Şimdi Ara

İyi bir takım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi bir takım nasıl olmalı hangi tür karakterleri barındırmalı?

iyi bir team fight nasıl olmalı combo sırası nasıl olmalı?

herkes bir takım kombine etsin ve team fight sürecini anlatsın tecrübe aktarımı olsun .

taslak:

-tank+support+mage+melee...

-galio+ janna +malz....

-harras+silence +taunt...

• bi tane supportu olacak bi tane tankı olacak yerine göre iki tane de olabilir 2 DPS 1 AP yada 2AP 1DPS olmalı

misal

Galio
    Sona
    Kennen
    Amumu
    Xin

Galio tauntlar ardından amumu girer ortama amumu geldiği an kennen açar ultisini amumunun ulti bittiği an sona yapıştırır
    xin de yapması gerektiği şeyi biliyordur herhalde

Veya

Amumu
    Annie
    Akali
    Jax
    Cassiopeia

Amumu uçar açar ultisini akali r ile girip e ile dalmaya başlar o sırada jax atlar ortaya dodge olduğu an verir e'yi
    Annie o sırada w-q-r kombosunu uygular cass ultisini açar w-q saydırır vs...vs...

Güzel iki team örneği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravidius -- 19 Temmuz 2011; 1:54:17 >

• tryn
    rammus
    tarık
    anivia
    jarvan

birde birlikte combo yapabilen karakterler oluyor onlarda güze

misal galio ulti+katarina ulti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışan Ağustos Böceği -- 19 Temmuz 2011; 1:57:34 >
  • Galio
    GP
    Kennen
    Miss Fortune
    Xin - Master yi

İyi bir takımdır. Ki Kennen çok iyi bir hero. Oyun başı agresif olursan zaten iyi harras ve farm yaptığı için kendi koridorunda kule altından bile çıkamaz karşı takım.

Bu arada Rumble + Kennen inanılmazdır. Koridorda estirir. Kennen'in ultisi stunlar Rumble ultiyi yapıştırıp alevi ile dağıtır. 2 saniye falan sürüyor parçalamak
  • Amumu
    Nunu
    Galio
    Pantheon
    Janna

Amumu karşı takımı stunlar. Nunu, Galio ve Pantheon aynı anda demeyç vurucak şekilde ultilerini kullanır. Demeyç vurmadan 1 saniye önce Janna ulti kullanır. Bu arada sensin o ;)
  • sen bunlara bakma bu işler her zaman böyle olmaz.İyi bir takım iyi bir map kontrolüne sahip karşı tarafa deny yapabilen ve jungleri olan takımlardır.neymiş galio ulti amumu ulti sona ulti hadi len.
  • væy anasını

amumu-galio-katarina-sona-ap pantheon

süper takım

stunlayacaklar o sırada ap pantheon ultisi ile 1 k vuracak
  • soraka olmadan hiç bişe olmaz en baba sapport..

birde amumu olucak sonrası sana kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

sen bunlara bakma bu işler her zaman böyle olmaz.İyi bir takım iyi bir map kontrolüne sahip karşı tarafa deny yapabilen ve jungleri olan takımlardır.neymiş galio ulti amumu ulti sona ulti hadi len.

genel bilgi amaçlı sordum örnek bir taslak oluşşun. bizim takımda support kullanan yok eksiğini çok hissediyoruz genelde tek tank gerisi dps çok sorun oluyor supportu ben üslendim artık sona-soraka birini deneyecem.

junjle şartmı? üstünlük sağlayacak kadar getirisi olurmu?

galio+katarina hiç aklıma gelmemişti denemek lazım

@R1D1 "sensin o" derken ? jannamı ben oluyorum?(olabilsem iyi olur)

• quote:

Orijinalden alıntı: dağınık

quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

sen bunlara bakma bu işler her zaman böyle olmaz.İyi bir takım iyi bir map kontrolüne sahip karşı tarafa deny yapabilen ve jungleri olan takımlardır.neymiş galio ulti amumu ulti sona ulti hadi len.

genel bilgi amaçlı sordum örnek bir taslak oluşşun. bizim takımda support kullanan yok eksiğini çok hissediyoruz genelde tek tank gerisi dps çok sorun oluyor supportu ben üslendim artık sona-soraka birini deneyecem.

junjle şartmı? üstünlük sağlayacak kadar getirisi olurmu?

galio+katarina hiç aklıma gelmemişti denemek lazım

@R1D1 "sensin o" derken ? jannamı ben oluyorum?(olabilsem iyi olur)

sen dinle bu kardeşini ne fikirler var bende bir bilsen

galio ulti+nunu ulti

bu da çok iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çalışan Ağustos Böceği -- 19 Temmuz 2011; 3:37:36 >

• Ranked game için,
    solo top lane = yorick,udyr,ww,rumble,morde ..... uzar gider burası
    jungler= trundle,ww,amumu,yi,ww,udyr,gp vs vs.
    mid ap carry= annie,brand,malzahar,veigar vs vs.
    bot lane(support + ad carry) = soraka,taric,sona, + vayne,ashe,mf,corki vs vs.
    Bunlar harici bazıları full aeo teamlardan bahsetmiş,o işler sadece kağıt üzerinde oluyor oyun içinde yapılması çok zor.Yoksa herkes öyle teamlarla oynardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantaso*

Ranked game için,
    solo top lane = yorick,udyr,ww,rumble,morde ..... uzar gider burası
    jungler= trundle,ww,amumu,yi,ww,udyr,gp vs vs.
    mid ap carry= annie,brand,malzahar,veigar vs vs.
    bot lane(support + ad carry) = soraka,taric,sona, + vayne,ashe,mf,corki vs vs.
    Bunlar harici bazıları full aeo teamlardan bahsetmiş,o işler sadece kağıt üzerinde oluyor oyun içinde yapılması çok zor.Yoksa herkes öyle teamlarla oynardı.

Yorick! AoE teamlar aslında 5 kişi premade girince skype vs ile anlaşıldığında yapılabilir bana kalırsa ama dediğin gibi uygun pozisyonları bulup zamanlama lazım

• Bu yazdıklarınızı uygulayacak takım daha görmedim herkes ayrı telden çalıyor.
  • o ulti koyacak arkasından bu koyacak yazışlarını geçecek olursak, iyi bir takımda

solo top olacak ve junglerla uyumlu olacak. Yani burası swainse junglerın da ap nunu olmayacak. Genelde oyunun yeni yapısında jungler tanklık yapıyor.
    ortada ap olacak
    aşağıda da support ile ad carry yer alacak, support cs kasmadan killeri ve dolayısıyla altını ad carrye bırakayacak.

savaşı da tercihen her zaman tank başlatacak en önde o olacak, en zayıf ama damage i en fazla olandan en güçlü (canı armoru fazla olan) ama damage i en az olana doğru öldürmeye çalışacaksın.
  • sanmıorum nunu-galio-amumu-katarina-kenen bu takımı yeencek takım olduğunu.Yenceğini idda eden varsa yazsın okuyalım :D

GALİO TAUNT
    Nunu Katarina Amumu Kenen ulti sırasıyla :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: healheal

sanmıorum nunu-galio-amumu-katarina-kenen bu takımı yeencek takım olduğunu.Yenceğini idda eden varsa yazsın okuyalım :D

GALİO TAUNT

sadece bir ulti combosu içşn takım seçmek mantıksız geliyor herkes o combo için oynuyor zincirin ucu kaçınca iş bitiyor.nunu galioyu bekleycek herşey bu comboya bağlı olacak bütün oyun anlayışın buna dayalı olacak saçmalık. Galio ölünce team fight büyük olasılıkla kayıp edilecek.

Biz galio fiddle lux olarak giriyoruz bağımsız olarak oynuyoruz yani kimse birbirine şartlanmıyor çok güzelde oluyor.bazende oyun sadece taunt üzerine kuruluyor galio ölünce fıss yani galio ulti atmadan nunu ultiyi iyi kullanamıyorsa oda bir sorun.

@çöp adam dalga geçmiyom bu sefer la şu team fighta tank girince 10 saniye bekleyip sonra girmeyi bırak resmen izliyon.combo olmazmış la bi de get gel izle diyorum sadece

• bak 5 tane karakter saymısım nunu galio kenen katarina amumu

amumu ile galio güclü tanklardanbunu bırak dikkatli baksaydın anlardın

amumu junglerimiz olcak oyunda katarina solo kasabilen bi karakter ve 2v1 lanede bile üstünlük sağlayaiblir iyi bi katarina buunun dısından nunu ve kenen bunlar tek basına ganglayabilcek ve kesebilcek karakterler yani ultileri saymaasan bile bu karakterler combatı her turlu alabilcek akrakterler cünkü saten hepsi cok rhat solo kasabilcek ve güclü karakterler bu takımın tek eksiği ad veya bi range dps olması ama emin on onlara gerek duymassın bi ara topla arkadaslarını yapın bu takımı bi daha önce yap tık ve güzelde oluo :D ama coğu arkım karakterlerini geri verince baska karakterler alınca bitti bu takım oyuzden sadece yazıom oyna ve gücünü gör

• Amumu = Tank , Jungle
    Morde = Ap , mid
    Soraka = Support
    Ashe = Ad
    ww = Off tank , solo
  • quote:

sanmıorum nunu-galio-amumu-katarina-kenen bu takımı yeencek takım olduğunu.Yenceğini idda eden varsa yazsın okuyalım :D

GALİO TAUNT

evet benzer takımları hayal ediyoruz.hadi böyle bir takım kuralım

ciddiyim.bir ara toplanıp deneyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çalışan Ağustos Böceği

quote:

GALİO TAUNT

evet benzer takımları hayal ediyoruz.hadi böyle bir takım kuralım

ciddiyim.bir ara toplanıp deneyelim

böyle bir takım deneyebiliriz ben 8-9 gibi oyunda olurum galio alırım
    bu olayın gerçekciliğini sınamak lazım
    skype felan organize oluruz

galio bende
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.