Şimdi Ara

İZMİR 5. kKEZ BULUŞTU RESİMLER BURADA(Video Eklendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
227
Cevap
0
Favori
4.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ---CAN---

Mustafa abinin yemekte gözü yok Video kayıtlarında nelerden bahsettiğini gayet iyi biliyoruz.

Ya gariplik yok yani acaip bişi değil ki.... (Aman kardşim açıklama yapmayasın haa)
  • quote:

Orjinalden alıntı: duduco

Hem drift hem arkayı sallamak... Arabaların içindekilere sor demiştin can .....

Gördük nasıl arka sallanıyor sen yapamadın diye kıskanma bakem

• şşş Ozicik maile cevap geldimi sen ondan haber ver bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: duduco

quote:

Orjinalden alıntı: ---CAN---

Mustafa abinin yemekte gözü yok Video kayıtlarında nelerden bahsettiğini gayet iyi biliyoruz.

Ya gariplik yok yani acaip bişi değil ki.... (Aman kardşim açıklama yapmayasın haa)

red alarım ın işi bu sanki

• Arkadaşlar olaya açıklık getireyim opel in ön koltuğunda olduğum için drift i an an anlata bilirim bal gibi
    drift ti işte yapamayanlar kıskanmasın laf atmasın öle yolu kazımakla, kıç sallamakla olmuyor bu işler Ama harbiden yoksa video da yuhh derim hele o arabayı mor ettiğimiz an yazık ya
  • bir dahaki sefer bana da haber verin lütfen.
  • anlaşılan çok güzel bi buluşma olmuş. tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: rudeboys

Arkadaşlar olaya açıklık getireyim opel in ön koltuğunda olduğum için drift i an an anlata bilirim bal gibi
    drift ti işte yapamayanlar kıskanmasın laf atmasın öle yolu kazımakla, kıç sallamakla olmuyor bu işler Ama harbiden yoksa video da yuhh derim hele o arabayı mor ettiğimiz an yazık ya

Ya bende kıç sallamak derken, o pozisyondan bahsetmedim, hani sarnıç çıkışı yolda basıyorduk ya bir guide sallıyordu bir biz, onu belirttim.

Yoksa o gaziemir yolundaki U dönüş bal gibi drift ti hemde 1 milyon puanlık

• aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ne vardı da bu kadar şiş kebap resmi koymanıza yiyebilen var yiyemeyen (benim gibi)var iyi güsel de walla bu kadar aalem olduğunu bilseydim uçakla atlar gelirdim bence önceden menüyü verin...
    neyse iyi ve samimi olmuş gördüğüm kadar allah muhabbetinizi eksik etmesin..
    daha nice dh. buluşmalarına.
    ben gerçi ilkine katılamasım ama ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cruiser67c

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah ne vardı da bu kadar şiş kebap resmi koymanıza yiyebilen var yiyemeyen (benim gibi)var iyi güsel de walla bu kadar aalem olduğunu bilseydim uçakla atlar gelirdim bence önceden menüyü verin...
    neyse iyi ve samimi olmuş gördüğüm kadar allah muhabbetinizi eksik etmesin..
    daha nice dh. buluşmalarına.
    ben gerçi ilkine katılamasım ama ...

gerçekten arkadaşın dediği gibi samimiyet süperdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

quote:

Arkadaşlar olaya açıklık getireyim opel in ön koltuğunda olduğum için drift i an an anlata bilirim bal gibi

Ya bende kıç sallamak derken, o pozisyondan bahsetmedim, hani sarnıç çıkışı yolda basıyorduk ya bir guide sallıyordu bir biz, onu belirttim.

Kıçım büyük napıyım sallanıyor işte canınkide büyük umarım bu hafta sonu bu kıç büyüklüğü başıma bela olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

quote:

Kıçım büyük napıyım sallanıyor işte canınkide büyük umarım bu hafta sonu bu kıç büyüklüğü başıma bela olmaz

Valla guide erken konuşma.Bu kıç büyüklüğü sana pahalıya patlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuzen® -- 27 Nisan 2005, 9:06:00 >

• korkutuyorsun beni
  • Kork benden
  • guide : kamuflajımı giydim operasyona hazırım , tamam

Go go go

kuzen :

guide : operasyon başarı ile tamamlanmıştır ! tamam !!!
  • Saldırınnnnnnnnnnnnn
    ............
  • quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

quote:

Kardeşim beni karıştırma yakartopta 2 kerede popodan vurulan sensinHatta videodada

"Hey dostum benim suçum popomun büyük olması gaaaaliba" demişin

• duymam lazım , duymadan inanmam
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UndeRqRo.uNd -- 30 Nisan 2005, 7:17:26 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.