Şimdi Ara

izleyecek film bulamıyorum tavsiye verir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aksiyon hariç etkileyici film tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Gizem gerilim =fractured

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adorer kullanıcısına yanıt
    tesekkürler hocam güzele benziyor listeye ekledim

• Güncel

• Incendies.

• La Migliore Offerta
    Contratiempo
    Knives Out

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulp fiction
    Prestige
    Schindler's list

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    İzledim hocam sağolun yine de

• Güncel

• Hocam birkaç akılda kalan pek bilinmeyen film varsa sende önerir misin bende bulamıyorum artık  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut.. -- 3 Mart 2022; 23:27:40 >
  • The Boat-Tekne

Senarist ve yönetmen: Joe Azzopardi, Winston Azzopardi

Öncelikle filmin vermek istediği mesajı anlamadım. Ama nedense filmin büyük çoğunluğunda bi merak ve gerilim var. Bana göre seyirciye izlettirmek ve merak uyandırmak için çekilmiş tek kişilik iyi bir film. Tavsiye ederim.

• bu arada imdb puanı biraz düşük.

• Üçüncü Adam var gizem filmi 1940'ların filmi başrolde Orson Welles falan var. Film noir akımını bilirsin herhalde böyle karanlık atmosferler falan savaştan çıkmış milletler falan o akımlan çekilmiş bir film. Film noir akımından hoşlanırsan yine o akımın bilindiklerinden Bitmeyen Balayı var Orson Welles'in yönetip aynı zamanda oynadığı. Ha bir de Orson Welles'den konuşmuşken film noir değil ama izlemişsindir ama izlemediysen mutlaka Yurttaş Kane'yi izle derim. Senaryo ve sinematografi anlamında gerçekten sinema sektörünün ufkunu açan bir film. Gizem seviyorsan mutlak Hitchcock filmlerine bak o gizemi ve hikaye ilerleyişini sağlam yapıyor. Çok karanlık yetti gari dersen de mutlak Wes Anderson filmlerine bak. Filmleri eskiden yeniye gittikçe bariz yeni teknikler ve daha da çok renk kullanımı var ve filmleri eğlencelidir çok derin değildir. Büyük Budapeşte Hoteli, Fransız Postası (son çıkardığı filmi), Ayışığı Krallığı'nı (daha bilindik adıyla Moonrise Kingdom) öneririm. Ha bir de son olarak bende dün izlemiştim çok ilginç bulduğum bir film var. D.W Grifth'in filmi Hoşgörüsüzlük diye. Teee 1916 filmi ama 3 saat 15 dakika ve içinde dört ayrı temalı hikayeyle humanist bir bakış açısıyla insanın sevgisinin, aşkının, iyi şeylerin için nasıl hoşgörüsüzlüğün elinin değdiğini anlatıyor. Sessiz film ama dediğim gibi uzun biraz. Ben de arada durdurup izlemeyi bıraktığım oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Searching

Identity

• Eger hala izlemediyse Ayla'yi kesinlikle tavsiye ederim. Yasanmis gercek bir hikaye. Gunlerce etkisinden cikamadim. Yazida 9. siradaki film.

Bu arada yazan 10 filmin tamamini izledim. Cogu ercek hayat hikayeleri izlemeyi sevenler icin ideal filmler.

nasilya.com
    İzlenmesi Gereken En İyi 10 Türk Biyografi Filmi
    https://nasilya.com/en-iyi-10-turk-biyografi-filmi/
  • Dark is the Sunlight kullanıcısına yanıt

Arkadaşın paylaştığı la migleore offerta iyi bir film. Forumda film zevki yüksek birini görmek mutluluk verici

• IT korku filmi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.