Şimdi Ara

İyi görüntü için HDMI mı televizyonmu önemli ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XBOX ONE var elimde.Görüntü gözüme hoş gözükmüyor.Televizyon Vestel Full HD,Hdmı kablom Philips sizce sorun hangisinde..

• vestelin görüntü kalitesi maalesef iyi değil. lg yada samsung almanı tavsiye ederim kablodan olacağını sanmam
  • Hocam hdmi 1.4 fhd için hiç farketmez en ucuzu neyse onu alın pahalısı belki daha uzun dayanır ama normal kalitede bir kablo uzun bir ömür sunar,

Ben pc yi bağlıyorum amazondan aldım ileriyi düşünerek hdmi 2.0 4k kablo tercih ettim normal hdmi nasılsa öyle aktarıyor...

Önemli olan panel kalitesi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam içim cız etti şuan evde iki tane televizyon var biri Vestel biri Altus ikiside kalitesiz görüntü veriyor boşuna XBOX ONE da grafik görmek için para vermişim.
  • tv yi açmadan hdmi nin bağlı olduğu moda girmeden konsolu açma

tv den önce konsolu açarsan konsol tv yi algılamıyor en düşük çözünürlükte açıyor.

Buna dikkat et
  • Panel kalitesi tr markalarda pek verimli olmuyor.

Samsung lg vs daha güzel görüntü veriyor kablo kutu içeriğinden çıkanı tavsiye ederim ama sizin lablo da güzel markalı

Bence konsol ara yüzünde görüntü yapilandırma yeri vardı parlaklık renk vs bir çok ayar için size yardım ediyor onu bi yapın misal benim tv de ps4den kalan ayarlarda solukdu xo da ayarı yaptırırken işte xxx yazoso gidene kadar parlaklık arttır renk aç vs yaptırıyor bir deneyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.