Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
32.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Moving On

Kadın solist Model'in solisti sanırım? bir siyasi parti için cidden çok başarılı bir şarkı olmuş, cidden indirip arada dinlerim ben bunu, bayağı kaliteli olmuş.
    Hayır o değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkede tekrar umut olması ne güzel , kendileri de huzulu olmayan bizlere de huzur vermeyen bu adamların gitmesi ülke için iyi olacak.
    İyi parti'de şarkı seçiminde gayet açık fikirli davranmış.
  • Ben beğendim hiçte fena olmamış. Bayrak yok cami minaresi yok diyenler olmuş, Atatürk var ya daha ne olsun. Kızın elinde nutuk kitabı var. Atatürk demek Türk demek, Atatürk demek bayrak demek, Atatürk demek ezan demek, Türk milletinin ışığı ebedi liderini koymuşlar daha ne koysunlar başka birşeye gerek yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vay vay vay muhteşem olmuş

İYİ Partinin arka planı görünen yüzünden çok daha üstün çok sağlam bir kadrosu olsa gerek gençleri iyi okuyorlar mükemmel bir çalışma
  • Bayıldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkedeki ayrılmışlığa, tahammülsüzlüğe dikkat çekiyor olmasın?

Akp yüzünden önüne gelene hayin diyen dallamalar türedi bilmiyorum farkında mısın.
  • Beğendim kaliteli iş çıkarmışlar

• Oooo kırmızı fularlı gönderme var. Aklıma bir an ozbi geldi

• PEMBE BİR MEZARLIK GÖRDÜM RÜYAMDA'ya geçecek diye bekledim her an.

Popülist, twitter instabilmemne gençliğine yönelik bir çalışma. Otur kızım Meral, sıfır.
  • O yeni yetme dediklerin 10 sene sonra bu ülkeyi ayakta tutacak olan nesildir. Ülkenin profili 20 sene içerisinde değişecek muhafazakarlık azınlık olacak. Şarkının sözlerini anlamak için zeka gerek ben sana iki dize yazayım da üzerine biraz kafa yor

Kulağın ağır işitiyordur iyi dinle yavaşlıyorum
    Son nefesini İYİ kullan, ben daha yeni başlıyorum…
  • Güneş doğunca ampuller söner.
  • videoda bir tane bile kapalı bir kız yok.

tehlikenin farkında mısınız?
  • Kavga dövüş bilmem ben sevmeyedir meyilim
    Nasıl sırtını döndün bana, zorbaya eğilip
    Duy sesimi kardeşim ben seninleyim seninim
    Gözüme bak dudağımı oku ben düşman değilim

• Senin gibi art niyetli izlemiyorsa Türkiye olduğunu anlar.

50. saniyeye bak bakalım Türk bayrağı var mı yok mu? Aynı kısımda başörtülü insanlarda var aradan geçen, 4.11'de de baş örtülü bir hanımefendi var. Nerenle izledin sen klibi? 1.21'de de kız Nutuk okuyor, yani klip ben Türkiye'yim diye bağırıyor, ama aktroller anlamaz. Alışmışsınız tabi milli değerler üzerinden sömürülmeye.

İşiniz gücünüz çamur atmak. Rumuzun gibi sende amaçsızsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Mayıs 2018; 12:14:12 >
  • kalite böyle bişey olsa gerek hasret kalmıştık
  • Bir tane daha gözüyle izlemeyen arkadaş, 4.11'i açarsan görürsünüz kapalı hanımefendiyi. Öyle bir alışmışsınız ki milli değerlerle sömürülmeye.

Böyle yorumları görünce dün İnce'ye kendisini kafeye almayan adama hakaret etti diye iftira atan d.winchester geliyor, bana at gözlüğü takmışsın videoya bile inanmıyorsun diyordu, hani videonun neresinde diyorum ses yok. İftira bağımlılık yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 20 Mayıs 2018; 12:15:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Korkma evladım korkma.
    Savunduklarınız arka çıktıklarınız artık eskisi gibi güce sahip olamayacak.
    Alışın böyle güzel şeylere, aydınlığa.

• "Turfandayım diyene elimde tuzla gitmedim" aboo hıyar tuzluk mevzusu sanırım

Sözler güzel, şarkı güzel, klipte internet sansürü gibi nutuk gibi çok güzel ayrıntılar var. İYİ Parti Star Wars reklamında olduğu gibi güzel işler çıkarmaya devam ediyor, inşallah devamı da gelir
  • Adamlar dürüst ve milli değerleri sömürmeyen parti görünce kafaları gitmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

Bir tane daha gözüyle izlemeyen arkadaş, 4.11'i açarsan görürsünüz kapalı hanımefendiyi. Öyle bir alışmışsınız ki milli değerlerle sömürülmeye.

Böyle yorumları görünce dün İnce'ye kendisini kafeye almayan adama hakaret etti diye iftira atan d.winchester geliyor, bana at gözlüğü takmışsın videoya bile inanmıyorsun diyordu, hani videonun neresinde diyorum ses yok. İftira bağımlılık yapmış.
    1 saniyeliğe kadraja girerek geçiştirmişler.

Ak parti ise hem kapalılar hem de açıklar sorunlarını aynı videoda anlatmıştı.

laiklik adına yine yasaklar getirecekler. bu gözümden kaçmadı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.