Şimdi Ara

İyi bir saldırı gücü taşıyıcısı oyuncusu nasıl olmalıdır ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • L.Croft (7 mesaj) Storyteller (2 mesaj) Mentolur (1 mesaj) Cayaith (1 mesaj) Mazel Tov (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> İyi bir saldırı gücü taşıyıcısı oyuncusu nasıl olmalıdır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu konu hakkında fikri olan paylaşabilirse herkes yararnalabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.Croft -- 2 Kasım 2013; 22:11:01 >

|
    |
  • Binbaşı
    1985 Mesaj
    Adc yazarken araya nokta koymasa yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5276 Mesaj
    Fight başladıktan 5 saniye sonra olay yerine gelip terör estirmelidir.
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: NOX97

Adc yazarken araya nokta koymasa yeter.

peki bu nasıl ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj
    Bir maçta HWA Babs'ın adc'sini 2-7 oynattı diye ben yaşadığım şehrin en iyi adcsiyim demese kâfi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HeLLsTeR

Fight başladıktan 5 saniye sonra olay yerine gelip terör estirmelidir.

ya her adc öyle yapar ama durduğun yerde önemli değilmi ? mesela bi zed varsa yada herhangi bi assasian ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Gakgoss

Bir maçta HWA Babs'ın adc'sini 2-7 oynattı diye ben yaşadığım şehrin en iyi adcsiyim demese kâfi

lütfen makaraya sarma ekle beni oynayalım
    |
    |
  • Binbaşı
    1567 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dipcihino -- 2 Kasım 2013; 22:14:50 >
  • Yarbay
    5357 Mesaj
    İyi kite'layabilmeli, attack move-cancelling yapabilmeli, koordine şekilde çalışabilmeli, champion'ların özelliklerini bilmeli, nerede ne yapması gerektiğini iyi kestirebilmeli ve iyi bir farm yeteneği olmalı.
  • Yüzbaşı
    828 Mesaj
    Bir kere ne olursa olsun mantıklı olan, riskleri iyi değerlendiren, earn-waste mantığını kavramış, haritayı iyi okuyan, zamanı iyi kollamasını bilen, doğru anı gören, takım ile iletişimi iyi, farmın ASIL ÖNEMLİ şey olduğunu farketmiş kişidir iyi bir adc oyuncusu.

ADC oyuncusu oyun sonu en fazla farma sahip şahıstır. Aynı şekilde en az ölüme sahiptir bence.

Ya nasıl anlatılır ki bu?
    Mantıklı adc tek kill için 4 kişinin arasına dalmayandır. Tanktan önce tf' a girmeyen, cleanse' ini veya barrierini TF başladığı an görüp "huuuh basayım şunu" demeyendir.

İyi bir adc ne olursa olsun oyunu taşır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Takım savaşlarında iyi pozisyon almak.
    Farm kaçırmamak. (Rakibinden her zaman fazla olsun)
    Şampiyonunu ve supportunu tanımak ve neyi yapabileceğinizi, neyi yapamayacağınızı bilmek.
    Rakip şampiyonları bilmek ve rakiplerinin ne yapacağını (iyi bir adc olmak için support rolüne de hakim olmak lazım) kestirebilmek.
    |
    |
  • Yarbay
    2163 Mesaj
    Pozisyon almasını bilecek

|
    |
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

İyi kite'layabilmeli, attack move-cancelling yapabilmeli, koordine şekilde çalışabilmeli, champion'ların özelliklerini bilmeli, nerede ne yapması gerektiğini iyi kestirebilmeli ve iyi bir farm yeteneği olmalı.

hepsini tek tek nasıl olması gerektiğini açabilirmiyiz ? mesela ben farm özürlüyüm bazen daldırıyorum çok iyi gidiyorum 20 dkda 190 farma çıkabiliyorum bazen lanede 2 dk bile kalamıyorum dk oluyor 10 farm 58 moralim bozuluyor
  • Yarbay
    5357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yusufoylum

quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

hepsini tek tek nasıl olması gerektiğini açabilirmiyiz ? mesela ben farm özürlüyüm bazen daldırıyorum çok iyi gidiyorum 20 dkda 190 farma çıkabiliyorum bazen lanede 2 dk bile kalamıyorum dk oluyor 10 farm 58 moralim bozuluyor

Hepsi oynadıkça gelişecek şeyler. Farmdaysa last hit yapabiliyorsan tek sorun ne zaman lane'den ayrılıp ne zaman farm yapacağını belirlemek. O da önem sırasına kalıyor. O da oynadıkça gelişiyor. Özetle bol bol oyna. Sırf ADC değil başka lane'lerde de oyna ki her karakter türüne alış, ne yapabildiklerini iyice kavra.
    |
    |

• Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    zaten her lanede oynamaya çalışıyorum eskiden solo top oynardım fakat yinede TR sunucusu bu adc yazıyorum illa bi terslik yapan adam çıkarsa ne kalırsa oynuyorum yaklaşık 300 oyun adc oyunum var tf lerde nerede durmak gerektiğini normal olarak biliyorum kasmış bi assasin varsa bütün kozlarını kullanmasını gözlemek zorundasındır.en iyi zamanın tüm kozların bittiği sahne olduguna inanıyorum sonra adcnin sov yapma vaktidir ama şöyle bi sorum var sizce adc arkada kalıp önüne gelene sıkmalımıdır yoksa kulağa saçma geliyor fakat ap carry yada adc yi focuslamaya çalışmalımıdır ?
    |
    |
  • Yarbay
    2225 Mesaj
    Kite ve farm yapabilmeli ve pozisyon alabilmeli.
    |
    |
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    zeki çevik ve çalışka olmalıdır
  • Yüzbaşı
    338 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ZarakiKenpachi_

zeki çevik ve çalışka olmalıdır

ahlaklı ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1441 Mesaj
    benim gibi olmalı

|
    |
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

Trollücen bari düzgün yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
konkasör
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,461
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.