Şimdi Ara

İYİ HABER: SHOPTO BLU-RAY film satmaya başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

arkadaşlar bu başlık aslında eskiden ''SHOPTO gibi güvenilir ve ucuza BLU-RAY satan site var mı, şeklindeydi ama SHOPTO BLU-RAY satmaya başlamış. o yüzden, editliyorum. hepimize kutlu olsun. SHOPTO rulez.

ilgili link şurada arkadaşlar, tıklayın:

http://www.shopto.net/BLURAY/

arkadaşlar, biraz evvel shopto başlığımızda sormuşlar, benimde kaç gündür aklımdaydı.

shopto'dan Allah razı olsun, sayesinde ps3 oyun ihtiyacımız çözdük gibi ama kaç gündür aklımı kemiriyor, acaba ucuza BLU-RAY alabileceğimiz bir site var mı?

sendit varda, onun gönderimleri shopto gibi imzalı olmuyor. shopto gibi, ingiltereden imzalı gönderim yapan, tracking numarali, royal mail ile, fiyatlarıda ekonomik sayılabilecek bir site biliyor musunuz?

malesef shopto'nun blu-ray satışı yok,

belki bilen arkadasimiz vardır, blu-ray sorunumuzu da cozersek, ps3 u tam randımanı ile kullanabilecegiz. yardımlarınızı bekliyorum.

(basligin konsol bolumunde ne isi oldugunu dusunen arkadaslar varsa, ps3 blu-ray player ayrıca, kısaca

BLU-RAY o kadar !!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejat_80 -- 10 Nisan 2009; 19:04:43 >

• Blu-ray derken, filmlerdenmi bahsediyorsunuz? Mağlum oyunlarda Blu-ray 'de ondan sordum. Belirtmemişsiniz çünkü.

Düzeltme: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avenzea -- 8 Ocak 2009; 21:48:58 >
  • www.thehut.com var .Hiç almadım ama alan çok ayrıca mail attım Türkiye'ye gönderimimiz var dediler.Kargo numarası yokmuş.Bu sitede Bluray filmler var uygun fiyata.Fakat türkçe alt yazı olsa iyi olur.Oda açıklama kısmında maalesef bir şey yazmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan87x

www.thehut.com var .Hiç almadım ama alan çok ayrıca mail attım Türkiye'ye gönderimimiz var dediler.Kargo numarası yokmuş.Bu sitede Bluray filmler var uygun fiyata.Fakat türkçe alt yazı olsa iyi olur.Oda açıklama kısmında maalesef bir şey yazmıyor.

thehut.com saniyorum sendit in kardes kurulusu, onlar gibi kargo gonderimi yapmaları -trakingsiz- normal. aslında tracking nosu olmadanda geliyor, ama traking nosu oldugunda tam garanti oluyor. ayrıca postada kaybolmadan cok hızlı bizimde geliyor. birazcık daha pahalı ama blu-ray icin deger bu fark.

bakalım, acaba shopto'ya baskı mı yapsak, blu-ray de satın diye

• evet dostum . iyiki açmışın bu başlığı . shoptodan ucuz oyun alıyoruz . oyun oynamak daha bi keyifli hale geldi . şimdi sıra bluray filmlerde . yurtdışında satılanlarda türkçe destekli bluray bulmak zordur ama genede bi soralım . belki bilen birileri yada alışveriş yapan çıkar . bekliyoruz
  • Ben cevabımı aldım, filmmiş :)

Pek anlamam bu işlerden ama, mantık olarak bir Türkçe altyazısı olan bir film genelde Türkieye dağıtılır. Ve bu film'ide Türk kurum yada kuruluşları satışa çıkartır. Yani yurtdışı pazarında Türkçe altyazısı olan bir film bulmak biraz zor olabilir. Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
  • ben bi site buldum bluray filmler 15 -20pound arası hatta daha ucuz olanlar da var vizyon filmleri çoğu.eskiler de var. kayıt olurken türkiye gözüküyor ama kargo numarası verirler mi gönderme süresi nedir bilgim yok

herşey freedelivery yazıyor

ayrıca bu sitede gt5p oyunu 18 pound

site bu:

http://www.dixons-entertainment.co.uk/dixons/blu-ray.dept
  • For deliveries outside the UK we allow up to 30 days for delivery to account for any postal delays that we may not be aware of.

Ilgilenenlere :)

http://www.dixons-entertainment.co.uk/dixons/orders.info?q=orders6&queryType=1
  • bunlar khaldeon benzeri yerlerde zaten 40 lira civarinda degil mi ?
  • ezbere site linki atmayıpda TR altyazı desteği olupta satış yapan sitelerin linklerini paylaşsak daha doğru olur sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: decxal

ezbere site linki atmayıpda TR altyazı desteği olupta satış yapan sitelerin linklerini paylaşsak daha doğru olur sanırım

çok doğru
  • Ezbere değilki. Lafınız banaysa araştırdım verdiğiniz adresi. Yukardada yazıyor zaten. Ingiltere dışında 30 günde kargo gönderimi yapıyormuş bu site. Değermi o kadar beklemeye bir film için, orası size kalmış ben bilmem.
  • iyide bu siteyi kim paylaştıysa türkçe altyazı desteği olup olmadığı yazmıyo . kesin olabilecek sitelerden bahsediyoruz zaten . ha varmıdır yokmudur onuda bilemiyoruz ama en azından sormaya değer bi konu .
  • o zaman laf bana değişmiş, site adresini ben vermedim çünkü. Hayret ya bugün çok alıngan oldum ben. Haydi hayırlısı
  • www.amazon.co.uk
    www.amazon.com
    www.sendit.com

Bluray film alırmıyım ? Bu fiyatlardan almam. Mkv varken gereksiz zaten, oda ayrı
    Her filminde tr altyazısı yok. Kalite filmlerin çogunda yok mesela. Ne Matrix de ne Batman de..Daha erken bluray e
  • quote:

Orjinalden alıntı: Avenzea

o zaman laf bana değişmiş, site adresini ben vermedim çünkü. Hayret ya bugün çok alıngan oldum ben. Haydi hayırlısı

yok dostum alınmana gerek yok . zaten kötü bişey sölemedik . sadece istediğimiz az laf çok iş . türkçe altyazılı uygun fiyata bluray satan site biliyormusnuz . soru bu kadar
  • Mesela kaç para olmasını istiyorsunuz??
  • amazon ukde tr dublajlı zorro2 var diğer filmlerde bayağı ucuz bir bakın isterseniz ben hiç sipariş vermedim kargo parası ne kadar tutuyor hiçbir bilgim yok başka filmlerdede tr alt yazı varhttp://www.amazon.co.uk/Legend-Zorro-Blu-ray-Antonio-Banderas/dp/B000X4ZGKW/ref=sr_1_139?ie=UTF8&s=dvd&qid=1231535072&sr=1-139
  • quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

Mesela kaç para olmasını istiyorsunuz??

ben de onu anlamadim.
    bos disk zaten 25 liraya yakin
    e khaldeon turevi yerler de zaten 40 a satiyor.
    bahsedilen yabanci siteler ise 30-35 araliginda.

blu ray i niye satin alacaksiniz ki ? film izlemek icin haftalik 5 ile 7.5 arasina kiralayin.
    satin almak kolleksiyon yapmakla ilgili bir tutum olur ki henuz kolleksiyon yapacak kadar bol alinacak fiyatlarda degil. en ucuz satan yerden alsaniz bile
  • shopto bluray film satmaya başlamış türkçe alt yazı da var bi kısmında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.