Şimdi Ara

İyi izleyin avrupa batmış[GÜNCEL] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
22
Favori
46.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herşey belli. Türkiye daha kendi kendine yetemiyor birde suriyeliler var. Bizim Suriye de ne işimiz var demem orada dinî bir görev ama neden Arap'ları Türkiye alıyor ? Suudi ler petrol içinde yüzerken neden Türkiye harcama yapıyor.

Nasıl Trump Meksika ya Duvar ordurecek ise bizim hükümetimiz oraya duvar yada mayın ile geçişleri kapatır.

Ipini koparan Türkiye ye geldi. Elbette aralarında masum halk var elbet ama ne kadar pkk isid ypg el-kaide örgütlerinden anne-babaları belli olmayan mahluklar girdi ülkeye. Sonra hırsızlıklar arttı. Birde onları nüfusa alacakmisiz. Bu nedir ?

Şimdi diyeceksiniz Suriyeliler ne alaka ? Hergün milyarlarca $ harcanıyor. Maasli bu insanlar. Birde begenmiyorlar. (Mezhepten dolayı ama neyse) Avrupa da Avrupa. Oradaki lerde zaten bekliyordu Müslümanlar gelsin de alalım nüfusa gecirelim diye.

Bu kadar saçma politika olabilir mi ? Allah sonumuzu hayır etsin.. AMIN.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer bu gidiş dosdoğru devam ederse sonumuz Meksika gibi olacak.

Sen yardım et yarabbim.

• videonun sonunda tekiladan olayı bağlamış gidin bir tekila alın demiş yanlış yerden giriş yapmış bizimkileri içki alkol bağlamaz, o altı paket pizzayı burada alsınlar da görelim ortalama 80 lira tutuyor..
  • Ev kirası, trafik cezaları, kasko bunlardamı ucuz Türkiye'den?
    O zaman şöyle bi örnek verelim Amerika'da Mercedes Almanya'dan ucuz!

Türkiye'de saat ücreti yok haftalık 40 saat çalışan asgari ücretli dünyanın her ülkesinde açlık sınırında
    100 liradan aşşağı iş yapan olmadığına göre bizde (30x100) 3000 lira ile pembe tablo çizeriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın işin acı tarafı batıyor olmamız değil halk olarak ne hale geldik.Bırakın türkiyenin çoğu tarafında yaşayanları bu teknolojik sitede bile bu kadar beyinsiz moronların sayısı arttıysa bitmişiz demektir.Türkiyenin büyük çoğunluğu bilgisayar kullanmayan Dünya ile ilişiği sadece yandaş tv lerden ibaret.Geçenlerde haberleri izlim dedim aklım mantığım durdu.Bu çöplerle zaten cahil olan halkı iyice yerin dibine soktular.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Konudaki Asdaqq adlı üye ciddiymiş lan bende trollüyor felan sanmıştım

Neyse burada batan Ameriga

Şu çekimleri yapan arkadaşların burada ki internet fiyatlarından haberi yok galiba. 20-25 dk lık çekimi izlesem benim 4gb internet bitiyor be, biraz kısa çekim yapın yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Bakın işin acı tarafı batıyor olmamız değil halk olarak ne hale geldik.Bırakın türkiyenin çoğu tarafında yaşayanları bu teknolojik sitede bile bu kadar beyinsiz moronların sayısı arttıysa bitmişiz demektir.Türkiyenin büyük çoğunluğu bilgisayar kullanmayan Dünya ile ilişiği sadece yandaş tv lerden ibaret.Geçenlerde haberleri izlim dedim aklım mantığım durdu.Bu çöplerle zaten cahil olan halkı iyice yerin dibine soktular.

Adamlar kendisi diyor okuma oranı arttıkça oylarımız düşüyor diye.

Akp planlı programlı bir şekilde yapıyor bunu.

Acun medya da bunlarla ortak çalışıyor. Beyin öldürme operasyonunun tv kısmını yapıyor. Onun için de tüm kankalarına evet videosu çektirdi.

En son da kendisi video çekecek evet diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Bakın işin acı tarafı batıyor olmamız değil halk olarak ne hale geldik.Bırakın türkiyenin çoğu tarafında yaşayanları bu teknolojik sitede bile bu kadar beyinsiz moronların sayısı arttıysa bitmişiz demektir.Türkiyenin büyük çoğunluğu bilgisayar kullanmayan Dünya ile ilişiği sadece yandaş tv lerden ibaret.Geçenlerde haberleri izlim dedim aklım mantığım durdu.Bu çöplerle zaten cahil olan halkı iyice yerin dibine soktular.

Adamlar kendisi diyor okuma oranı arttıkça oylarımız düşüyor diye.

Akp planlı programlı bir şekilde yapıyor bunu.

Acun medya da bunlarla ortak çalışıyor. Beyin öldürme operasyonunun tv kısmını yapıyor. Onun için de tüm kankalarına evet videosu çektirdi.

En son da kendisi video çekecek evet diye.

Ondan sonra gerçekleri söyleyince yok devamlı çomar diyorsunuz makarnacı diyorsunuz cahil diyorsunuz.Ulan yalancımıyız farklı şeyler söyleyelim.Sinirlerim gene zıpladı.Açık açık desinler bana ben zaten herşeyi gayet iyi biliyorum amacım bu akp sayesinde 3 5 kazanmak gidip alnından öperim.Buna bile razıyız artık.

• Kabul etmiyorum bunlar et ürünü. Meyve sebzede pahalı. Mesela bir tane armut 4 Euro Alamanyada(!)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya bizi kıskanıyor Avrupa batmış diyenleri şakşalayanlar gerçekleri görünce bu sefer Türkiye Almanya bir mi deyip işi saykoluga çevriliyorlar.

Almanya kıskandığı falan yok avutmayin kendinizi.

En iyi üretim muzu portakalı mandalina yi elmayı bizden alıp bizden ucuz yiyorlar

• Almanya genemi batmis yazik vallaha

Yillardir yasayan akraba es dost tanidik var biri dahi donus yapmak istemiyor nedense

Tatili turkiye de yapacaklar euro cilginca artiyor artik tatil icin daha iyi yerlerde konaklama hesabi yapiyorlar

Biz halimize yanalim akp varken ulkede hicbirsey iyi olmaz 15 yilda tukenme noktasina yaklastik

Akp de farkinda insanlar uyanmadan baskan olup saltanat kurmak istiyorlar

Dis gucler falan hikaye cekirdek citleyip bizi izliyorlar akp milleti bolme isini onlar adina yapiyor zaten

Allah bize devletimize acisin kutsal dini cikarina alet edenleri iki cihanda rezil etsin amin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panzer VIE Tiger -- 29 Ocak 2017; 11:3:55 >
  • Avrupa neden bizi birlige almiyo saniyorsunuz. Muslumanlik bir neden ama asil neden tarim. Bize neden yillarca tarim disi istihdami arttirin. Tarim ulkesi olmayin diye bastirdilelar saniyorsunuz. Cunku su an ab ye girsek tarim destek fonunun yarisini bize vermeleri gerekiyor. Bu ne demek biliyor musunuz. Ab nin neredeyse butcesinin %20 sinin bize aktarilmasi.

Sanayi. Bilgi teknolojileri. 4. Sanayi kusagi cok onemli elbette. Ama herseyin basinda tarim gelir arkadaslar. Bana dunya devi olup da tarimi bir kenara birakmis 1 tane ulke gosterin. Yok.

Dunyanin en buyuk et ureticilerinin basinda amerika gelir. Dunyanin en buyuk sut urunleri ureticisinin basinda hollanda fransa gelir. Almanya keza yine oyle. Rusya neden hic bir zaman 1 numara olamaz bunun nedeni tarimdir. Neden rusyanin en buyuk hayali akdenize acilmak oldu. Tarim topraklarini istiyor. Suriyede ne isi var sizce.

Ama biz ne yaptik. Ataturkun dedigi koylu milletin efendisidir sozunu 1 asirda cope attik. Koyluye comar dedik- koyun dedik- makarnaci dedik. Sonra ne oldu. Sonuc ortada.

Daha yazacak cok sey var ama neyse.

• Yarın bi gün olur da Avrupa ile aramızda çok kötü olur ve ambargo uygularlarsa bize inşallah önce bu almancilari defederler Türkiye'ye o zaman kardeş kardeş yaşarız :) nasıl olsa cennet vatan burası hiç gocunmazlar bence. Hem orda domatesi karpuz dilimini peyniri taneyle satıyorlar peh

• quote:

Orijinalden alıntı: mustf9

yahu sen bu kafayla doğru bilsen ne olur bilmesen ne olur?

almanya ile aynı mı olacaksın? neyini kıyas ediyorsun? neyin yanlış bilgisini veriyoruz?

tabi ki kat kat üstün olacak senden. bunları burada internette öğrenecek adam da hiç yaşamasın zaten.

Kardeş sen ne dion ya

• Almanya Avrupa'da 1., dünyada da en büyük 4. ekonomiye sahip.

İnanmayan açsın başta dünya bankası rakamlarına Sonra da havuz medyası haberlerine baksınlar.

Adamların 2016'da yıllık ihracatı bizim ihracatımızın 10 katı.

İnanmayan açsın dünya bankası verilerine ve havuz medyası haberlerine baksın(ikisi de aynı berileri yansıtıyor)

Opel,Mercedes,BMW,Audi,Hepsi bnlarda

Biz de ne var?

Neyimizi kıskanacaklar?

Hala bizi kıskanıyorlar diyorlar!

Adamların araçlarını makam arabası olarak kullanıyoruz ve bizi kıskanıyorlar öyle mi?

• Gelismekte olan ulke bidi bidisini yapmayin hersey ortada trde ucuz bisi soyleyin halki yiyip cebe indirmekten baska bi is yapmiyorlar yol vs kopru yaptilar diyebilir siniz zaten onlari yapmasi gerekiyor ayrica o paralar zaten halktan cikiyor gercekten beyin fakirligine luzum yok

• köprü ve havalimanlarımızı gıskanıyorlar.
  • batı bizi kıskanıyor :D :D
  • Benim 15 yıllık komşum yoklukla boğuşuyordu, 3 yıl önce ani bir kararla Fransa'ya gitti. 3 yıl içinde oturduğumuz semtten 2 tane daire aldı, babasına focus araba aldı. Adam 45 yaşında daha önce gitmediğine o kadar pişmanki sohbet ederken gözü doluyor. Osuruktan milliyetçilik yapmak boş, gerçekleri görmek gerekir.

• Alım gücünü falan boşverin beyler onu biliyoruz zaten giren girmişte,

Dayı çok sempatik yemin ediyorum Almanya'ya ikna etti beni

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.