Şimdi Ara

İYİ PARTİ: İKTİDAR OLDUĞUMUZDA ÖTV KALDIRILACAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
0
Favori
15.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamların projesi dijital faşizm , kimin cebinde ne kadar parası var an ve an takip etmek. Nakit parayı ortadan kaldırarak anonimliği bitirmek.

Babanın oğluna verdiği harçlığı bile şarta bağlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E27222C63 -- 4 Temmuz 2021; 21:58:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmaz, sonsuza kadar aynı araca binecek değiller. Bir sonraki iki sonraki araçlarında telafi edililmiş olur.

Bak bunu 2020'de yeni araç almış biri olarak söylüyorum. Saçmalık bu vergiler artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 4 Temmuz 2021; 21:58:39 >
  • İşte böyle devam, çok başarılı ilerliyor Millet ittifakı.

• Sırf bencilliğinden uyduruk sebepler sunup bu milletin arabasız olmasını isteyenlerin cehenneme kadar yolu var.

Garibana uyduruk Fiat, Renault bile çok görülüyor. Elektrikli araba umudu vardı milletin, hiç bir teşvik yoktu ve %21-33 vergi vardı. Onu da gidip mahvettiler şubat başında. Dünya teşvik verirken ekstra %12-45 vergi getirdiler. Öyle ayarlamışlar ki en yüksek vergiye dahil olmayan araba yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Colda

bir günde kalkmaz ama her ay %1 düşürülerek ortadan kaldırılabilir.

Haklısınız birden kalkması bütçeyi zor duruma sokar artı önceden ödeyenlere ne olacak o da sıkıntı. Kolay kolay kalkacak bir şey değil.

• Aslında muhalefetin bu basit vaadlerle bile çoktan iktidar olması lazımdı ama bu ülke biat kültürüne sahip.

• Ötv'yi kaldırmak en büyük ihanetlerden biri olur. Ötv'yi kaldırmak demek, devletin en büyük gelir kaynaklarından birini kaybetmesine ve ülkeyi ekonomik krize sokup emekli maaşlarının ödenmemesine ve terörün yeniden hortlamasına sebep olmak demektir. Aziz milletimiz bunlara izin vermeyecektir. O yüzden rahatım.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt

Artagan programı ayrıntısını kaçırıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 4 Temmuz 2021; 22:12:27 >
  • Başlık kasıtlı. İp nedir ya akp ağzı ile..
    İYİ PARTİ
    İYİ PARTİ

• ProStr33t P kullanıcısına yanıt

Ötv'yi kaldırdığımızda Artagan değil, arta kalan programı yaparız artık. Çünkü geriye bir şey kalmayacak demektir.

• Kolay kolay kalkmaz bakınız konsol vergisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Çok güzel haber.

Ama büyük ihtimal araba sahibi olanlar sen nasıl bizim arabanın değerini düşürürsün diye eyleme başlarlar.

Haklı da olurlar. Yapılması gereken şey tabi kademeli düşürmek olacaktır. Bugün araba aldın ötv verdin, yarın ötv kalkarsa fena bir şekilde zarara girersin.

İkincisi zayıf ekonomi varken ötvyi düşürmek pek mantıklı gelmiyor. Şimdi sen araba alınca yurtdışına mesela 1.000 dolar çıkartarak ülkedeki dolar rezervini azaltıyorsun. Devlet diyor ki bu şekilde sen beni zarara uğratıyorsun. O zaman 1.000 dolar da bana ver, ben de zararımı karşılayım. Hem de araçlar bu şekilde pahalı olursa daha az insan alır ve yurtdışına daha az dolar çıkar. Zayıf ekonomide ötvyi kaldırma yurtdışına daha fazla dolar akması demek olur.

Önce ekonomiyi güçlendirmek sonra bu vergileri kaldırmak gerekir. Bu da hemen 2-3 sene içinde olacak şeyler değil. En az bir 10-15 yıl iktidarda kalmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 4 Temmuz 2021; 22:33:45 >

• Ben inandım

• İbb grup başkan vekilinden duymak çok tatmin etmedi açıkçası. Meral akşener vermeli bu vaadi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaldıramazlar. İyi parti şovmen bir parti. Hangi kaynaklarla yapacaklarını açıklasınlar. Ülkenin borcu boyunu aştı. Öncelikle arabadan değil küçücük çoçuğun içtiği sütten meyve suyundan kaldırsınlar ötvyi.

İktidar değişince sadece bunlara oluşan güvensizlikten ötürü bile dolar 2 lira geriler ama yeni hükümetin yapacaklyarı çok önemli. Ve kaynağa ihtiyaçları olacak. zor ötv oranı düşer belki

• 20 senedir milleti açlığa sefalete alıştırdılar.Bal gibi de istedikten sonra gıda'da ve araçta ötv kalkar.

• Halka inandırırlarsa oy patlaması yaşarlar. Şahsen sırf bu sebeple oy veririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kafayı anlamıyorum... Şovmen parti diyorsunuz ama hiç iktidara gelmedi ki? Belediye kazanmadı ki? İcraat yapacak bir fırsat geçmedi ki ellerine. E peki neye göre şovmen oluyorlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProStr33t -- 4 Temmuz 2021; 22:43:51 >
  • Tamamen kaldıramaz ama düşürmeye gidebilir. Fazla iddialı ama yapılırsa cennetlik olurlar. Vatandaşın gerçekten buna ihtiyacı var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ÖTV yi kaldırana oyumu vereceğim diyenler vardı umarım sözlerinde samimi olurlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.