Şimdi Ara

İyi Parti - Seçim Vaatleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
9.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
200 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandaşlık maaşını falan geçtim (ihtiyacım yok zaten)

Ama şu BİZDEN ZORLA ALINAN GSS PRİMİNİ kaldırsa harika olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Yapmadığı ne kadar şey var ise, yaptıkları onun en az 10 katıdır, aç internetten okumaya başla, seçime kadar belki bitirirsin.

Sürekli muhalif olacağım diye, yapılanı görmezden gelmekle hayat geçmez.
    Sürekli iktidarı övmekle geçiyor galiba?
  • Arabistan ampulü patladı ama Türkiye ampulü İYİ olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pilotaFerrari -- 14 Mayıs 2018; 22:33:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • strategen kullanıcısına yanıt
    Yo, güzel bir şeyler var ise, tabi ki överim, yerdiğim zaman da çok olur. Fakat bakıyorum ki, sizin ömrünüz muhalefeti yüceltmek ve iktidarı karalamaktan ve insanları aşağılamaktan ibaret. (genel itibariyle yazdım)
  • ÖTV kaldırsa bir de ohhh desek.
  • İşte bu helal ya vaat verin abi işiniz gücünüz bütün konuşmalarınız rte’yi düşürmek olmasın vaat verin vaat. Yapamayacağınız şeyleri söylemeyin gerçekçi olun. Tebrik ederim. Ne kadar çok parti okadar çok vaat ve biz millete yarardır bu işi saçma sapan ideolojileriniz için tekele indirtmeyin.

• Ah gençlik ah gezi olaylarından önce enflasyon yüzde 6 duzeylerine kadar inmişti.

• quote:

Yo, güzel bir şeyler var ise, tabi ki överim, yerdiğim zaman da çok olur. Fakat bakıyorum ki, sizin ömrünüz muhalefeti yüceltmek ve iktidarı karalamaktan ve insanları aşağılamaktan ibaret. (genel itibariyle yazdım)
    Belli ki, iktidarın birçok vaadini yerini getirmemiş olması seni rahatsız etmiyor. Ama diğer partilere daha şans verilmemiş olsa bile, vaadini yerine getirememe olasılığı üzerinden eleştiriyorsan, kusura bakma buna ikiyüzlülük denir.
    Sen iktidarın yaptığı 1 tane güzel bir şey için mesaj attın mı?

Şimdi kim ikiyüzlü...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf Suriyelileri göndermesi bile oyumu almaya yeter
  • quote:

Sen iktidarın yaptığı 1 tane güzel bir şey için mesaj attın mı?

Şimdi kim ikiyüzlü...
    Ben iktidar hiç güzel bir şey yapmamış diye iddia etmedim ki? Kendimle çeliştim mi?

Aynı şey için, muhalefet yaptığında iyi, iktidar yaptığında kötü diyorsam o zaman gel yüzüme tükür.
  • megaladon kullanıcısına yanıt
    Ampul değiştirmiyoruz ki. Aynı patlak ampulü sürekli kullanmaya çalışıyoruz. Kör arkadaşlar da ışık var zannediyor.

• Basinda ve icinde Aksener olmasa desteklenebilir bir Parti. Ancak Aksener ismi herseyi bozuyor. Siyasetin en kirli döneminden geliyor. AKP ilk döneminde her kesimi kucaklayan her düsünceye acik sag ile solun ortasinda bir parti görünümü veriyordu. IYI Parti ise tam olarak sagda yer almaktadir. Dolayisiyla politikalarinda AKP nin bugunku tutumundan cokda farkli bir yol izleyecegini düsünmemekteyim. Degisim icin sayin Muharrem Ince daha dogru bir secimdir.
  • Enflasyonu nasil düşürecek merak ediyorum

• O kadar vaatler güzel felan denilmişte, çok kötü olduğu iddia edilen ekonominin düzelmesi için hangi vaad ve proje var acaba ?
    Ben mi göremedim bilmiyorum.

Yada eğitim sisteminin düzeltecek bi vaad/proje'de göremedim.

Adamların plansız programsız olduğu çok belli .

@Sphygmus mesela arkadaşta aynı konuya dikkat çekmiş. Enflasyon düşecek, güzel vaad inşallah gelirde düşürür ama nasıl ? Hangi proje/plan/yol çerçevesinde.

Eğitimi YÖK'ün kaldırılmasıyla mı çözecek ? Eğitim sisteminde aşırı problem YÖK'ten kaynaklı değil şuan. öğretici-öğrenci'den kaynaklı

Üniversiteleri bölmeyecekmiş, bölmeyince ne daha iyi olacak veya bölünce ne daha kötü oluyor. Yada alternatif çözüm ne ? Gazi üniversitesinin kalitesi mi kaldı , bölmeyin nasıl bir yol izlenecek acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.McNulty -- 15 Mayıs 2018; 13:44:13 >
  • Elalemin kredi kartı borcunu ödemek nedir. Sacmalik.

Adam asgari ucretle iphone x aliyor. Odeyemiyor onuda vatandasin vergisi mi odeyecek. Yanlis bir zihniyet.

Herkese para veriyor dagitiyor. Uretimle alakali 0 vaad var.

Askeri liseleri polis akedemisini acmakta sacmalik.

Basarili olan kisi meslegin icinde yukselmeli. Askeri lise bitirdin. Polisnakademisi bitirdin. Artik sen komutansin amirsin. Ölene kadar rutbelisin mantigi yanlis.

Guzelim ulke de dogru sekilde is yapan bir kisi yok. Herkes cikar icin onuda yapicam bunuda yapicam diyor.

Bu isin dogrusu budur. İstesekte istemesekte boyle olmalidir diyip tek tek aciklayan kimse yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SURİYELİLER SURİYELİLER EN BASA YALDIZLI HARFLERLE YAZ MORUQ EN ONEMLI VAAT BU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-2 vaat dışında gayet yerinde ve yapılacak vaatler. o 1-2 taneside hemen değil ama 2-3 yıllık planlamayala yapılabilir.

bence başarılı bir seçim dönemi geçiriyolar.
    Bu tarz sorulara düzgün cevap veremezler. Farkettiyseniz konuyu başka noktalara çekti. Bunların önemli bir özelliği de budur. Konuyu sapıtırlar, iftira atarlar. Bir kez yanlışa yanlış diyemezler çünkü musluk kesilir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.