Şimdi Ara

İzmir Bit Pazarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
22.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cuma gününe kadar İzmirdeyim bit pazarına gideyim dedim acaba bit pazarı nerede?

• En son Gürçeşme taraflarındaydı 4 senedir gidemiyorum.
  • pazar günleri atatürk stadyumunun ordaki 1.sanayi sitesine kuruluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRkiShCowboy -- 6 Mayıs 2012; 21:47:15 >
  • en son gittiğimde yeşildere yolunun kenarındaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASiL35 -- 31 Ocak 2012; 0:38:39 >
  • quote:

@ASiL35 en son gittiğimde yeşildere yolunun kenarındaydı
    ben de geçen sene gittim en son.
    fakat ordan sonra da bilmiyordum nerede kurulduğunu.
    quote:

@TuRkiShCowboy cumartesi günleri atatürk stadyumunun ordaki 1.sanayi sitesine kuruluyor
    iyi oldu öğrendiğimiz,teşekkürler.
  • Ben genelde yeşildere yolunun kenarında görüyorum ama günü aklıma gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Ben genelde yeşildere yolunun kenarında görüyorum ama günü aklıma gelmiyor

en son ne zaman gördün peki ? acaba hafta içinde farklı günlerde farklı yerlerde mi kuruluyor ? bilemedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: since1983

quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

Ben genelde yeşildere yolunun kenarında görüyorum ama günü aklıma gelmiyor

en son ne zaman gördün peki ? acaba hafta içinde farklı günlerde farklı yerlerde mi kuruluyor ? bilemedim...

2 hafta önce farklı günlerde farklı günlerde kuruluyor olabilir okula gidip gelirken hep görüyordum ama güne hiç dikkat etmedim.
  • İzmirde birkaç yerde var. Yeşilderedeki değilde Çankayadaki bit pazarına gitmeni tavsiye ederim.
    Çankayada Gazi bulvarı ile Fevzipaşa bulvarı arasında kalıyor. Basmane garına yakın.
  • Pazar günü bit pazarı en son nerde kuruluyor izmirde bilen var mı?
  • 3 ay önce gittim :=) biraz geç cevap veriyorum ama şöyle söyliyeyim. yeşildereden taşındı halkapınar eshot durağının oraya esgazmıydı neydi oraya taşındılar. gideceklere tavsiye elektronik malzeme alacaklar hatfon elektroniğe uğrayıp alışveriş yapsınlar hem ucuz hem kaliteli. gıda çarşısına doğru giderken ana yolun sol tarafında orada birine sorsunlar gösterirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioteknoloji

3 ay önce gittim :=) biraz geç cevap veriyorum ama şöyle söyliyeyim. yeşildereden taşındı halkapınar eshot durağının oraya esgazmıydı neydi oraya taşındılar. gideceklere tavsiye elektronik malzeme alacaklar hatfon elektroniğe uğrayıp alışveriş yapsınlar hem ucuz hem kaliteli. gıda çarşısına doğru giderken ana yolun sol tarafında orada birine sorsunlar gösterirler

Evet aynen dediğiniz yerde hala ben geçen Pazar günü gittim, Halkapınar metroya çok yakın.
  • ahh ah imkanım olsa çekecem gidecem yine ama fırsatım yok izmire bidaha 2 sene sonra falan gidebilirim anca :=) okul bitti yine eskişehirdeyiz burdada oradaki bit pazarı gibi bi yer yok denecek kadar az:D:D yok hatta :D
    az mı amfi topladım ben ordan koleksiyon yaptım resmen :D ufkum genişledi orsı sayesinde
  • Arkadaşlar bit pazarı Halkapınarın ordan taşınacak dediler geçenlerde ama nereye taşındı bilen gören var mı ?
  • izmirde değilim artık. orda olsaydım kesin bilirdim:D her hafta giderdim çünkü:D
  • Bit pazarı Halkapınar ın Oradaki derenin yanında...
  • İzmir bit pazarı yine taşınmış geçen pazar kurulmadı halkapınar da acaba şimdi nerede bilen varsa yazsın
  • doğum hastanesinin yanında geçen hafta coşmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mernis35

doğum hastanesinin yanında geçen hafta coşmuştu

Neredeki doğum hastahanesi?
  • arkadaşlar izmirdeki bit pazarı nereye gitti gıda çarşısından kalmış acaba nereye gitti bir bilen gören yok mu?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.