Şimdi Ara

izlediğim en rezil reklam (TURKCELL 3G)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
6.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten hayatımda hiç bu kadar saçma hiç bu kadar kötü, oynayan ünlü simaların bu kadar kötü kullanıldığı bi reklam daha görmedim ben, arada çıkan ve nakaratı söyleyen kızlara çok ama çok gıcık oluyorum. Kime sorduysam evet saçmalamışlar diyor. Genelde bu tarz şeyleri kafaya takıp forumda konu açan kişilerden değilim ancak bunu gerçektn paylaşmak istedim. Turkcell bugüne kadar acayip reklamlara imza attı ama çok büyük bi yenilik olan 3g yi hiç ama hiç iyi tanıtamadı daha doğrusu bize satamadı (reklam anlamında) alacak olan tabii ki reklamı dert etmeyecektir keza bende tabii ki ancak burada bi reklam başarısızlığı söz konusu umarım son olur bu kötü reklamları turkcellin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozogul4 -- 21 Temmuz 2009; 0:50:37 >

• merak ne güzel şey, güzel şey merak.. güzel ne oluyosa hemen gullann

hele o sipastik el hareketleri yok mu parçalayasım geliyor suratını..
  • Adamlar 3g'i tanıtmak için sayısız reklam yaptı. bırakta 1 tanesi kötü oluversin
  • yani bunun kadar dönenini görmedim hiç bu ana reklamları gibi bişi 3g için...
  • turkcellin ragga oktay & havuçlu reklamlarından bile kötü.
  • İğrendim bu reklamı izleyince 3gden de turkcellden de, ayrıca televizyona bakasım gelmiyor bu reklamı gördükten sonra...
  • 3g yaz 2323 e gönder
  • yabancılar nasıl bu kadar güzel reklamlar yapıyor ya
  • Reklam başarılı olmuş ki, gecenin bir saatinde bir grup insan Turkcell ve 3G diyor.
    Çaktın ;)
    Ana konu: Reklamın iyisi kötüsü olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

yabancılar nasıl bu kadar güzel reklamlar yapıyor ya

Güzel reklam hakaten.

• ben gibi fazla tv izlemeyipte reklami izlememis olupta youtubeye girmeye usenen arkadaslar icin buyrun reklam

http://www.youtube.com/watch?v=4QoXmC0pieA

yanliz ne isse reklam okadar kotu gelmedi bana

• Reklamda özellikle Türkiye'deki tüm karga sesli insanları toplamışlar ya.
  • valla görmedim bu konuyu ama yalnız olmadığımı bilmek güzel; bi arkadaş şu an onu konuluyosunuz reklamın iyisi kötüsü olmaz demiş ancak bi arkadaşımızın da dediği gibi insanı şirketten soğutuyo, alacağın birşeyden vazgeçiriyo, n biliyim işte itti beni baya baya...
    quote:

Orijinalden alıntı: Yigit`

Yalnız değilsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_33156257/tm.htm

• Ayrıca birşey daha söyleyeyim Toronto Raptorun sitesine baktığımda Hidayet transfer oldu diye bu videoyu koymuşlardı.Ben taraftarı olsam Toronto Raptors'un Hidayetten soğurdum takımdan gitmesini isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

Reklamda özellikle Türkiye'deki tüm karga sesli insanları toplamışlar ya.

onlar yetmemiş amerikadan hidoyu getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

3g yaz 2323 e gönder

ne oluyor güzelmi bari
  • bu arada reklam yabancı bir ajansın işi;

Turkcell 3G için Wieden+Kennedy ile çalışacak

Turkcell, 3G için reklam çalışmalarını dünyaca ünlü ve bol ödüllü reklam ajansı Coca Cola, Mutluluk Fabrikası'ndan bir hayli yakından tadığımız Wieden + Kennedy ile sürdürme kararı aldı.

W+K, 2009 yılının ortalarında başlayacak olan Turkcell'in 3G lansmanının yaratıcı sürecinden sorumlu olacak (mış)...

link:http://www.bigumigu.com/haber.asp?hid=4199
  • yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı memlekette süper iş çıkartan ajanslar var, al sana yabancı iş işte felaket resmen turkcell'i batırmaya çalışmışlar buna onay veren reklam departmanını sallandırmak lazım :)
  • Turkcell'in reklamnıda güzel buldum diğer koyduğunz videodaki şirketin reklamınıda. Sadece turkcell'in reklamında 3G yi insanlara anlatmaktan çok başka mesajlar veriyormuş gibi geldi. Ama diğer reklam bana tamamiyle 3G yi anlattı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.