Şimdi Ara

İYİ Parti’den hdp Açıklaması! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
12.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

alevi kürt olmak kötü birşey demedim atatürk siyasetiyle alakası yok dedim, alevi ve kürt(bölücü) yandaşlığı yapıp devamlı bunla siyaset yapmanın atatürkle alaksı ne..
    Kürt politikası izleyen kim

Kürt kimliğinin fazla olması benim de çok hoşuma gitmiyor

Ama senin dediğin ayrı bir olay

CHP eyalet sistemi gelsin falan mı dedi

Ki eyalet sistemi ne en yakın sistem yine Erdoğan tarafından getiriliyor farkında mısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    Klasik sünni kafası olmak kötü bir şey mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    Selahattin Demirtaş'ı boşverde...

Çözüm sürecinde, Diyarbakır'daki kalleş apo posterli ve sözde pkk bayraklı nevruz kutlamalarına izin veren tüm kamu görevlileri, zamanın iktidarı, bunları yayınlayan basın mensupları ve bu gösterileri sosyal medyada destekleyen açıklama yapan herkes yargılansın mı? Var mısın?

Milliyetçi iseniz hadi hodri meydan, buyrun hepsini toplayın.

Bakalım Meral Akşener'e takındığınız milliyetçi tavrı onlara takınabiliyor musunuz?
    Meral Akşener'in 90'larda yaptığını öğren sonra gel konuşuruz. Meral Akşener senin desteklediğin partideki herkesten daha milliyetçidir. En azından dün öyle bugün böyle konuşmamıştır. Demirtaş olayında mağduriyet yaratılmaması için dediğini sende çok iyi biliyorsun ama işine gelmiyor. Çünkü çözüm süreci deyince Demirtaş diyorsunuz, utancınızı bunla kapatmaya çalışıyorsunuz. Ama ak partinin bu utancı kapanmaz. Devran dönüp iktidar kaybedilince, bu ülkede o dönemin belgeselleri çekilecek. İşte o zaman siz başınızı önünüze eğeceksiniz.

Ben o zaman desteklemedim diyerek sıyrılamazsın. Şu anda desteklediğin parti bu ülkede zamanında HDP ile masaya oturan, apo ya ev hapsini dillendiren partidir. Tarih değişmez.

Hendekleri kazanları içeri atıyorlarmış. Bak sen... O hendekler kazılana kadar kolluk güçleri neredeydi? Kimdi o zamanın iktidarı? PKK şehirlere yığınak yaparken iktidar neden engellemedi? Askeri kışlaya? polisi karakola çeken? terör ile pazarlık olmaz deyince kandan besleniyorsunuz diyen kimdi?

Bırakın bunları ya, kimse yemiyor bunları... Kasmayın. Siz anca kendinizi kandırırsınız.

Tüm diğer partiler fetöcü, pkk lı. Akp tertemiz.

Tabi tabi..

Eskiden oy vermiyordum ama şimdi oy veriyorum... güzel kafa. İki yüzlülük bu olsa gerek

Gerçekten megri megri demeseler, oslo rezaletini yapmasalar, fetöye 15 yıl yardım etmeseler, ne istediniz de vermedik demeseler, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık demeseler inanıcam ve kafamı ampüle basıcam he

• quote:

Orijinalden alıntı: keeNNN

Gerçekten megri megri demeseler, oslo rezaletini yapmasalar, fetöye 15 yıl yardım etmeseler, ne istediniz de vermedik demeseler, Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık demeseler inanıcam ve kafamı ampüle basıcam he
    yok sen basma akpye falan

• Muhalefetin en büyük hatası hala temiz siyaset peşinde koşması.

Senin HDP ile ittifak yapabileceğine dair en ufak somut delil yok ama AKP'nin onlarca somut delili var.
    Mecliste MHP de dahil beraber el kaldırıp indirmeleri var.

Onlar da MHP tarafından desteklenen AKP-HDP ittifakına oy vermeyi düşünüyor musunuz diye sorsunlar.
    Karşı hamlede bulunmak gerekiyor. Soracakları yerler de zaten belli. İstanbul'da Bağcılar, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Sultangazi.

Çok yanlış gerçekten. Onlar sana terörist diyorsa sen de onlara diyeceksin. Her yerde Habur rezaletlerinin Oslo görüşmelerinin fotoğraflarını yayınlayacaksın.
    Sosyal medyadan ikna edeceğin kesim belli. Bunu sokaklara taşıman lazım. Her yerde gözlerine sokman lazım ki en azından bu yalan siyasetle kaybettiklerini geri alabilesin.
  • oslo megri diyerek ettim sıvıyorum bildirisi yapmış güzel olmuş
  • EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt
    sen daha partinin ne dediğini bile bilmiyorsun kafayı erdoğanla fazla bozmuşun bak burda kürt politikasının babası var

https://www.ulusal.com.tr/gundem/chp-secim-bildirgesini-acikladi-yerel-yonetimler-ozerklik-sartini-uygulamaya-koyacagiz-h202585.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi subaortik -- 20 Şubat 2019; 3:40:7 >
  • Selahattin Demirtaş i hapis den çıkarın diye kendini yiyip bitiren milliyetci parti başkanı

• MERAL MOMMY EĞVEĞEĞEVEVE

• quote:

Orijinalden alıntı: tekkral34

Muhalefetin en büyük hatası hala temiz siyaset peşinde koşması.

Senin HDP ile ittifak yapabileceğine dair en ufak somut delil yok ama AKP'nin onlarca somut delili var.
    Mecliste MHP de dahil beraber el kaldırıp indirmeleri var.

Onlar da MHP tarafından desteklenen AKP-HDP ittifakına oy vermeyi düşünüyor musunuz diye sorsunlar.
    Karşı hamlede bulunmak gerekiyor. Soracakları yerler de zaten belli. İstanbul'da Bağcılar, Esenyurt, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Sultangazi.

Çok yanlış gerçekten. Onlar sana terörist diyorsa sen de onlara diyeceksin. Her yerde Habur rezaletlerinin Oslo görüşmelerinin fotoğraflarını yayınlayacaksın.
    Sosyal medyadan ikna edeceğin kesim belli. Bunu sokaklara taşıman lazım. Her yerde gözlerine sokman lazım ki en azından bu yalan siyasetle kaybettiklerini geri alabilesin.
    Bu ülkede çamur siyaseti iş yapıyor üzerine atılan çamur yapışıp kalıyor halk ne denirse ona inanıyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.