Şimdi Ara

İyi Bir Format NASIL atılır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• işletim sistemin ne.
  • Yeni hdd alarak...

Dostum Kullandıgımız hdd ler yogunlastırılmıs Aliminyumdan Yapılırlar Bu yuzden Fiziksel olarak silmek yoktur yanlızca eski verinin okunmamasını istiyorsan Ustune takrr abuk subuk Birseyler yazarsın Eskisi okunmaz olur....

Formatın iyisi kotusu yoktur Format c: Yazarsın Olay biter

Arama bolumune Format yaz Bundan Once yuzlerce kez bu konu Cevaplandı
  • Windows XP İşletim sistemi
  • senin iyi olman yeterli :)
  • disk birimin ntfs ise dostna zor, fat32 ise açılış disketi ile aç format c: tamamdır. Ntfs ise xp kurarken atabilirisn
  • quote:

Orjinalden alıntı: DaRt

disk birimin ntfs ise dostna zor, fat32 ise açılış disketi ile aç format c: tamamdır. Ntfs ise xp kurarken atabilirisn

Anlamadım yaww
  • Tam olarak ne yapmak istedigini yazarsan Yardımcı olmaya calısırım.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuSuB@sA

Tam olarak ne yapmak istedigini yazarsan Yardımcı olmaya calısırım.....

Kardeş ben bildigin format işlemini yapmak istiyorum ama bazı formatlamalarda problem oluyormus ,yani anlayacagın ben bu format işlemini sorunsuz yapmak istiyorum !
  • xp i yeinden kur orda partişınları sil ve tekrardan kur.
  • xp cd yi tak yönergeleri izle .. c'yi biçimlendir de .....zaten xp armut pişsin de ağzımıza düşsün diye yapılmış......
  • Şu format c: komutunun sonuna birşey ekleniyordu tam format atmak için.Arkadaş onu soruyordur belki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tuğer

Şu format c: komutunun sonuna birşey ekleniyordu tam format atmak için.Arkadaş onu soruyordur belki.

/q hızlı format atmak için daha da abartmak istiosan

format c:/q/u/s yaparsın c: de hiçbirşey kalmaz
  • iyide ntfs de oluyormu ki yada ben mi yanlış biliyom
  • hocam dos ortamında format cektıgınde surucuyu fat32 ye cevırmıs olursun. zaten surucun fat 32 ıse /q yada /s bunlardan bırı ılede formatlayabılırsın yooooooook degılse format c: demekten baska caren yok dedıgım gıbı o eklemeler sadece fat 32 ler ıcın gecerlıdır
  • tamam dostum doğru biliyormuşuz dostan uzaklaşalı bayaa oluyor bilgileri tazalamek lazım sağol
  • Ntfs dosya sistemi dos desteklemez arkadaşlar..Başlangıç disketi ile format çekemezsiniz...Disk görülmez...ntfs te xp cd si ile fdisk yapabilirsiniz...Benim bildiklerim bunlar..
  • bi de c, ntfs ; d fat 32 ise başlangıç disketiyle açıp ta format c derseniz alet d yi c olarak görür.. ve d' yi uçurursunuz ona da dikkat edin.. ntfs de format cd ile atılır... kolay gelsin
  • low format en sağlıklı formattır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.