Şimdi Ara

İyi bir takım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyi mi bilmiyorum, takımın iyi olması oyuncuların görevini yapmasıyla mümkündür. İyi oyuncu görevini yerine getiremedikten sonra 50-0-10 ile bitirsin oyunu, kalbimde yeri ve önemi yoktur. Ama dengeli takım şu şekilde olur herhalde;

1 Ormancı (Orman yapanın görevine göre diğerleri değişebilir, mesela off tank gider ad carry gelir.)
    1 Off Tank
    1 Tank
    1 Support
    1 AP Carry
    Ve birçok güzel bağyan izleyici. Eğer oyunlarla arası iyiyse, kadınlarınızın sizi izlemesi daha da eğlenceli oluyor. Rakiplerin de erkek olduğunu farz edersek yeri için kavga eden aslanlar misali, öldürdüğünüz her rakiple daha da sertleşirsiniz.

İyi bir takım için gerekli şeyler bunlardır.
  • Bende diyorum ki takım diye birşey yoktur oyunculuk vardır.Sen lane i pushlamayıp last hitini doğru düzgün harrasını düzgün yapıp haritanı adam gibi wardlayıp jungler ına düzgün pozisyon verip feedlenirsen push yapacağın yerde pushlayıp baronunu saniye başı alır pushlarsan focusunu doğru yapıp doğru yerlerde fightı başlatırsan bitirirsin. banane senin 2.5 saniyelik ultinden stanından.Ulti etkilemiyor demiyorum ama oyunculuk daha ağır basıyor be abi...Senin kendi oyunculuğun kötüyse heroyla yürütemessin bu işi.Ayrıca '' bu takımı yenecek takım yok '' diyenler var.Yahu bir insan bu kadar dar düşünür ancak.Bunun counter picki var o su var şu su var yahu nolur biraz düşünür müsün ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JR8 -- 19 Temmuz 2011; 19:43:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chi123

Bende diyorum ki takım diye birşey yoktur oyunculuk vardır.Sen lane i pushlamayıp last hitini doğru düzgün harrasını düzgün yapıp haritanı adam gibi wardlayıp jungler ına düzgün pozisyon verip feedlenirsen push yapacağın yerde pushlayıp baronunu saniye başı alır pushlarsan focusunu doğru yapıp doğru yerlerde fightı başlatırsan bitirirsin. banane senin 2.5 saniyelik ultinden stanından.Ulti etkilemiyor demiyorum ama oyunculuk daha ağır basıyor be abi...Senin kendi oyunculuğun kötüyse heroyla yürütemessin bu işi.Ayrıca '' bu takımı yenecek takım yok '' diyenler var.Yahu bir insan bu kadar dar düşünür ancak.Bunun counter picki var o su var şu su var yahu nolur biraz düşünür müsün ?

haklısınız ama nede olsa bir takım oyunu.oyuncu nekadar sağlamsa takımda okadar sağlam

soruş amacım biz adam akıllı takım kuramadık supportumuz bile yok ,takımda tank yok xin ile tankladım hwrkes en iyi bildiği heroyu alıyor ...

bir taslak oluşsun kafada
    takıma support champ kazandıracağım birde jungler pratikleri yapacaz konudan bu doğrultuda fikirler çıkarttım

• quote:

Orijinalden alıntı: dağınık

quote:

Orijinalden alıntı: Chi123

Bende diyorum ki takım diye birşey yoktur oyunculuk vardır.Sen lane i pushlamayıp last hitini doğru düzgün harrasını düzgün yapıp haritanı adam gibi wardlayıp jungler ına düzgün pozisyon verip feedlenirsen push yapacağın yerde pushlayıp baronunu saniye başı alır pushlarsan focusunu doğru yapıp doğru yerlerde fightı başlatırsan bitirirsin. banane senin 2.5 saniyelik ultinden stanından.Ulti etkilemiyor demiyorum ama oyunculuk daha ağır basıyor be abi...Senin kendi oyunculuğun kötüyse heroyla yürütemessin bu işi.Ayrıca '' bu takımı yenecek takım yok '' diyenler var.Yahu bir insan bu kadar dar düşünür ancak.Bunun counter picki var o su var şu su var yahu nolur biraz düşünür müsün ?

haklısınız ama nede olsa bir takım oyunu.oyuncu nekadar sağlamsa takımda okadar sağlam

soruş amacım biz adam akıllı takım kuramadık supportumuz bile yok ,takımda tank yok xin ile tankladım hwrkes en iyi bildiği heroyu alıyor ...

bir taslak oluşsun kafada
    takıma support champ kazandıracağım birde jungler pratikleri yapacaz konudan bu doğrultuda fikirler çıkarttım

Konu gayet güzel.Tabisii demiyorum bende herkes tank alsın , picklerde bir hayli önemli.Ama oyunculuk ağır basıyor ne yazık ki.Adamın teki dakika 54, jungleda kurt keserken solo yakalanıyor ve oyunu verebiliyorsun . . . Böyle oyun çok gidiyor maalesef . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JR8 -- 19 Temmuz 2011; 20:00:42 >

• nunu, ken , gp , amumu , galio al geç. Nunu adamları çekicek üstüne çalılarda açıcak ultiyi. slow yiyince galio tauntu vurucak bu arada gp açıcak ultiyi , galionun ultisi bitince amumu zıplayıp ultiyi koyucak tam o sırada ken de ultiyi açıcak. Bak bakalım adam kalıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitxkrieg

nunu, ken , gp , amumu , galio al geç. Nunu adamları çekicek üstüne çalılarda açıcak ultiyi. slow yiyince galio tauntu vurucak bu arada gp açıcak ultiyi , galionun ultisi bitince amumu zıplayıp ultiyi koyucak tam o sırada ken de ultiyi açıcak. Bak bakalım adam kalıyormu
    quote:

Orijinalden ÇAKINTI: Blitxkrieg

nunu, ken , gp , amumu , galio al YENİL. Nunu adamları çekEMEYECEKcek üstüne çalılarda açıcakTACİZE UĞRAYACAK . slow yiMEyince galio tauntu vuruMAYAcak bu arada gp açıcak KAÇACAK , amumu zıplayıp koyucak KAÇACAK tam o sırada ken BASE DE OLACAK. Bak bakalım OYUN NE OLUYOR

Ya böyle olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dağınık -- 19 Temmuz 2011; 20:23:24 >

• quote:

quote:

nunu, ken , gp , amumu , galio al YENİL. Nunu adamları çekEMEYECEKcek üstüne çalılarda açıcak ultiyi. slow yiMEyince galio tauntu vuruMAYAcak bu arada gp açıcak KAÇACAK , amumu zıplayıp koyucak KAÇACAK tam o sırada ken BASE DE OLACAK. Bak bakalım OYUN NE OLUYOR

Ya böyle olursa

Öyle olursa otur ağla. Ama yapılmıcak iş değil ha. Biraz kasarsan karşı team de biraz kıytırıksa yapabilirsin

• quote:

quote:

nunu, ken , gp , amumu , galio al YENİL. Nunu adamları çekEMEYECEKcek üstüne çalılarda açıcakTACİZE UĞRAYACAK . slow yiMEyince galio tauntu vuruMAYAcak bu arada gp açıcak KAÇACAK , amumu zıplayıp koyucak KAÇACAK tam o sırada ken BASE DE OLACAK. Bak bakalım OYUN NE OLUYOR

Ya böyle olursa

''yimeyince''

• Top:
    2. AP Carry (Alistar, Gragas, Rumble)

Mid:
    AP Carry (Malz, Brand, Annie)

Bot:
    Range DPS (Ashe, Caitlyn, Ezreal)
    Support (Taric, Janna, Sona, Soraka)

Jungle:
    Tank (Amumu, Noc, Jarvan, Leona)

Bu bizim genel olarak turnuvalarda falan kullandığımız taslak. Pickler rakip takıma ya da oyun taktiğine göre değişiyor.
  • tanky = jarvan - jungle
    melee dps = irelia - solo top
    ranged dps = ashe - bot
    ap = anivia - mid
    killer support = lux - bot

ah bi de skarner gelsee

aAa ya benzedi biraz ama idare edin

combo rakibe göre değişir zaten yazdıklarımızı da uygulamamız zor uygulandığında epic oluyor ama

jarvan demaciaAa! diye atlayıp combatı başlatır anivia ulti açıp stunlar lux kalkanlayıp snare yapıp harras yapar irelia squishyleri halleder ashe de harras yapar gibi ama dediğim gibi çok değişken

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.