Şimdi Ara

İYİ Parti'nin şarkısı sosyal medyayı salladı (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
4
Favori
32.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
459 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yazına hürmet ediyorum evet ortada bir lan kelimesi var buna bende karşıyım birde dinimizde diğer dinden olanların dinine saygıda var o onun inancı ona inandığı için kimsenin laf soylemeye hakkı yok ama benim inancına benim örf adetine de milletin saygı duymasını beklerim herkes dini gereğince yasamayi hak ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yugams kullanıcısına yanıt
    Bu vatan vergisini ödeyene CEHENNEM Şeytan gibi Vaadlerde bulunup ÇALANLARA CENNET OLMUŞ. Eyyyyyyyyy

• Bir annenin canını yakanı 70 cihan aklayamaz
    Hakikat fay hattı gibidir kimse uzun saklayamaz
    Özgürlüğümü de ormanlar gibi kundaklayamaz
    Sakin ol şampiyon. Kimse beni yasaklayamaz

İnanılmaz bir çalışma olmuş, bir genç olarak inanılmaz şekilde ümit doldu içime. Geliyoruz!
  • Oldukça güzel

• 24 haziranda şutlayalım şunları gençler. Adamlar namaz saati iş saatine gelsin yat kalk olmasın diye saatlerle oynayıp güneşimizi bile çaldılar kendi yaşantıları için.

Minicik çocuklar kör karanlıkta okula gidiyor. Var gücünüzle çalışın bunlara oy moy yok.
  • Tamam artık iyi parti %55 alıp tek başına iktidar olur..
  • bilgem kullanıcısına yanıt
    Önce sen nıckın yanındaki Yahudi sembolünü değiştir yahudiysen başka devam et ama ortalığı bulandirma

• sireno52 kullanıcısına yanıt
    Sen olduğun gibi yaşa ben cehennemliğim merak etme sen ve takip ettiğin beni tanrının yanında gördüğünde bu yıldızın aslında KARE olduğunu öğreneceksin ben KAREYE MUHALİFİM israiloğlulları bendendir ama ben yahudi değilim israil ve yakup gibi şimdi sen yüzünü mekkene çevir benim kıblem kudüstür

• Gayet başarılı ve yenilikçi bir çalışma. Sosyal medya ve pr işini iyi beceren bir ekip kurdukları belli. Gençleri yakalayabilecek bir şarkı olmuş.
  • Benim türbanlı bacımı kliplerine almadılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgem kullanıcısına yanıt
    Sen onu geçecek bı kere Kudüs müslümanların ilk kiblesiydi yani bizim içinde önemli vede Osmanlı'dan parayla alamadiginiz yeri Amerika sayesinde müslümanları katlederek aldınız halende katlediyorsunuz burda seni suçlanıyordu ben İsrail'deki yahudiler için diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gang Starr

Benim türbanlı bacımı kliplerine almadılar
    dk 4:04
  • coolman06 C kullanıcısına yanıt
    Benim türbanlı bacımı dansöz gibi kliplerinde oynattılar

Türban mağduriyeti bitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 21 Mayıs 2018; 16:58:38 >
  • Bu videodaki msjları bir akpli anlıyamaz ülke gerçekten ayağa kalkmayı hak ediyormu bunu millet belirliyecek bu batışı durdurup daha iyi yönetebiliceklere şans vericek ilk tercihim ince kesin ve net ama akşener gelse üzülmem çok çok daha iyi hale geliriz şu günden

• Sizden bir şey olmaz ya hak edildiğiz gibi yönetilmeye devam edin.

12 sayfa olmuş kimse bu boşluk niye var diye sorgulamıyor.

Ötv %50 olmuş ama kimse niye var diye sorgulamıyor.
    Su faturası=30 lira harcadıysam 90 lira fatura geliyor. Kimse neden 50 lira vergi veriyorum diye sorgulamıyor.

Anca sizinki bu kadar çaldı bizimki şu kadarcık çaldı demesini bilirsiniz. Bunlar niye çalıyor diye sorgulamak aklınıza gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-ACF8F4F94

Yahu siz bu ülkeyi anlamadınız anlayamadiniz. Tek soru

Şu klibi bir yabancıya izletin ses olmadan. Sonra sorun diyin ki

Hangi ülkede çekilmiştir diye

Türkiye cevabı alabilir misiniz ?

Benden ben bir şey görmedim. Ne dinimden gördüm ne yaşantımdan ne kültürümden.

Neyse siz takılın hadi kolay gele

Ekleme: hadi bulun bakalım Türk bayrağı klipte nerde geçiyor. Ha bir de bari bir camı minaresi kazara bile olsa kadraja girmezmi yada başörtülü bir bayan.
    Adamın türkiye imajı baş örtülü kadın ve cami

• Sın yıllarda en sevdiğim klişe ezber; " Sosyal medyayı sallamak"

Sallamış mı, nereyi sallamış, nasıl sallamış, kim sallamış?

Neden kimse bu sallantıyı hissetmedi. Sallanan Sosyal medya nerde, bize de haber verin biz de görelim

Türkiye'nin bu sallantıdan haberi var mı? Zeki Müren de bu sallantıyı duydu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süper olmuş. Türkiye İYİ olacak.
  • Gerçekten mükemmel olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.