Şimdi Ara

İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
1.208.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erkan07

hiç bir program yüklemene gerek yok internetten izlediğin videolar zaten bilgisayara download ediliyor.

" C:\Documents and Settings\ErKaN\Local Settings\Temporary Internet Files " bu klasörün içinde izlediğin videoları , internetten dinlediğin mzüikleri bulabilirsin klasöre girdikten sonra sağ tıkla simgeleri yerlerştir > Boyuta göre tıkla dosyaların en alt tarafında videoları göreceksin burdan kopyala masaüstüne yapıştır tamam dır

Not:

C:\Documents and Settings\Buraya bilgisayardaki kullanıcı adını yazın (örnek: "C:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files " ) \Local Settings\Temporary Internet Files

win 7 de olmuyor

• cometbird diye bi tarayıcı var mozzillaya çok benzeyen hatta tıpatıp nerdeyse...
    onda sağ tıklıyınca capture video diyon indiriyo proğrama gerek kalmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 7 Temmuz 2011; 12:01:21 >
  • IDM nin üztüne program yok bence. Çok program denedim. Yakalama konusunda en iyisi.
  • IDM
  • aşağıdaki link deki, videoyu nasıl indrebilirim veya birsi indirip direkt link atabilir mi ?

http://video.cnnturk.com/2011/programlar/6/4/engelli-yazar-ersin-ata-cnn-turke-konuk-oldu
  • internet download menagerın süresi dolduysa veya eski sürümse youtubeu kapsamaz bozuk olarak indirir videolarınızı. son sürüm olmasına dikkat edin zaten paylaşan yanına (youtube dahil) gibisinden bişey yazar
  • idm var tum sitelerden indirir
  •  İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ
    Freemake Video Downloader. Alanı tamamen bu iş üzerine.
    Sınırlı site desteği olsa da çok pratik, ücretsiz ve kaliteli. Kesinlikle bir IDM alternatifi.

• teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

http://vixy.net/

buradan indirebilirsin linki yapıştır indirme formatını seç indir

teşekkür ederim
  • Ya arkadaşlar bende real player yüklü sürüm 12.0.1.666 google chrome yükledim ve onda çalışmıyor eklenti devre dışı değil internet explorer da rahat rahat çalışıyor fakat google chrome hız açısından daha iyi tekrar internet explorer a geçmek istemiyorum araştırdım fakat hiç bir şekilde real playerı çalıştıramadım yardım lütfen
  • expolerer in solüst köşesinde dönen 3tane top resimli birprogram vardı video indirmek için ismini unuttum hatırlayan varmı ?? :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersinkav

expolerer in solüst köşesinde dönen 3tane top resimli birprogram vardı video indirmek için ismini unuttum hatırlayan varmı ?? :))

Video DownloadHelperVideo DownloadHelper
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkan07

hiç bir program yüklemene gerek yok internetten izlediğin videolar zaten bilgisayara download ediliyor.

" C:\Documents and Settings\ErKaN\Local Settings\Temporary Internet Files " bu klasörün içinde izlediğin videoları , internetten dinlediğin mzüikleri bulabilirsin klasöre girdikten sonra sağ tıkla simgeleri yerlerştir > Boyuta göre tıkla dosyaların en alt tarafında videoları göreceksin burdan kopyala masaüstüne yapıştır tamam dır

Not:

C:\Documents and Settings\Buraya bilgisayardaki kullanıcı adını yazın (örnek: "C:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files " ) \Local Settings\Temporary Internet Files

Bunu windows 7'de nasıl yapacagız?

• beyler idm ye crack lazım bulamıyorum. yardımcı olun lütfen..
  • acunn.com daki videoları nasıl indirebiliriz....
  • Açıklıyorum indiremediğiniz video kalmasın :
    Getflv pro 9.x veya stream transport
  • Firefox'da Flashgot eklentisi kurulu. Video oynadığı zaman sağ altta bir ikon çıkıyor. Ona basarak direk kaydedebiliyorum. IDM gibi dış bir yazılıma gerek kalmıyor.
  • REAL PLAYER İNDİR KARDEŞ.AMA İNTERNET EXPLORURDA KAYIT YAPAR SANIRSAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otganbıllık

Firefox'da Flashgot eklentisi kurulu. Video oynadığı zaman sağ altta bir ikon çıkıyor. Ona basarak direk kaydedebiliyorum. IDM gibi dış bir yazılıma gerek kalmıyor.

Aynen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.