DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
İYİ Parti - Meral Akşener
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
993
Cevap
3
Favori
50.022
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İYİ Parti - Meral Akşener
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      17 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:30:48
      Şunlara bakın Allah aşkına... Yeni partinin itibarını nasıl düşürürüz diye yarışa girmişler. Biri Menderes Türel'den çalmış demeye getiriyor, diğeri vatikandan bir fotoğraf bulmuş oradan almışlar diyor. Halkın kalbinde yer edinmiş kimseleri ne kadar karalarsanız o kadar beyaz kağıt üzerinde silueti çıkar.
      |
      |

• Teğmen
      186 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:32:34
      Çok güzel bir kadro ile geliyorlar. Ümit Özdağ, Taylan Yıldız, Ali Türkşen gibi güzel insanlara sahipler. Özellikle Ali Türkşen’ in bünyelerinde olmasına çok seviniyorum. Seninleyiz albayım, Kardak’ ta yaptıklarını unutmadık, seni balyozdan içeri atma kahpeliğini de unutmadık. Hesap sorma günleri yakın...

“ Bizim kalbimiz; vatan vatan diye atar. “

Yolunuz açık olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tengri tektir, ordusu Türk !
    • Yüzbaşı
      319 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:37:28
      quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Vatikan’daki St.Peter’s Basilicası’nı İyi Parti’nin logosu gibi yapmışlar. Yoksa Meral Akşener’in F.Gülen’le ne ilgisi olabilir!

işte orjinali
      bundan böyle miadınız dolmuştur !
      reisinizin önüne gelene söylediği gibi, dürüst olun dürüst ....

"Sürekli savaşların yaşam kanunu olduğu bu dünyada, savaşmak istemeyen yaşam hakkına sahip değildir." Adolf HİTLER
    • Yarbay
      2275 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:46:19
      quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan96

quote:

Orijinalden alıntı: WB

Hayirli ugurlu olsun, kutlama icin bir maklube iyi gider

Sen maklubeye benzetmişsin biz Türk güneşine.Sen Rabia yaparken biz ve Meral Hanım bozkurt yapıyorduk. Herkes tanıdığı simgeye benzetir.

Sen MHP’de bozkurt yaparken biz meral’le dyp’de haydi ileri! yapiyorduk

Bu arada bozkurtlar yer mi degistirdi nedir, bizim bildigimiz onlarin yeri MHP

|
      |

Hakaret içeren mesajlara kapalıyız, medeni olabildiği ölçüde geri dönüş yapılabilir..
    • Çavuş
      54 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:46:29
      quote:

Orijinalden alıntı: adolf1

Meral Akşener, muhafazakar demokrat sağ birisidir.
      kurduğu parti de Özal'ın ANAP'ı gibi 4 eğilimi birleştirmeyi hedefleyen, içinde değişik kimlik ve görüşlerden insanların olduğu bir partidir.

Türkçü-Turancı-Toplumcu birisi olarak ve benim gibi düşünen milyonlarca kişi adına şunu söyleyebilirim ki, bizler Ümit ÖZDAĞ'ı takipteyiz. o neredeyse biz de oradayız. Şu anda da Ümit Özdağ, yeni partinin genel sekreteridir. Ümit Özdağ'a güveniyoruz. Türk milletine zarar verecek bir işe asla izin vermez. gerektiğinde resti çeker, bırakır gider....

yeni parti, AKP'den ne kadar çok oy alırsa o kadar başarılıdır demektir. ben ilk seçimde %20'lere yaklaşacağını düşünüyorum.
      ayrıca son ikiye kalırsa, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de kazanacağı kanaatindeyim.

+1 destek

Hocam ne içtiniz böyle söyleyinde bizde alalım. siz bu kafayla daha çokk %20 alır meclisede gidersiniz. gerçi bizde böyle komik yorumlarınızı izleyip gülüyoruz:D
      |
      |

• Yarbay
      12388 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:46:39
      quote:

Orijinalden alıntı: atmaca57

Vatikan’daki St.Peter’s Basilicası’nı İyi Parti’nin logosu gibi yapmışlar. Yoksa Meral Akşener’in F.Gülen’le ne ilgisi olabilir!

Fetö ile ilgisi sizden az o kesin...

Bu algıya oynayan pis oyunlarınızın bir değeri kalmadı artık. Herkes sizlerin ne olduğunu çok iyi anladı öğrendi...Beyhude bu çabalar, çamur atmalar...

Kendi seçilmişlerini bir adamın lafıyla harcayan partiden hayır gelmez bu millete...Önce seçmenlere saygı duyun, kendi seçmenlerinizde dahil...

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
    • Yüzbaşı
      300 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:46:48
      Ülkemize hayırlı olmasını umut ediyorum.

Çevremdeki AKP li CHP li arkadaşlarıma sordum. İyi partiye ılımlı yaklaşıyorlar. Ha keza bende öyle. Kırmızı çizgim HDP onlarla bir dirsek teması olursa benden mümkün değil oy alamazlar. Umarım bir şeyleri değiştirmeye gelmişlerdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      72 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:47:03
      İYİ PARTİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN AKP DEN RTE DEN KURTULUYORUZ.....

|
      |

• Yüzbaşı
      270 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:47:23
      isim fiyasko da partiyi göreceğiz bakalım
      |
      |

• Yarbay
      3476 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:47:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Musluman Metalci

Çok güzel bir kadro ile geliyorlar. Ümit Özdağ, Taylan Yıldız, Ali Türkşen gibi güzel insanlara sahipler. Özellikle Ali Türkşen’ in bünyelerinde olmasına çok seviniyorum. Seninleyiz albayım, Kardak’ ta yaptıklarını unutmadık, seni balyozdan içeri atma kahpeliğini de unutmadık. Hesap sorma günleri yakın...

“ Bizim kalbimiz; vatan vatan diye atar. “

Yolunuz açık olsun.

https://www.cnnturk.com/turkiye/meral-aksenerin-ekibiyle-hdp-arasinda-temas

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
    • Yarbay
      2275 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:50:42
      quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Ozluyorsundur sen şimdi maklubeyi. Alayiniz abi ve abla evlerinden cikmiyordunuz. İlkokulda 40 kişilik sınıfta 5 kişiydik o evlere gitmeyen. bedava diye gitti hepsi bir yeri de kazanamadilar. Kapasite olmayınca himmet de bir yere kadar işliyor.

O 35 kisi simdi cehape de afiyet olsun maklubeniz

Hakaret içeren mesajlara kapalıyız, medeni olabildiği ölçüde geri dönüş yapılabilir..
    • Yüzbaşı
      575 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:51:56
      Ismi cok begendim. Kayi boyunun yazilisi gibi.

Eski bir mhpli olarak oyumu alacaklar. Bahçeli de umarım baraj alti kalir.

|
      |

• Onbaşı
      23 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:52:01
      Ben, hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum ama. Kişisel düşüncelerimi, aktaracağım.

Öncelikle, barajı geçemeyeceklerini düşünüyorum, Türkiye'de sabit bir seçmen kitlesi var. Buna göre, hemen karar değiştirmeyeceklerdir parti tercihi olarak.

Ayrıca, seçim zamanı MHP ve AKP tarafından bayağı bir sıkıştırılacaklar.

Özgür Demirtaş, Aykut Erdoğdu gibi isimlere parti kursa keşke.
      |
      |

• Yüzbaşı
      348 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:59:12

Halkın geneli donanımhaber gibi düşünmüyor ne yazık ki! sokağa çıksan 10 adamdan 6'sı,7'si ak parti demeye devam ediyor

|
      |
      Fubiku kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      72 Mesaj
      25 Ekim 2017 14:59:42
      İSMİ SÜPER OLMUŞ YA BAYILDIM....Allah yollarını zafer eylesin... İzmir e gavur diyenler için geliyor................

|
      |

• Yarbay
      2402 Mesaj
      25 Ekim 2017 15:00:18
      Akp seçmeni yine akpye verecek. Elbet biraz oy kayması olur ama asıl kayma chp ve mhp den olur gibi geliyor bana

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      524 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      8993122290119

25 Ekim 2017 15:02:10
      İlkokul çocuklarına parti kurun desek daha iyi yaparlardi bu ne

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bakabilen herkes göremez
    • Emekli Yönetici
      11153 Mesaj
      25 Ekim 2017 15:02:39
      Benim oyum IYI Parti'ye.
      Bu saatten sonra taraf tutar gibi oy atmayın, inceleyin araştırın ondan sonra kararınızı verin.
      |
      |

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

Forum Kuralları || Konsol Bölümü Kuralları || İmza Kuralları || Şikayet Et Butonu || Nick Değişimi || Öneri ve Şikayetleriniz
    • Yüzbaşı
      348 Mesaj
      25 Ekim 2017 15:03:09
      quote:

Orijinalden alıntı: 8993122290119

İlkokul çocuklarına parti kurun desek daha iyi yaparlardi bu ne

|
      |

• 25 Ekim 2017 15:04:08
      "İyi" parti kötü parti bilmem ama renk, logo ve isim seçimi olarak kombo yapmış. Akp'ye rakibim sensin diğerleri ile uğraşmam demiş

Milli takım bundan sonra Turkuaz forma giymez. İyi partiyi hatırlatır.
      Logo ampule karşı güneş.
      İsim olarak en çok kullanılan kelime ve cümleler arasında.

Kabinesini işinin üstadlarından kurarsa yolu var gibi. Bilime ve vergi olayına öncelik verirse oy toplar. Seçim beyannamesi gelsin bakılır..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
Erkek yüzük modelleri
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.