Şimdi Ara

İzlediğiniz En Overrated Film?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
185
Cevap
3
Favori
6.434
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> İzlediğiniz En Overrated Film?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    812 Mesaj
    Donnie Darko, The Incredibles, Frozen, Amelie, La La Land. Belki 1-2 tane daha vardır aklıma gelmeyen. Ha birde bazı arkadaşlar dandik ve düşük puanlı filmleri yazıp overrated demiş O ne alaka la.
    Unutmadan Godfather ve LOTR'a bulaşanı döverim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 14 Şubat 2018; 11:7:28 >
    |
    |
    Intel Core i7 7700K 4.2GHz / MSI GeForce GTX1080 Ti Gaming X / GSKILL 16GB RipjawsV DDR4 3200MHz / MSI Z270 GAMING M5 DDR4 3866MHz / Samsung 970 PRO NVMe M.2 512GB / Cooler Master MasterCase H500P / Corsair Hydro H115i / Corsair RM1000x 1000W 80 Plus GOLD / SAMSUNG 28" LU28E590DS /UF 1 MS ULTRA HD 4K GAMING MONITOR / Thermaltake TT eSPORTS Shock One / Razer Sabertooth Elite / Logitech Z-506 5 1 75W Speaker / Thermaltake Tt eSPORTS Theron / Thermaltake Tt eSPORTS Challenger / Razer Goliathus Speed Cosmic Medium
    MSI GE72VR Apache Pro / iPhone X 64 GB / SONY PS4 Pro 1 TB
  • Yarbay
    3325 Mesaj
    Arrival kesinlikle
    |
    |
  • Yüzbaşı
    289 Mesaj
    Lotr ve Star wars serisi, Fight Club, Shawshank, İnterstaller,Whiplash

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Unforgiven
    Gran Torino
    No Country for Old Men
    Dunkirk
    Arrival
    |
    |
    |
    |
    LOTR a overrated diyeni de gördük başımıza taş yağacak.La overrated dediğin filmin evreni fantastik dünyada 1 numaradır,Tolkien i Tolkien yapan yapıttır.

Beğenmeyen elbette olabilir fakat LOTR kesinlikle overrated bir film değil.Hele o son filminde aldığı 11 oscarı da sonuna kadar hak ediyor.
    |
    |
    Fetih 1453
    Düğün Dernek
    Çalgı Çengi
    Babam Ve Oğlum
    Ve Aynen Tarantino Filmleri Gereğinden Fazla Şişiriliyor,
    Ve cevap yazacaksanız Anlamadan Yazmayın Filmlerine Kötü Demedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockFeller -- 16 Şubat 2018; 8:25:41 >
    |
    |

|
    |
    _____________________________ F.C Krasnodar
    Dh şarkı yarışması kazanan parçalar
    Быки, горожане
  • Yarbay
    3227 Mesaj
    Donnie Darko ve Arrival

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 17 Şubat 2018; 14:48:8 >
    |
    |

Hocam usual suspecti herkes bilmeyebilir o yüzden fazla abartı değil ama kaliteli film bence

@Jersey Devilyapma gözünü seveyim interstaller diyoruz yaw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Jersey Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör fokof
    guguk kuşu
    |
    |
    schindler list
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Life of Pi'yi bende izlediğime pişman oldum.

Bide guguk kuşu vardı arkadaş ille de izleyelim dedi izledik ama onu da izlediğime pişman olmuştum. Sonradan IMDB'de üst sıralarda olduğunu gördüm.

Godfather'da da bi numara yok. Klasik mafyacılık filmlerinden. İlkini izledim, bitene kadar sıkıntıdan strese girdim. İkinciyi yarısına kadar izleyebildim ve kapattım, bir daha izlemedim. Üçüncüye hiç bakmadım. Çok rating almasının asıl sebebini merak etmiyor değilim.

Bunun dışında IMDB'ye bakarak ilk 100 filmi teker teker izlerseniz en az yarısını izlediğinize pişman olursunuz. Senaryo beş para etmez "omo oyoncolok iyi" diyenler heralde iyi puanlar veriyor.

Godfather dediğin mafya filmlerinin öncüsüdür. Sevmeyebilirsin ama seriye overrated demek saçmalık. Öyle bir film ki, 10 saat olsa bile sıkılmadan izlerim. Hani Once upon a time in America desen anlardım da ama Godfather serisi efsanedir.

Geç bunları arkadaş. Daha ben filmin sonunu getirebileni görmedim. Ya sıkıntıdan patlayıp yarısında kapatmışlar, ya da kendilerini zorlayarak izlemiş ama sonraki bölümleri merak bile edip bakmamışlar.

Benim gözünde The Godfather abartılmış bir balondur. Milletin mafyacılık merakı sayesinde ün kazanmıştır. Çok daha iyi filmler dururken üst sırayı da gereksizce işgal etmektedir.

"Daha ben filmin sonunu getirebileni görmedim." Komik. Şu anki durumdan haberim yok fakat çevrenizi genişletmenizi öneririm.

Ayrıca,

"Çok daha iyi filmler dururken üst sırayı da gereksizce işgal etmektedir."

Bir örnek alabilir miyiz?

PSN ID:YSN-EMRE
    GT:McR4e555
    "Straights are for fast cars, turns are for fast drivers..."
    Colin McRae

• Teğmen
    127 Mesaj
    Pi'nin Yaşamı diyeceğim bende.
    |
    |

|
    |

Yeşil Yol

Fight Club

|
    |
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Megane 1.2 TCE 130hp
  • Binbaşı
    1690 Mesaj

Yani çok kişiye sormadım ama bana veya sorduğum kişilere hitap etmediği kesin.

Daha alt sıralarda olan prestige, inception, matrix, gladyatör gibi filmler bu sıralarda olsa bu kadar garipsemezdim.

Ayrıca, bu filmin hayranları tarafından fake hesaplarla üst sıraya çekme girişimleri olduğunu da bir yerde okumuştum.

|
    |
    McRae555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    300 spartalı
    |
    |
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.