Şimdi Ara

İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
1.208.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 mesaj önce ben de yazdım realplayer'i gözünden kaçtı herhalde
    quote:

Orjinalden alıntı: Gui-Wan
    ...

bir de sisteminizde real videoları açmak için realplayer yüklerseniz, bu oynatıcının da internet tarayıcılarında tek tuşla flash streaming videoları indirme eklentisi vardır.

kendi deneyimlerimi yazayım, realplayer iyi hoş ama hepsini yakalayamıyor, mesela national geographic channel'daki videoları indiremiyor.
    orbitin grap++ da indiremiyor, ancak orbit grap pro ile kaydedebiliyorsun.
    yani siteden siteye, içine çakma yöntemine göre değişiyor. ama son yazdığım gibi, outpost güvenlik programıyla, adres izlendiğinde kaçar yol yok illa indirilir :)

quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Hepsinden en kolayı var.

Bkz. RealPlayer GOLD sürümü (FREE)

İnternette hangi videoyu izlerseniz izleyin hemen video penceresinin üstünde "download this video" şeklinde bir yazı çıkıyor yazıya tıkladığınız an izlediğiniz videoyu indirmeniz mümkün.

Hatta flash sitelerde özellikle filimlerin orjinal sitelerinde flash üzerinden izlediğiniz fragmanları bile indirmeniz mümkün. Bence deneyin.

• quote:

Orjinalden alıntı: darbelux

Hepsinden en kolayı var.

Bkz. RealPlayer GOLD sürümü (FREE)

İnternette hangi videoyu izlerseniz izleyin hemen video penceresinin üstünde "download this video" şeklinde bir yazı çıkıyor yazıya tıkladığınız an izlediğiniz videoyu indirmeniz mümkün.

Hatta flash sitelerde özellikle filimlerin orjinal sitelerinde flash üzerinden izlediğiniz fragmanları bile indirmeniz mümkün. Bence deneyin.

videoyu nereye indiriyor real player bulamadım bir türlü.
  • hiç bir program yüklemene gerek yok internetten izlediğin videolar zaten bilgisayara download ediliyor.

" C:\Documents and Settings\ErKaN\Local Settings\Temporary Internet Files " bu klasörün içinde izlediğin videoları , internetten dinlediğin mzüikleri bulabilirsin klasöre girdikten sonra sağ tıkla simgeleri yerlerştir > Boyuta göre tıkla dosyaların en alt tarafında videoları göreceksin burdan kopyala masaüstüne yapıştır tamam dır

Not:

C:\Documents and Settings\Buraya bilgisayardaki kullanıcı adını yazın (örnek: "C:\Documents and Settings\Ali\Local Settings\Temporary Internet Files " ) \Local Settings\Temporary Internet Files

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkan07 -- 7 Haziran 2009; 12:48:21 >
  • videoget diye çok güzel bi program var aratttır googlede kolay gelsin!
  • İnternet Dowland Menejar en garantilisi ama ilacnını bulman lazım warez sitelerinde rahatlıkla bulabilirsin
  • yahu firefox'ta seyredemiyorum videoları, indiriyor hemen idm.

indirmeden izlemenin yolu yok mu? explorer açılmıyor zaten bende, firefox'ta izleyeceğim. idm sürekli açık, dizi indiriyorum. açıkken başka videoyu indirmeden izleyemez miyim nasıl saçmalık bu?
  • idman gibi süper program görmedim.bende cracklisi var full gibi kullanıyorum.mis gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

Söylediğin program Internet Download Manager (IDM), ben de onu tavsiye ederim.http://www.internetdownloadmanager.com

teşekkürler
  • Orbit Download'ın Kendi Eklentisi War Ve Sitedeki Flash , Video , Müzik Vs Gibi Dosyaları Çekebiliyorsunuz . (İçerik Korumalı Değil İse)

Yada Internet Explorer'ın Geçici İnternet Dosyaları (Temporary Files)'na Girip Kopyala Yapiştır İle Çekebilirsin . İzlediğin Videoyu Tekrar İndirmene Gerek Yok . Tabii Video'yu Görebilirsen

Selametle ...

Eğer Temporary Files'dan Yapacaksan Bu Adımları İzle

İlk Önce C:\Documents and Settings\KullanıcıAdın\Local Settings\Temporary Internet Files Gir .

Daha Sonra Sağ Klik \ Görünüm \ Ayrıntılar

Sonra da Boyut'a Tıkla
     İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ

Sonrada Yukarıdaki Gibi En Yüksek - En Düşük (Yukarıdan Aşağı) KB Cinsinden Sıraladı . Gördüğümüz Gibi Video 11.504 KB .

Ve Videoyu Kopyala / Yapıştır Kombinasyonu İle istediğimiz Yere Çekip Convert Vs Ne İstersek Yapabiliriz .

İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ

Kendimde Kullanıyorum . İzlediğiniz Video Tekrar İndirip 11.504 KB Kotaya Girmesine Gerek Yok ...

Selametle Kardeşlerim ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klaas -- 12 Temmuz 2009; 16:11:35 >

• real player de kullanabilirsiniz arkadaşlar...
  • İnternet Download Manager otomatik indirmesin derseniz sayfa veya duruma göre video yüklenmeden Alt tuşuna basık tutun. Play tuşuna bastıktan sonra videonun ilk sahneleri oynama başladığında elinizi Alt tuşundan çekebilirsiniz.
  • Orbit Downloader kullanıyorum.
  • operada ek birşeye ihtiyacınız yok.

arkadaş burada resimli anlatmış.
    opera kullanan hemen herkes bu yöntemle her siteden video-müzik-resim alabiliyor.

http://my.opera.com/turkish/forums/topic.dml?id=289681&t=1277223572&page=1#comment5511271

• quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

mozzilla firefox kullanıyorsan download helper

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSiNaTöR

quote:

• quote:

Arkadaşın dediği gibi..Mozilla firefox un Video DownloadHelper Eklentisini kur.. şu adreste arat addons.mozilla.org
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

benim idm nin çalışma şekli bir acayip ama işimi görüyor.
    İnternet explorer dan nete girersem izliyorum video yu ve inmiyor.
    Ama firefox dan girersem izletmiyor, direk iniyor.

quote:

Orjinalden alıntı: saldıray5520

Internet Download Manager işini görebilir, bir bak derim.

Ama Facebook'tan video izletmiyor, direk indiriyor. Belkide bende sorun var.

Onu idm nin ayarlarından düzeltebilirsiniz

• IDM İnternet Download Maneger---Orbit Downloder bunlar bu konuda gayet basarılı programlardır
  • merhabalar

aşağıdaki linkte ekli video yu her program indiremiyor, bu konuda kullandığınız programlarla deneyip bilgi vermeniz mümkün mü?
    denediğim programlar
    orbit
    internet downloader
    firefox

http://www.trt.net.tr/ondemand/Medya.aspx?GaleriResimKodu=f0fc2d30-2016-4dfc-819b-3a353b1ce7be&MedyaKodu=21fa94b0-cd00-48af-b623-c5a489db13bc
  • Düzeltme

arkadaşlar orbit işe yaradı
    video başlayınca üzerine sağ tık yapmak gerek ve oradan getIt denildiğinde download çıkıyor.
    :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erosxman -- 22 Haziran 2011; 22:38:56 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.