Şimdi Ara

İyi oynayan ormancılardan nefret ediyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babyshit
  • Geçen oyundaki Akali değilsin dimi. Eğer öyleysen selam ben Zac .
  • Ward op diyenler adam orda çalıdayken nasıl gidip pushlasın?
  • şu oyunda ward diye birşey var diyen adamların %90 ı, istisnasız her gankde ölüp kendi junglerına küfür eden oyunculardan oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheAlucard -- 28 Aralık 2013; 5:15:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

oyun sırasında bebek kakası yersen kaybedersin tabi ne mide kalır ne dikkat

Bebek kakasi
  • aynen ward koy rakip jungleri goruncede çalıda kaçma pushluyor gibi yap dön dkalarca bekletiğim jungler lar oluyor bu sayede hem exp kaybediyor hemde diğer laneler gank yememiş oluyor
  • abi yalnız değilmişim özellikle bottayken babysit yapan junglelara ayar oluyorum lan 1 kere 2 v 2 giremiyoruz adi pislikler atlıyor bi yerden geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiiroi Senkou

ward 75 gold

Hayır bedava ward veriyorlar bi de artık.
  • o zaman sizin jungle maviden başlıyosa yardım et sonra dönme lanene adamla beraber karşı kırmızıya kamp kur orda o jungleyi öldürün hatta mümkünse killide sen al böylece mavide almış olursun ve karşı jungleyi biraz oyundan düşürürsün
  • bebek b*ku
  • bako39 B kullanıcısına yanıt
    Keşke koymasaydın bunu.
  • bebek pokumu yemiş nolmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarposarp

Babysit olmasın o

Yanlış yazmış olabilirde neden adamın yuzune vuruyon. Sana gelince kardeşim ward dik gg wp
  • aman aman ormancı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PweckTR

Cogu zaman babyshit yerim ve bu durum cok sinirime gitmeye basladi.Az önce midde ezdigim adam heralde cok sövmüş olsa gerek ki cok babyshit yedim ve maçı kaybettik ya sinirden ağlicam :((((

edit:fail olurkene ben fazla vurmayın acıyo

oyunu ezince ben genelde afk kalıyorum öylelikle gank yemiyorum rakibi kastırmıyorum basede de çok rahat gold kasıyorum fakat maçları genelde kaybediyorum nerede yanlış yapıyorum anlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PweckTR

quote:

Orijinalden alıntı: Barodius

ward diye birşey var kardeşim her iki çalının az ötesine at gözünü de az mini hritada tut jungler sana gelip gelip dururken sen geri çekilirsin hem gank atamaz hem de başarılı gank atamadığı için expten geri kalır. yani bu durumu avantajına çevir adamı meşgul et. pushluyormuş gibi yap ama gank yeme.

rengar olunca görünmez olip atliyor ya :(((

karşıda rengar jungle varsa kule altı dur fazla pushlama evelynn için de aynı şey geçerli tehlikeli junglar bunlar
  • Babysit ne la
  • bende mide beybisit yapmaya bayılırım.
  • Babyshit
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.