Şimdi Ara

İyi parti başa gelirse neler değişir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıl içersinde akp diye bir parti olmayacak adını kimse hatırlamayacak... hatta siz sıkı durun reza zarrab itirafçı oldu, yaptığınız yolsuzlukları bir bir açıklayacak abd

selam ve beddua ile
  • NFurkanN kullanıcısına yanıt
    Her şeyi geçtim, nükleer santral projesini iyi bir şey olarak görmen çok komik

Yenilenebilir enerji gelişiyorken, millet nükleer'i terk ediyorkan ona yönelmek tam arap kafası.
    Yallah Arabistan’a o zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NFurkanN

quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Her şeyi geçtim, nükleer santral projesini iyi bir şey olarak görmen çok komik

Yenilenebilir enerji gelişiyorken, millet nükleer'i terk ediyorkan ona yönelmek tam arap kafası.

Batılılaşmaktansa araplaşmayı tercih ederim

Batılı sapkınlığı aleni yapıyor, arap din kisvesi altında. Yani sonuçta her türlü sapkın oluyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Future Engineer

10 yıl içersinde akp diye bir parti olmayacak adını kimse hatırlamayacak... hatta siz sıkı durun reza zarrab itirafçı oldu, yaptığınız yolsuzlukları bir bir açıklayacak abd

selam ve beddua ile

Amerika kime neyin hesabını soruyor, Amerika önce ülkesindeki vatandaşlarının vergilerini milyarlarca doları fetöye neden aktarmış, fetöyü neden beslemiş Amerika bunun hesabını veremedi!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NFurkanN

Ülkemiz kötüye gider

İstikrar bozulur

Yerli araba nükleer santral gibi projeler iptal edilir

AK PARTİ İLE NİCE ZAFERLERE

Selam ve dua ileyi unutmuşsunuz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke zaten dar boğaz,direk batariz

• Medya trolleri azalsa bile bir gelişmedir

• İktidar mı hahahahah.Ne kullanıyosanız derhal bırakın :)

Kimse sana batılaş demiyor, medeni ol diyoruz. Medeni olmak için de Avrupa yerine arabistan'ı örnek alacak değiliz tabii ki de.

Yoksa ben de kendimiz olalım, tam bağımsız, vs. olalım istiyorum. Aynı şekilde Atatürk'ün ülkeyi batılaştırdığını ve kötü bir şey yaptığını söyleyenler var. Ya ne yapacaktı, mesela Batılı hukuk sistemi yerine Afrikalı kabile hukuku veya arap şeriat'ını mı örnek alacaktı? Az mantıklı düşünün, sonra konuşun
    Kim terk ediyor amerika mı fransa mı almanya mı ? Hepsini kapatsınlar da bakalım ne hale geliyorlar Yenilenebilir enerjide son yıllarda yapılanları görmesek hiçbir şey yapılmıyor sanıcaz ama yetmiyor nükleer enerji bu nokta da şart

• aga memlekete huzur gelir yetmez mi ?
    Derim ve dedim zaten.

Din bir inanç, ben de inanmayı tercih ediyorum ama bu insanların kendi tercihi. 'Bütün insanlığa gönderilmiştir' diyorsun ama çok sayıda araştırma ve kaynak da aslında bu kuralların araplar tarafından çıkarıldığı yazıyor. Ayrıca bu iddian için somut ve tarafsız, bilimsel delilin veya kaynağın var mı?

Sen ve senin gibilerin en büyük problemi dini hayatta herşey olarak görmek. Bu o kadar yanlış bir yaklaşım ki nereden anlatmaya başlayım onu bile bilemiyorum. Herkes dinini yaşamakta özgür olmalı, ama mantık veya başka insanların özgürlüğü ile terş düstüğü yerde o özgürlük sona erer.

• Dünyada şuan cehennemi yaşıyoruz en azından bayağı bir azalır gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli_adam

İyi Parti tipik bir sağcı parti.
    AKP'den oy bölmesi veya AKP'den kurtulmak dışında fazla bir beklentisi olan varsa üzülür. 60 küsür yıldır Türkiye'yi sağcılar yönettiği için zaten bu halde değil miyiz? Ya İyi parti onlar gibi değil demeyin AKP'de kurulurken nasıl demokrat gözüktüğünü hatırlıyoruz.

Arkadaş herşeyi özetlemiş bence. Kısa ve net.

• TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Arabın kanununa lafın var da anglo-sakson kanuna lafın yok peki neden arap sana batıyor?

Hazırda kanuni esasi varken senin kendi kanunun ve senin kimliğine yapına hayat tarzına geçmişine en uygun kanun dururken neden batı?

Ordan burdan toplama kanunlarla alelacele yangından mal kaçırır gibi kanunları aldık bugün yaşananlar da bunun göstergesi

• subaortik S kullanıcısına yanıt
    Gerçekten dünya görüşün böyle ise çok yazık sana. Bir de utanmadan bugün yaşananlar için Atatürk'ü suçlamaya çalışıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Future Engineer

10 yıl içersinde akp diye bir parti olmayacak adını kimse hatırlamayacak... hatta siz sıkı durun reza zarrab itirafçı oldu, yaptığınız yolsuzlukları bir bir açıklayacak abd

selam ve beddua ile

Hayal kurmayın.

AKP olmayacakmış

Selam ve dua ile

• Keşke o koltuktan indiği günleri görelimde gelen hiçbirşey yapmasada olur

• Başı kapalıların en az yarısı açılır

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.