Şimdi Ara

***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ*** (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
35
Favori
222.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır kapaklı ...
    ***ELEKTRİKLİ IZGARA TAVSİYESİ***
  • awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, gazella BRB300 modelinden bahsetmiştim. Dediğim gibi sadece balkonda kullanıyorum bir miktar duman çıkarıyor ev içi kullanımı hiç denemedim. Bu arada 1kg kanadı üzerinde çok rahat pişirebilirsiniz.
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim, sağlıcakla kalın...
  • Aksu T 30E Şişfish Eco almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?

http://www.aksutost.com/#!/urunler/barbekuler/t-30e-sisfisheco
  • snoppy kullanıcısına yanıt
    fiyatı biraz artmış ama tavsiye ederim, kapaklı ızgara iyidir ...
    hocam ağırlıklı olarak "balık" için kullanacağım.

200'ü geçmeyecek şekilde tavsiyelerinize açığım aslında :)

bir de aksu'nun "E"siz modeli var, balık için hangisi daha uygundur?
    aksu'nun modelleri aynı sadece içinde ekstra bir tel bulununca kod değişiyor, sorduğunuz Aksu T 30E Şişfish Eco bence yeterli ...
    eskiden era ızgarayı çok önerirdim ancak piyasadan çekildiler sanırım fazla para kazanamadılar bu sektörden, şu an sadece Era SM-1 modeli bulunuyor ...https://www.akakce.com/izgara/en-ucuz-era-sm-1-kapakli-fiyati,380580.html
    bende cvs dn-210 var kaç yıl oldu hatırlamıyorum sürekli kullanıyoruz sadece tutma kulpları kırıldı ... çupra ızgara yapıyorum, tavuk yapıyorum, hatta dün dalak ızgara yaptım çok beğendim ...
    bir de Taner markası var uzun yıllardır ızgara üretiyorlar, onun https://www.akakce.com/izgara/en-ucuz-kitchen-love-taner-elektrikli-mega-fiyati,333605898.html modelini de düşünebilirsiniz ...

• bayberty öncelikle herkese teker teker cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

benim kullanımlarla ilgili sorum olacak.
    üstten ızgaralı modellerde etleri çevirmek için vs. kapağı açtığımızda kapağı tamamen mi açmak gerekiyor?
    aksu'nun modelleri iyidir demişsiniz. bunların ızgaraları altta , pişen etin yağları rezistansların üzerine damlamıyor mu?
    döküm denen ızgaraların bir çoğu alüminyum döküm, demir döküm olan ızgara var mı?

cevaplayabilirseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisces11

bayberty öncelikle herkese teker teker cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

benim kullanımlarla ilgili sorum olacak.
    üstten ızgaralı modellerde etleri çevirmek için vs. kapağı açtığımızda kapağı tamamen mi açmak gerekiyor?
    aksu'nun modelleri iyidir demişsiniz. bunların ızgaraları altta , pişen etin yağları rezistansların üzerine damlamıyor mu?
    döküm denen ızgaraların bir çoğu alüminyum döküm, demir döküm olan ızgara var mı?

cevaplayabilirseniz sevinirim
    selam,
    üstten rezistanslı modellerde etleri çevirecek kadar kapağı açmak yeterli olur ancak bir yandan kapağı tutarken diğer yandan etleri çevirmek risklidir çünkü kapak açıldığında içeride biriken buhar dışarı çıkıyor el yakmaya birebir ...
    aksu'nun belirttiğim ızgara modelleri üstten rezistanslıdır, üstte olduğundan rezistansa damlama olmaz olsa da sorun olmaz ... alttan rezistanslı ızgaralarda da sorun olmaz zaten ona göre üretiliyorlar, rezistanslar açıkta değil bir tüpün içerisindedir, damlayan yağ yanar biraz dumana sebep olur ...
    demir döküm plakalı elektrikli ızgara tabii ki var ancak onlar sanayi tipi olur ve genelde büfelerde/kantinlerde kullanılırlar, evde kullanmak da mümkün ancak mutfakta pek şık durmazlar, ayrıca çok büyük ve ağırlar ... örneklerini ilk sayfada bulabilirsiniz (simton, fayrinoks, remta markalı döküm ızgaralar) ...

tekrar teşekkür ederim.
    alttan rezistanslılarda kafamı karıştıran rezistansların zarar görmesinden çok temizliği açıkçası.

bir de böyle bir model var. bunun hakkında da bir yorum yapar mısınız?
    daha önce de yaptıysanız kusura bakmayın

https://www.n11.com/arama?q=sinbo+sbg7116
  • pisces11 P kullanıcısına yanıt
    sinbo kullananlardan hem olumlu hem olumsuz yorumlar geldi, şikayet edenlerden özellikle ızgara plakasının yamulduğunu yazanlar oldu, bence riske girmeye gerek yok ...
  • en son Gazella BRB-3000'de karar kıldım, 11.11 indirimiyle satın aldım bugün elime ulaştı.

Henüz üzerinde pişirme yapmadım. Üzerindeki granit ızgara ilk bakışta gayet kaliteli göründü gözüme.
    hayırlı olsun, güle güle kullanın ...
  • Gazella dan sonra akel kapaklı ızgara ve lava döküm tava aldım,genelde akel elektrikli ızgarayı kullanıyorum,mutlaka mühürlemeli et pişecekse lava evde kullanılıyor.
  • serkanguzel_ kullanıcısına yanıt
    Teflon sağlığa zararlı değil. teflonun kalkması nasıl sağlığa zararlı olsun? ayrıca teflon kalkması durumunda et demir ile temas edecek. Demir'inde sağlığa herhangi bir zararı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickelcan

Teflon sağlığa zararlı değil. teflonun kalkması nasıl sağlığa zararlı olsun? ayrıca teflon kalkması durumunda et demir ile temas edecek. Demir'inde sağlığa herhangi bir zararı yok.
    "Teflon sağlığa zararlı değil. teflonun kalkması nasıl sağlığa zararlı olsun?" ... bilim adamları "soyulan teflon yemeğe karışınca sağlığa zararlıdır" derken yalan mı söylüyorlar ?..

"teflon kalkması durumunda et demir ile temas edecek. Demir'inde sağlığa herhangi bir zararı yok." ... teflon demir kaplamada değil alüminyum kaplamada kullanılır, demir kaplamasında emaye kullanılır ...
  • hocam remtanin izgaralari nasil dokum olanlari tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hommate01 H kullanıcısına yanıt
    büfelerde kantinlerde kullanılıyor genelde esnaf memnun ancak siz eve almayı mı düşünüyorsunuz ?.. eğer öyleyse birkaç gün iyice düşünmenizi öneririm çünkü bunlar büyük ve hantal cihazlardır ... mutfakta ona sabit bir köşe ayarlamak lazım ancak bu durum estetik açıdan hanımların gözüne pek hoş görünmeyebilir, plakaları sabit olduğundan temizliğine de kafayı takarlarsa fena ...
    eğer büfe/kantin vb. yerde kullanacaksanız zaten onun için üretiliyor işinizi görür ... ayrıca silver, fayrinoks ve simton markalarının da benzer ürünleri mevcut ...
  • varmı elektrikli ızgaralarda fırsat almayı düşünüyorumda
  • Bende Cvs kapaklı ızgara aldım.Izgarayı fişe taktım biraz ısındıktan sonra kaçak akım sigortasını attırdı.Ürünü iade etmek zorunda kaldım.Sanırım watt yüksek geldiği için ve ürünün sıcaklı kademesi olmadığı için oldu.Şu durumda bana sigorta attırmıcak bir ızgara tavsiye edermisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.