Şimdi Ara

izlediğiniz en balon anime neydi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
5.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle code geass. 2 bölüm izledim bıraktım. Belki de mecha sevmediğimdendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steins Gate
  • Fairy Tail yazanlar bir şey söylemek istiyorum ama yanlış anlaşılmak da istemem; son 2 dakikadır nasıl anlatabilirim diye duşunuyorum. En sonunda bodoslama dalmaya karar verdim. Fairy Tail nerelerde şişirildi ben hiç tanıklık etmedim o yuzden bu kategoride yer almalı mı bilemiyorum. Ne zaman bahsi geçse benim duyduğum animenin yerildiğiydi o yuzden kararsız kaldım açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidseeker

Fairy Tail yazanlar bir şey söylemek istiyorum ama yanlış anlaşılmak da istemem; son 2 dakikadır nasıl anlatabilirim diye duşunuyorum. En sonunda bodoslama dalmaya karar verdim. Fairy Tail nerelerde şişirildi ben hiç tanıklık etmedim o yuzden bu kategoride yer almalı mı bilemiyorum. Ne zaman bahsi geçse benim duyduğum animenin yerildiğiydi o yuzden kararsız kaldım açıkçası.
    Dediğiniz gibi Fairy Tail için herkes olumsuz yorum yapıyor :) Ben çok seviyorum orası ayrı tabi
  • Film sayılıyor mu bilmiyorum ama Sen to Chihiro no Kamikakushi' yi büyük beklentiğiyle izlediğimden hiç beğenemedim.

Film bitince konusunu bile anlayamadım, bölümden bölüme atlıyordu.

Hani çok anime izlemem zaten de ne bileyim totoro ve Grave of the Firefiles bi şeyler hissettirmişti izlerken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Film sayılıyor mu bilmiyorum ama Sen to Chihiro no Kamikakushi' yi büyük beklentiğiyle izlediğimden hiç beğenemedim.

Film bitince konusunu bile anlayamadım, bölümden bölüme atlıyordu.

Hani çok anime izlemem zaten de ne bileyim totoro ve Grave of the Firefiles bi şeyler hissettirmişti izlerken.
    Sayılır tabi neden sayılmasın. Sadece Miyazaki filmleri izleyerek animeleri değerlendirmek pek isabetli olmaz. Herkese hitap edecek tarzda yapımlar değil onlar.
  • Overlord,bide aynı günü sürekli yaşayan bir veled vardı o en kötüsüydü sanırım.
  • Kesinlikle Boku no hero academiadır. Ayrıca sword art onlinenin ilk 15 bölümü bana göre çok iyi olmasına rağmen geri kalan bölümleri çöpün çöpüdür.
  • ŞenapCenabettin Ş kullanıcısına yanıt
    Ben overlorda bayılıyorum siz neden sevmediniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ainz Ooal Gown

Ben overlorda bayılıyorum siz neden sevmediniz ?
    Sıkıcı gelmişti 3-4 bölüm anca izlemiştim belki o kadar kötü değildir aslında ama bazı seriler çıtayı çok yükselttiği için kötü gelmişte olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shanks0

Code geass

Sword art online

Tenge toppa guren lagan
    Code Geasın balon olduğunu ilk bölümde anladım. Bu başroldeki luluş mudur nedir, diğer robotları tokatlarken güya satranç oynuyormuş gibi düşünmesi beni anında soğuttu. Senaryoyu yazan galiba, " oo kafasından tahtaya bakmadan satranç oynayabiliyor, çok zeki" diyip orgazm olacağımızı zannetti.

Sonra aradan aylar geçtikten sonra bir devam ediyim dedim. İkinci bölümde de yine luluşun zeki olduğu algısını kafamıza zorla sokmaya çalışan çok kasıntı olaylar oldu ve artık temelli bıraktım.

Bir de Sherlock Holmes dizisinin the Hound of the Baskervilles bölümünü izlemiştim. Başroldeki adamın mind palace mıdır nedir, onu yapıp, ıkınarak, bir bilgisayarın şifresini bulmasından sonra anında soğumuştum. Bir daha hiçbir Sherlock Holmes dizisi veya filmi izleyebileceğimi sanmıyorum.

Death Note'da böyle değil fakat. L'in aklından geçenleri duyabiliyorsun. Neyi neden yaptıklarını, planlarını mantığa oturtuyorsun. Neredeyse yaptıkları her şeyin açıklaması var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: uchiha69

Code Geasın balon olduğunu ilk bölümde anladım. Bu başroldeki luluş mudur nedir, diğer robotları tokatlarken güya satranç oynuyormuş gibi düşünmesi beni anında soğuttu. Senaryoyu yazan galiba, " oo kafasından tahtaya bakmadan satranç oynayabiliyor, çok zeki" diyip orgazm olacağımızı zannetti.

Sonra aradan aylar geçtikten sonra bir devam ediyim dedim. İkinci bölümde de yine luluşun zeki olduğu algısını kafamıza zorla sokmaya çalışan çok kasıntı olaylar oldu ve artık temelli bıraktım.

Bir de Sherlock Holmes dizisinin the Hound of the Baskervilles bölümünü izlemiştim. Başroldeki adamın mind palace mıdır nedir, onu yapıp, ıkınarak, bir bilgisayarın şifresini bulmasından sonra anında soğumuştum. Bir daha hiçbir Sherlock Holmes dizisi veya filmi izleyebileceğimi sanmıyorum.

Death Note'da böyle değil fakat. L'in aklından geçenleri duyabiliyorsun. Neyi neden yaptıklarını, planlarını mantığa oturtuyorsun. Neredeyse yaptıkları her şeyin açıklaması var.

Alıntıları Göster
    Anime çalıntı zaten

• Fairy Tail'den niçin bu kadar nefret ediliyor bende çözebilmiş değilim sessizce izliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Fairy Tail'den niçin bu kadar nefret ediliyor bende çözebilmiş değilim sessizce izliyorum...
    Sanırım fan service olayının biraz fazla olmasından dolayı. Ayrıca kimsenin ölmemesi falanda etken olabilir.
  • cowboy bebop
  • Fullmetal Panic 1 bölüm izledim zar zor sonra hemen bıraktım.

• Overlord
    Steins;Gate 0
    Kimi no Na wa
  • uchiha69 kullanıcısına yanıt
    Animede Lelouch dan zeki karakter yok zaten. Karakteri kararlılık, soğukkanlılık, stratejik düşünme, üçkağıtçılığın birleşmiş hali. Biraz fazla iyi yapmışlar o kadar. Ama animede yine de o kadar iyi gitmedi işleri. Hep mükemmel değildi. Sadece diğer karakterleri kolay manipüle edebiliyordu (sadece geass ile değil). Belki bu animeyi biraz sıkıcı yapmıştır. Ama ben Code Geass' ı beğenerek izlemiştim. Sizin dediginiz kadar kötü değildi bence. Ama herkesin kendi kararı saygı duymak lazım. Biraz hort oldu ama neyse.

• Overlord da ben de katılıyorum ama sg 0 bence süper anime.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiraZero

Overlord da ben de katılıyorum ama sg 0 bence süper anime.
    Orjinal Steins Gate çok daha iyiydi bence. SG 0 beni onun kadar etkilemedi.Ama güzeldi yinede
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.