Şimdi Ara

izlememiş olan izlesin ;)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• izlememiş olan izlesin ;)

Şu kalitede bir insanın videolarını izlemeyin daha iyi.
    Kendisine hakaret edenlere manevi tazminat davası açıp bunu millete burs vermek için harcayan birisi sözde.
    Bu adamı biz popüler ettik şimdi de takipçisine bile böyle konuşuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt

Kitlesi büyüdükçe aksini iddia etse de egosu da büyüdü Haluk hocanın maalesef

• Her bi konuda bilgisi olan haluk tatar yine prim pesinde

• şu haluk tatar kadar egolu,kendini bilmez insan görmedim.Her şeyi ben bilirim edasında

• bu herifmi bana birşey anlatıcak peh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyrie2

Her bi konuda bilgisi olan haluk tatar yine prim pesinde

araştırırsan senin de bilgin ve fikrin olur... araştırma okuma ama bunları yapanı eleştir... mantıklısın devam et ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 30 Ağustos 2020; 22:23:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Şu kalitede bir insanın videolarını izlemeyin daha iyi.
    Kendisine hakaret edenlere manevi tazminat davası açıp bunu millete burs vermek için harcayan birisi sözde.
    Bu adamı biz popüler ettik şimdi de takipçisine bile böyle konuşuyor.

ne var kalitesinde? adama gayet haklı...

mesela

bebek katiline sayın diyen utanmıyor, bi de bunu savunuyor? ama bebek katiline sayın diyen bu şahsa hakaret etsen içeri tıkarlar ama !!

beyinsiz olup saçma saçma yorum yapanlar var bunlara ben de giydiririm... gayette güzel yapıyor.

takipçisine böyle konuşuyorsa konuşuyor taki petmesin beğpenmiyorsa izlemesin takipçi olmasınlar o zaman...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpugur -- 30 Ağustos 2020; 22:21:10 >

• Laf atılması gereken bir ton insan varken Haluk Tatar'a laf etmek bayağı saçma bir şey. Bana çok şey kattı kendisi,ufkumu genişletti. Adam belki yüz kere ben her şeyi bilmiyorum,öğrendiğim şeyleri aktarıyorum demesine rağmen "her şeyi bildiğini sanan insan" diyenler var. Ayrıca geçen haftalarda canlı yayın açıp kendisi hakkında kötü yorumu olan insanların yorumlarını dinledi ve olgunlukla karşıladı. Kendisi elbette bir insan ve mükemmel olmasını bekleyemeyiz ama internet aleminde adam akıllı kalmış tek tük insanlardan birisidir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pankreasına Talibim -- 30 Ağustos 2020; 22:37:52 >
  • xpugur kullanıcısına yanıt
    Mesele ne biliyor musun?
    Mesela benim bilmedigim hadron carpistirici ben bunu gider 1 2 gun hatta 1 2 hafta bile arastiririm ama yine de bilmedigim kisimlar olur
    Hah iste haluk tatar da arastiriyor ama bilmedigi kisimlari da biliyormus gibi anlatiyor sıkıntı burda ayrica elestirmek kotu bir sey degil kotu olan bok atmak ve ben bok attim tamam.(Haluk Tatar ı takip ettigim uzun zamanlar oldu)

• bu kim ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.