Şimdi Ara

Izmir Bornova Jandarma Alay Komutanligi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
2
Favori
70.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ende yarın akşam yola çıkıyorum
  • Hepinize hayırlı teskereler
  • aga bende 90/4 izmir bornova jandarma amq diolar ehliyet wermein nie yaw şöför rahat etmezmi wermiceklermi mavi transit dewriye atmicazmi :D :D :D
  • yaw kardesım karar weremedim EhLiyetsizmi giDeLim ehLiyetlimi ...? ama su böLuk olayında bende tiyo aLdım benım arks 89/1 yaptı aynı yerde bornovada oda bana dedi 6.bolugu seç en kıyagı orası die sosyete bölügüymüş bizde sosyeteiz amq :D
  • arkadaşlar 10.alay bornovada değil pınarbaşı 5.nci sanayinin hemen yanındadır garajın dışındaki karşı yoldan geçen eskiçamlık-ambarlar yazan minibüslere bindinizmi nizamiye kapısında inersiniz çok ters bir yerde olduğu için çoğu taksici bile bilmiyor yada bilmiyor ayağı yapıyorlar sizi bornovayı gezdiriyorlar bütün askeri birlikleri tek tek dolaşıyorlar birliğin adı haricinde bornova ile bir alakası yok eğer bornovadan ulaşmaya çalışırsanız kemalpaşa minübüslerine binin ancak onlar birliğin 1 km yakınından geçtikleri için yürümek zorundasınız birliğin yolunu çoğu izmirli bilmez o yüzden siz direk 5.nci sanayiyi sorun gerisi kolay hayırlı teskereler
  • Birde arkadaşlardan ehliyet konusunda tereddütü olan varsa şunu söyleyeyim ki bu lehinize bir konudur çünkü doğuda komandolar taşıtla arazide gezdiklerinden 10. alay şoförleri doğuya gönderilmemektedir gidenler ise büyük birliklerin içinde ordan oraya malzeme taşımak için gönderilenlerdir ve rahattırlar keşke bütün 10 alay şoförleri doğuya düşse bilmedikleri için doğuda opersyonel faliyetlere katılacaklarını düşünüyorlar halbuki komandolar hariç doğuda araçla arazide dolaşılmıyor.Ben diyarbakır j.bölge komutanlığında idim şehir içi haricinde bir yer görmedim.Giden arkadaşlar oldu ama onlar da ya komandoların yada zırhlı araçların kıçında gitmiştir.Batıdaki arkadaşlarla görüştüğümde onlarda sık sık devriyeye çıktıklarını o köy bu köy doalştıklarını nöbet tutmaya vakitleri olmadığından zamanın çok çabuk geçtiğini anlatıyorlar devrem utanmadan bide bana her köyde bir manitasının olduğundan bağsediyor şoför olmak için tekrar tekrar düşünün karokola çakılıp nöbet ağacı olmaktansa şoför olup gezmek daha akıllıca bence.Kurallara uyduktan sonra kaza yapsanız dahi bişey olmaz yeterki aracın yağına suyuna bakın kırmızı ışıkta geçmeyin yeter.Kaza sonucu seni mahkemeye veririm arabayı yaptır diyen oldumu inanmayın blöftür bırak versin kurallara uymuşsan hiç bişi olmaz... onların öle demesi kısa sürede arabayı sana yaptırıp hizmete sokmak yani üstlerine karşı mahçup olmamak çünkü sanayide arabayı kısa sürede yapıyorlar ,asker kademesinde bir ay sürer belki daha fazla onun için sizi korkutup işler aksamasın diye aracı size yaptırmaya çalışırlar kanmayın hatanız kusurunuz olsa bile bunu mahkeme tesbit etsin bu sizin lehinizedir. duymadım demeyin
  • Bornova güzel yerdir gelin tabi
  • hehe ben 85/3 düm orda 5.bölük cok sağlam bi yerdi o zaman orası arkadşlar ama benim bölük sürüngen bölüktü paso süründürüyorlardı.8-9-10. bölükler sabah 6-6.30 a kdar yatıolardı bizde 5 de kalkıyorduk :( hey gidi günler heyyyyyyy
  • beyler biraz daha bahseder misiniz buralardan....

12 aralıkta teslimim var da....

teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.