Şimdi Ara

İyi Fiyat, VIEWSONIC 23,6 ' VA2465S-3 Full HD LED DSUB+DVI VESA VA MONİTÖR - 398TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fiyat sanki fena değil gibi. n11'de 550'den başlıyor.

Mağaza: Vatan Bilgisayar
    Ürün Kodu: VA2465S-3

• HDMI yokmuş
  • Sürekli konularınızı takip ediyorum şuan da da tam ihtiyacım vardı aldım hocam sağolun.
  • Fiyat güzel de sirf almayı düşünenlerin canını sıkmak için kimi forum üyelerinin geçen sene HB'den bu monitörün HDMI li modelini 180 liraya kaldırdığını belirteyim.

Bu monitör daha önce 180 liraya satıldı yani... Gerçi mideniz kaldiriyorsa alin yine ben bir şey demiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şerbetçi -- 12 Mart 2018; 23:12:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    hb bu manyak işler yapıyor geçen aralıkta 51tlye 500tllik monitörü alanlara yollamış beşer onar tane ama geçen ahmetin tencereyi cüzzi rakamdan iptal etmiş etmiş anormal bi site hb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şerbetçi

Fiyat güzel de sirf almayı düşünenlerin canını sıkmak için kimi forum üyelerinin geçen sene HB'den bu monitörün HDMI li modelini 180 liraya kaldırdığını belirteyim.

Bu monitör daha önce 180 liraya satıldı yani... Gerçi mideniz kaldiriyorsa alin yine ben bir şey demiyorum.

hocam sen uçmasını biliyorsun sanırım, yoksa böyle ....... yapmazsın

• sırf hb yüzünden bende almıyorum yoksa ihtiyaç var neyse bir dahaki fırsatlara

• Şerbetçi Ş kullanıcısına yanıt
    Entry nick değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu olsaydı alıcaktım:

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-6-va2407h-full-hd-hdmi-lcd-monitor.html?OM.zn=%C3%9Cr%C3%BCn%20Detay%20Real%20Time-w50&OM.zpc=VA2407H

Edit:Şuan çok kararsız kaldım bitsede alamazsam
    Edit2:Kargo çıkıyor 9.9 tabi ki almıyorum ÇÖP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 12 Mart 2018; 23:40:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltascar

hb bu manyak işler yapıyor geçen aralıkta 51tlye 500tllik monitörü alanlara yollamış beşer onar tane ama geçen ahmetin tencereyi cüzzi rakamdan iptal etmiş etmiş anormal bi site hb

nerde kim paylaşmış hocam 5-10 tane aldım diye?
  • Bose Soundsport wifi (Trendyol) aldik iyi mi ettik acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

Bose Soundsport wifi (Trendyol) aldik iyi mi ettik acaba

Fiyat kendisi için iyi ama, orjinal mi bilinmez. Satmaya kalksanız satılmaz ama bilin. Çok para.
  • noyan_ kullanıcısına yanıt
    bizzat sahibinden de satıyordu besten fazla varmış elinde muhtemelen o aakadaslar burdadır afiş etmeyelim başka birisi de toplu alıma indirim olur yazmıştı forumda paylaşacak değiller ya hocam hatta o arkadasa 400 önerdim gelişi kurtarmıyormuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

sırf hb yüzünden bende almıyorum yoksa ihtiyaç var neyse bir dahaki fırsatlara

Böyle diye diye 13 yıldır tüplü philips monitör kullanıyorum. Masaya sığmıyor, artık değiştirmek istiyorum. Sizleri görünce vazgeçiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xemrax

Bose Soundsport wifi (Trendyol) aldik iyi mi ettik acaba

Gelmez.
  • chatlaxs kullanıcısına yanıt
    dvi - hdmi adaptör alıp bağlayabilirsiniz,
    dvi - hdmi adaptör 3 5 lira birşey.

panel VA olması düşündürücü, bi IPS değil..
  • ben aldım denedim hiç beğenmedim oyun ve flimlerde bile tam net değil yada benimki arızalı olabilir monitör iyi değil net değil full hd flimler bile net değil yada bana denk geldi
    ilk defa bir mönitor için bu kadar kötü dedim iade ettim kurtuldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.