Şimdi Ara

İYİ Parti’den hdp Açıklaması! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
12.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mr.jk

"sayın demirtaş serbest bırakılsın"

Alıntıları Göster
    Atayizler bunu da açıklasın

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Muhalefetin en büyük hatası hala temiz siyaset peşinde koşması.

Senin HDP ile ittifak yapabileceğine dair en ufak somut delil yok ama AKP'nin onlarca somut delili var.
    Mecliste MHP de dahil beraber el kaldırıp indirmeleri var.

Onlar da MHP tarafından desteklenen AKP-HDP ittifakına oy vermeyi düşünüyor musunuz diye sorsunlar.
    Karşı hamlede bulunmak gerekiyor. Soracakları yerler de zaten belli. İstanbul'da Bağcılar, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Sultangazi.

Çok yanlış gerçekten. Onlar sana terörist diyorsa sen de onlara diyeceksin. Her yerde Habur rezaletlerinin Oslo görüşmelerinin fotoğraflarını yayınlayacaksın.
    Sosyal medyadan ikna edeceğin kesim belli. Bunu sokaklara taşıman lazım. Her yerde gözlerine sokman lazım ki en azından bu yalan siyasetle kaybettiklerini geri alabilesin.
    İlk cümleden sonra okumayı bıraktım. Gereksiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

İlk cümleden sonra okumayı bıraktım. Gereksiz.

Alıntıları Göster
    Blok.
  • tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Bloğuna blok
  • Alahın adını verdim bir şey soracağım bu açıklamanın teknoloji forumuna getirmenin amacı ne ? Yeni teknoloji olan bir sitenin forumunda Siyasi açıklama konusu açmak ne gibi bir durum.
  • Geçen akşam amcam ve yengem tutturmuş açıklama yaptılar chp iyi parti hdp ittifak yapmış. Ulan diyorum chp el altından hdp ile birbirini destekleyebilir belki ama iyi parti hdp ile yan yana gelmez mümkün değil. Yok, tutturmuşlar ittifak yapıldı. Aç göster bakayım delilin var mı dedim aradı taradı bir şey bulamadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockmania01

Alahın adını verdim bir şey soracağım bu açıklamanın teknoloji forumuna getirmenin amacı ne ? Yeni teknoloji olan bir sitenin forumunda Siyasi açıklama konusu açmak ne gibi bir durum.
    Bu bölümün amacı o. Ona bakarsan spor falan da konuşulan bölümler var.
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Meclise sokanlarda sizinkiler degilmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya beyler siz barzaniye yeşil pasaport vermiş,öcalan itine sayın diyen bir partinin neyini savunuyorsunuz.

• Şu hanımın partisi mi bu açıklamayı yapan?

İYİ Parti’den hdp Açıklaması!

• iyi partiyi karalamak için her şeyi yapıyorlar bence
  • Akşener
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Dostum iyi misin bir şeyin yok değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih

Geçen akşam amcam ve yengem tutturmuş açıklama yaptılar chp iyi parti hdp ittifak yapmış. Ulan diyorum chp el altından hdp ile birbirini destekleyebilir belki ama iyi parti hdp ile yan yana gelmez mümkün değil. Yok, tutturmuşlar ittifak yapıldı. Aç göster bakayım delilin var mı dedim aradı taradı bir şey bulamadı.
    Sosyal medyada ve satılmış basında böyle haberler pompalatarak halkı bi güzel kandırıyorlar
  • Abi megri megri dedi çözüm süreci zamanı silah bıraksınlar kimse ölmesin diye bir şey denendi. Ateşkesi bozdular şimdi hepsi ME-ZAR-DA!
    Gebertildiler hepsi.

Şimdi Ak parti'nin HDP'ye tavrını biliyoruz. Milletvekilleri çatır çatır nasıl içeri atılıyor?
    Peki o teröristleri içerden çıkarmaya çalışan kim? CHP-İP-Saaddet.

Yahu göz göre göre chp ile ittifak yapmışsın CHP'nin artık ATATÜRK'ün partisi olmadığını ve teröristlerle el ele gittiğini de mi bilmiyorsun be kadın.
  • Yav he he osloymus megri megri mişde bilmem ne
    La sizin oy verdiğiniz Parti'nin başındaki keko keMAL denilen yaratık zaten 1 numaralı PKK'lı bunu it gibinde biliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Müdahil olmayım diyorum ama sen hangi gençlik kollarında üyesin merak ettim. Dünyada hak hukuk ve kanun denen bişey var TR de olmaması başka yerde yok anlamına gelmez. Bakarsan en yakınımız AB ye kaç tane bölge oylama ile bağımsızlığını ilan etti. Kürt halkını toplarsın ayrılmak istiyorlarsa ayrılır. Bizim çocuklarımız güneydoğu bizim kalsın diye ölecekse varsın yaşasınlar orası onlara kalsın. Bırakın bu beka meselelerini savaş salak işidir. Şurda yaşayacağın topu topu 60 bilemedin yetmiş sene. Burası hede hödö ile yönetiliyor sen bayılıyor olabilirsin ona sözüm yok. Sonuçta ben batıdayım güneydoğuya gideceğim de yok tabularınızı yıkın artık. İnancı olanı din ile milliyetçi olanı beka ile kandır dur oh ne ala zaten seviye belli. PKK bugün biter yarın çıkmayacağının garantisi ni de veriyor mu reisin. 2000 de de bitmişti sonra neler oldu bu ülkede yaşıyorsan bilirsin. Neyse konu derin uzatmayayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Açılım sürecini savunupta bu durumu deneme yanılma terör bitsin diye 100'lerce şehit verdiğimiz vatan evladını bir deney olarak görüp hükümetin politikasını savunan kim varsa aynı hendendeklerde şehit olmasını nasip et Yarabbi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiu_jitsu1905 -- 21 Şubat 2019; 16:44:36 >
  • Kemalist'ler sesiniz kısık çıkıyor kazdiginiz6 hendeklere düşmüş gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.