Şimdi Ara

İzleyip adını hatırlayamadığım film :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
2.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, sayısız film izledim ama isimlerini hatırlamakta hep zorluk çekiyorum. Adını merak ettiğim film bir uzak doğu filmi. Filmin başrol oyuncusu muhabbet tellallığı(en kibar bu tabiri buldum) yapan eski bir polis. Kendi çalıştırdığı kızlardan birinin sapık bir seri katil tarafından kaçırılması ve devamında yaşananları anlatıyor.

Konu kirliliği için özür dilerim. Yardımlar için teşekkürler

Flmin sonunda katil hapisten çıkıp tesadüfen kızı bir bakkalda bulup çekiç ile öldürüyordu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim eskiden izlemiştim ismini unuttum havada savaşan uçaklardan biri düşüyor biri yaralı biri sağsalim kurtuluyor daha sonra yaralı olan öldürülüyor diğeride ölmemek için onlardan kaçıyor kaçış aşamasındaki olayları anlatıyor bir yardımcı olursanız sevinirimmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kewel08

arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim eskiden izlemiştim ismini unuttum havada savaşan uçaklardan biri düşüyor biri yaralı biri sağsalim kurtuluyor daha sonra yaralı olan öldürülüyor diğeride ölmemek için onlardan kaçıyor kaçış aşamasındaki olayları anlatıyor bir yardımcı olursanız sevinirimmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 21 Aralık 2013; 0:28:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.