DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
124
Cevap
3
Favori
1.179.359
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> İZLENEN VİDEOYU İNDİRME PROGRAMI TAVSİYESİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      805 Mesaj
      09 Nisan 2009 20:55:34 Konu Sahibi
      Bir kaç ay önce dhden bir arkadaşın tavsiye ettiği bir program indirmiştim hangi site olursa olsun bir video açıldığında üst köşesinde indir butonu çıkıyordu ve istediğinde kolayca indirebiliyordun. format gereği o program silindi fakat bir haftadır aramama rağmen o konuyuda o programıda bulamadım.
      o program veya benzeri izlenen videoyu indirmeye yarayan bir program tavsiye edersiniz çok müteşekkir olurum

|
      |

• Binbaşı
      1879 Mesaj
      09 Nisan 2009 21:23:23
      Söylediğin program Internet Download Manager (IDM), ben de onu tavsiye ederim.http://www.internetdownloadmanager.com

Teknik konularda lütfen PM atmayın. Foruma yazın, birlikte çözüm bulalım. Herkes faydalansın.
    • Yarbay
      3085 Mesaj
      09 Nisan 2009 23:21:41
      ben de idm kullanıyorum .ama bazen youtube dan ibdirdiğim videolar açılmıyo . neden olabilir ? vlc ile deniyorum. açmıyo
      |
      |

• Yarbay
      2038 Mesaj
      09 Nisan 2009 23:32:17

http://vixy.net/

buradan indirebilirsin linki yapıştır indirme formatını seç indir

• Teğmen
      167 Mesaj
      10 Nisan 2009 17:55:51
      itubex ultimate diye bir program var.işini görür rahatlıkla.
      |
      |

• Yarbay
      2168 Mesaj
      10 Nisan 2009 20:01:29
      quote:

Orjinalden alıntı: saviola83

ben de idm kullanıyorum .ama bazen youtube dan ibdirdiğim videolar açılmıyo . neden olabilir ? vlc ile deniyorum. açmıyo

son çıkan klite mega codec i duzgun bir şekilde yuklersen emin ol hicbir sorun yaşamazsın
      tavsiyem internet download manager
      |
      |

• Yarbay
      3085 Mesaj
      10 Nisan 2009 21:27:07
      quote:

Orjinalden alıntı: volkanakar

Alıntıları Göster

son çıkan klite mega codec i duzgun bir şekilde yuklersen emin ol hicbir sorun yaşamazsın
      tavsiyem internet download manager

teşekkürler . düzeldi
      |
      |

• Yarbay
      7536 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:04:25
      |
      |

LG G6

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)
    • Yüzbaşı
      286 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:09:55
      Internet Download Manager işini görebilir, bir bak derim.

Ama Facebook'tan video izletmiyor, direk indiriyor. Belkide bende sorun var.
      |
      |

• Yarbay
      6829 Mesaj
      10 Nisan 2009 23:28:13
      benim idm nin çalışma şekli bir acayip ama işimi görüyor.
      İnternet explorer dan nete girersem izliyorum video yu ve inmiyor.
      Ama firefox dan girersem izletmiyor, direk iniyor.

quote:

Orjinalden alıntı: saldıray5520

Internet Download Manager işini görebilir, bir bak derim.

Ama Facebook'tan video izletmiyor, direk indiriyor. Belkide bende sorun var.
      |
      |

• Yarbay
      2165 Mesaj
      13 Nisan 2009 01:16:59
      IDM güzel de bazen tam videoyu izleyeceğim indirme penceresi çıkıyor, zaten videonun üzerinde indirme düğmesi var. Acaba ayarları mı yanlış yapıyorum
      |
      |

Dahili Bileşenler: Intel Core i7 4770K || Cooler Master Nepton 280L || MSI Z87 MPOWER MAX || G.Skill RipJaws 2x4GB DDR3 1866Mhz || Gigabyte GTX 1060 Xtreme Gaming 6G || Samsung 840 EVO 250GB || Seagate 1TB Barracuda || Corsair AX760i 760W || Creative Sound Blaster Z || Pioneer DVR-S21FXV DVD-RW ||3x Cooler Master JetFlo 120mm ||3x Corsair AF140 LED
      Harici Bileşenler: Corsair Obsidian 750D || Asus 23" VX239H IPS LED || Logitech G710+ || Logitech G602 || Edifier C2XD 53W RMS Optik || Asus RT-AC68U 1900Mbps || NetMASTER CBW-383ZN || Creative EVO ZX || Xbox One Controller + Wireless Adapter + Play & Charge Kit || Lexmark MS510DN Mono Laser
    • Er
      1 Mesaj
      29 Mayıs 2009 23:58:02
      ben bu IDM yi indirdim kurdum da deneme sürümünü 30 günlük oluyo sonra indirmiyo crak ı felan yok mu bu programın...

• Yarbay
      3249 Mesaj
      30 Mayıs 2009 13:08:01
      quote:

Orjinalden alıntı: DoubleDragon

Söylediğin program Internet Download Manager (IDM), ben de onu tavsiye ederim.http://www.internetdownloadmanager.com

evet bu program ama çoğu site kapanıyo artık indiremiyoruz çok şey
      |
      |

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      31 Mayıs 2009 08:32:26
      orbit tavsiye ederim. bugüne kadar kullandığım en hafif, en hızlı, en bedava ve en reklamsız download manager.
      flash içindeki streaming videoları 3 farklı indirme yöntemi var.
      1. direk (direk olmayanları yakalayamaz)
      2. grap++ ile yakalayarak (çok nadir yakalayamaz)
      3. grap pro ile seyrederken (flash içindeki streaming videoları siz seyrederken on-the-fly kaydeder. dolayısıyla başkalarının yakalayamadığını yakalama oranı yüksektir)

bir de sisteminizde real videoları açmak için realplayer yüklerseniz, bu oynatıcının da internet tarayıcılarında tek tuşla flash streaming videoları indirme eklentisi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gui-Wan -- 31 Mayıs 2009; 8:35:04 >
      |
      |

May the force be with you
    • Er
      6 Mesaj
      31 Mayıs 2009 14:49:17
      sothink web video downloader diye bir program kullanıyorum bir siteden tam sürümünü indirmiştim walla süper birşey hangi siteye girersen gir eger indirecek bir video var ise hemen sağ alta çıkıyo ön izleme yapabiliyorsun istersende indiriyorsun...
      |
      |

• Yüzbaşı
      841 Mesaj
      01 Haziran 2009 17:38:05
      İzlediğin video zaten tempory internet files de oluyor Hadi film izledin diyelim zaten filmin tamamını indirince bi bakıma rapid den indirmiş oluyosun ve filmi online indirip izliyosun(Bilgisayarı pro olarak kullananlar bilir zaten)
      |
      |

#24 Kobe Bryant
    • Yarbay
      3080 Mesaj
      02 Haziran 2009 09:29:22
      mozilla ile greasemonkey diye bi eklenti kurdum facebooktan her videoyu rahatça indiriyorum tavsiye ederim facebook için
      |
      |

• Yüzbaşı
      477 Mesaj
      02 Haziran 2009 22:42:44
      videonun hangi adreste barındığını bulup manuel olarak indirmek, outpost security suite güvenlik programında çok kolay. web-control altında online activity'e bakıyorsunuz, o an nereden ne iniyor nereye ne gidiyor aynen görüyorsunuz. ben şahsen hiçbir download programının yakalayamadığı şeyler olursa, yada google chrome, google earth, msn live messenger, vs. gibi otomatik indirmeli/kurmalı bir programın gerçek kurulum dosyalarını bu program sayesinde bulup kopyalayıp manuel olarak indiriyorum.

May the force be with you
    • Yarbay
      3327 Mesaj
      02 Haziran 2009 23:22:28
      Hepsinden en kolayı var.

Bkz. RealPlayer GOLD sürümü (FREE)

İnternette hangi videoyu izlerseniz izleyin hemen video penceresinin üstünde "download this video" şeklinde bir yazı çıkıyor yazıya tıkladığınız an izlediğiniz videoyu indirmeniz mümkün.

Hatta flash sitelerde özellikle filimlerin orjinal sitelerinde flash üzerinden izlediğiniz fragmanları bile indirmeniz mümkün. Bence deneyin.
      |
      |

flickr
      PC Sistem:> Intel Xeon E3 1260L V5 @ 4.0 GHZ OC <> Asrock Fatal1ty E3V5 Performance Gaming / Hyper BCLK Engine <> 16 GB Dual DDR4 3000MHZ <> Intel SSD 520 180GB <> Benq GW2255 VaLED

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,134
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.