Şimdi Ara

iyi bir pc im olmasuna ragmen sorun yasıyrm YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

amd 710 x3 2.6 işlemci

Gigabyte GA-MA790XT-UD4P anakart

ocz 1600 mhz 2 gb ddr3 gold edition ram

500 gb sagate 32 mb hdd

coolermaster 460 Watt kasa

his 4830 ekran kartı

işletim sistemim xp

kaspersky antivirus kullanıyrm

soruna gelince : masaustunde işlem yaparken takılmalar yasıyrm kısa sureli ve bazen 1 sn bile surmeyen donmalar oluyor...oyunlarda pek sorun yasamıyrm ama arada 1 sn lik donma yasıyrm sistemim hiç overlock gormedi yardım edeceklere simdiden tsskkurler...sorun hdd de takılırken ses geliyor 500 gb sagate 32 mb 320 model de genel bi sorun var firewall ı indirdim nsl etkinlestiricegimi bilmiyrm :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laziyesto -- 13 Nisan 2009; 19:55:51 >

• Driver yazılımlarını sitelerinde güncelleyip tekrar sonuca bakabilirsin. Eger ayni problem devam ediyorsa HDD inde bi problem olusmus olabilir . Sonucu yazarsin tekrar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MetaLdetH

Driver yazılımlarını sitelerinde güncelleyip tekrar sonuca bakabilirsin. Eger ayni problem devam ediyorsa HDD inde bi problem olusmus olabilir . Sonucu yazarsin tekrar.

bunların dısında sistem sıcaklık degerlerini kontrol et.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MetaLdetH

Driver yazılımlarını sitelerinde güncelleyip tekrar sonuca bakabilirsin. Eger ayni problem devam ediyorsa HDD inde bi problem olusmus olabilir . Sonucu yazarsin tekrar.

sorun hdd de olabilir bilgisyar acılırken yukarda hdd le ilgili bişeyler yazıyor cok ii bi bilgim yok bu konularda nsl cozucem acaba...
  • kasanın içi yayla gibi sıcaklıktan kaynaklandıgını sanmıyrm...
  • Anakartın chipset driverlerini kurmuşmuydunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pinkcrow7

Anakartın chipset driverlerini kurmuşmuydunuz?

buyuk ihtimal hdd den cogu kişi bu sorunu o yuzden yasıyms... anakarta gelince cd yi yukledim ama dikaktimi cekmedi simdi bakıyrm tsskkurler
  • FORMAT AT BELKİ OLABİLİR BENDE YASADIM FORMAT İLE HALLETTİM KOLAY GELSİN
  • saol ama format en son başvuracagm olay :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.