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

2 sene öncesine kadar ayda 1 kaldığım alaçatıda Sultan Konak var. Fiyatları da uygundu o zaman bayadır gitmiyorum sahibi sultan hanım bir çok kez anahtarı bana bırakıp düğüne vs gidiyordu. Kendi otelim gibiydi :)
    600-700 tl fıyatlar cok... 300 tl 1 gece yer bulunur mu
  • catik kullanıcısına yanıt
    Hangi bölgede hangi tarihler arasında kalacağınıza bağlı hocam. Bu sene fiyatlar malum uçuk. Konuda da söylemiştim baya uzun zaman önce kalmıştım. şimdi baktım sitesinde fiyatlara 290-390 tl gibi odaları var bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrazyLeshRaC

Hangi bölgede hangi tarihler arasında kalacağınıza bağlı hocam. Bu sene fiyatlar malum uçuk. Konuda da söylemiştim baya uzun zaman önce kalmıştım. şimdi baktım sitesinde fiyatlara 290-390 tl gibi odaları var bir bakın derim.
    6 trmmuz icin sultan konak 600 tl yaziyor maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle görünüyor hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.