Şimdi Ara

İzlediğiniz En Overrated Film? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
3
Favori
7.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlancpaiN

overrated film yoktur, zamanında izlenmeyen film vardır...

Çünkü izleyiyi kitlesi filmdeki gelişmeleri tahmin edebiliyorsa o filmden hoşlanmaz, yani zamanında öncü olan bir filmin ardından ona benzer birçok film üretiliyor, izleyici de o filmi değil de ona benzeyen filmleri izledikten sonra asıl öncü olan filmi izleyince beğenmeyebiliyor...

Mesela Forrest Gump, çoğu filmin senaryosuna ilham olmuştur, zamanında o filmi izlediğinde bırakacağı etki ile 10 sene sonraki etki aynı olmuyor.

hOCAM bir de meğer oymuş filimleri var pskolojik...
    Mesela ben böyle bir filime başladığımda sonunu hep biliyorum..
    Yani bir tek bana olmuyor diye umud ediyorum
    Üst üste 20 25 tane aynı klişe Film izleyince artık ters köşe olmuyor
    izleyici bağışıklık kazanıyor...
    Fight clup
    1408
    23 Numara
    Akıl oyunları
    Other
    Zindan adası...
    ----------------------
    Birde senarist işin içinden çıkamayınca sonu meğer oymuşa bağlamıyor mu deli oluyorum..
    FİNALLER BU KADAR BASİT OLMAMALI BENCE../(lost)
    Bir de zaman kavramı var ki üstüne binlerce senaryo yazılabilir...
    Nasılsa zaman ileri geri alınabilen bir kavram ve sınırsız senaryo sınırsız malzeme..
    AMa Inception'DAN sonra hiç bir film kesmemeye başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 10 Mayıs 2017; 20:41:55 >

• diyorum ya her zaman öncü filmler olacak gelecek ve onları zamanında izlemek lazım...
  • lord of the rings yazanlara karşı ergen filmi olan harry potter diyorum
  • ne dionuz entel gözükmek için gevurca yazmakta ne?
    Emanuella serisi,
    The Secratary
    Temel içgüdü...
  • Amelie, hiç bir halta benzemeyen bir film.
    La la land izlicektim vazgeçtim iyi ki vazgeçmişim onun da çok bayık bir film olduğunu tahmin ediyordum , öyleymiş.
    3 idiots.
    Fight club benim için de efsane ben de çok severim ama inanılmaz abartıldı bir zamanlar.

Bir de matrix diyenleri anlayamadım.Matrix'in neresi abartılmış arkadaş?Ben hayatımda bir tane adam görmedim ki 'matrix dünyanın en iyi filmi' desin.Çok fazla yazılmış , anlam veremedim.
  • Life of Pi'yi bende izlediğime pişman oldum.

Bide guguk kuşu vardı arkadaş ille de izleyelim dedi izledik ama onu da izlediğime pişman olmuştum. Sonradan IMDB'de üst sıralarda olduğunu gördüm.

Godfather'da da bi numara yok. Klasik mafyacılık filmlerinden. İlkini izledim, bitene kadar sıkıntıdan strese girdim. İkinciyi yarısına kadar izleyebildim ve kapattım, bir daha izlemedim. Üçüncüye hiç bakmadım. Çok rating almasının asıl sebebini merak etmiyor değilim.

Bunun dışında IMDB'ye bakarak ilk 100 filmi teker teker izlerseniz en az yarısını izlediğinize pişman olursunuz. Senaryo beş para etmez "omo oyoncolok iyi" diyenler heralde iyi puanlar veriyor.
  • Now You See Me

Yahu bu kadar gereksiz ve sacma sapan bir senaryo, bir kurgu ne gordum ne duydum. Sonundaki twist basli basina hakkinda "nasil surpriz son yapilmaz" temali bir yazi yazilmasi gereken ayri bir fecaat. Hala sinirliyim bak elim ayagim titredi surada yazarken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

Now You See Me

Yahu bu kadar gereksiz ve sacma sapan bir senaryo, bir kurgu ne gordum ne duydum. Sonundaki twist basli basina hakkinda "nasil surpriz son yapilmaz" temali bir yazi yazilmasi gereken ayri bir fecaat. Hala sinirliyim bak elim ayagim titredi surada yazarken.

Aynen bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı ve Öfkeli serisi özellikle 8 berbat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 11 Mayıs 2017; 2:40:37 >
  • Yılın cavabı gelmiş

+ 1000

Not: FF en boş serilerden biridir. Hele son çekilen filmleri tam anlamıyla parodi faciasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 11 Mayıs 2017; 9:22:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben listelerle yaşamam.

Yüzüklerin Efendisi + Hobbit
    Godfather
    BraveHeart
    Matrix
    Geleceğe Dönüş
    Zorro
    Batman
    Kill Bill
    Rezervuar Köpekleri
    Gladyatör
    Rocky
    Hayat Güzeldir
    Iron Man
    Scarface
    Pulp Faction

diye gider... Ama bu seriler benim için efsanedir.
  • star wars inception ve birçok marvel filmi
  • Deadpool

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fight club

esaretin bedeli(tamam güzel olabilir ama bir başyapıt değil bence)
  • Esaretinin Bedeli (vıcık vıcık arabesk bir film)
    Aile Arasında (Cennet Mahallesi'nin film versiyonu)
  • + alan mesajların çoğu benim en sevdiğim filmlerden. Ya benim zevkim çok kötü yada sizin.Şu kesin ki aynı gözle izlemiyoruz.
  • The Big Lebowski

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Life of Pi'yi bende izlediğime pişman oldum.

Bide guguk kuşu vardı arkadaş ille de izleyelim dedi izledik ama onu da izlediğime pişman olmuştum. Sonradan IMDB'de üst sıralarda olduğunu gördüm.

Godfather'da da bi numara yok. Klasik mafyacılık filmlerinden. İlkini izledim, bitene kadar sıkıntıdan strese girdim. İkinciyi yarısına kadar izleyebildim ve kapattım, bir daha izlemedim. Üçüncüye hiç bakmadım. Çok rating almasının asıl sebebini merak etmiyor değilim.

Bunun dışında IMDB'ye bakarak ilk 100 filmi teker teker izlerseniz en az yarısını izlediğinize pişman olursunuz. Senaryo beş para etmez "omo oyoncolok iyi" diyenler heralde iyi puanlar veriyor.

Godfather dediğin mafya filmlerinin öncüsüdür. Sevmeyebilirsin ama seriye overrated demek saçmalık. Öyle bir film ki, 10 saat olsa bile sıkılmadan izlerim. Hani Once upon a time in America desen anlardım da ama Godfather serisi efsanedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

quote:

Orijinalden alıntı: abrenax

Life of Pi'yi bende izlediğime pişman oldum.

Godfather dediğin mafya filmlerinin öncüsüdür. Sevmeyebilirsin ama seriye overrated demek saçmalık. Öyle bir film ki, 10 saat olsa bile sıkılmadan izlerim. Hani Once upon a time in America desen anlardım da ama Godfather serisi efsanedir.

Geç bunları arkadaş. Daha ben filmin sonunu getirebileni görmedim. Ya sıkıntıdan patlayıp yarısında kapatmışlar, ya da kendilerini zorlayarak izlemiş ama sonraki bölümleri merak bile edip bakmamışlar.

Benim gözünde The Godfather abartılmış bir balondur. Milletin mafyacılık merakı sayesinde ün kazanmıştır. Çok daha iyi filmler dururken üst sırayı da gereksizce işgal etmektedir.

• Donnie Darko, The Incredibles, Frozen, Amelie, La La Land. Belki 1-2 tane daha vardır aklıma gelmeyen. Ha birde bazı arkadaşlar dandik ve düşük puanlı filmleri yazıp overrated demiş O ne alaka la.
    Unutmadan Godfather ve LOTR'a bulaşanı döverim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 14 Şubat 2018; 11:7:28 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.