Şimdi Ara

İyi bir babam olsun isterdim ..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
37
Cevap
1
Favori
1.018
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İyi bir babam olsun isterdim ..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1170 Mesaj
    Hayatım boyunca onun eksikliğini hissettim. 10 yaşıma kadar bir hep sarhoş bir babayla yaşadım. İçerdi mahallede küfür ederdi herkese. 9 yaşımdaydım. İçmiş gene çırılçıplak evimizin yanındaki tarlaya uzanmış. Bağırıyo küfür ediyo. Annem ve biz 3 kardeş. Yıllarca bu psikoloji. Dayak mayak yok atamazda zaten. Annemle babam kavga ederdi annem babama bir şey yapmasın diye 3 kardeş mutfağa gidip bıçakları saklardık. Okulumda babamın içki içtiği tekel karşı karşıyaydı , 3. Sınıftaydım sınıfımız onun içtiği tekelin karşısındaydı görüyoduk birbirimizi. Ben babama baktığımda bana bira şişesini kaldırırdı gülerek. Hergece onun diş gıcırtılarını seyrederdim . Onun sayıklamalarını. Annemin çağresizliğini. Orta okula yeni geçmişyim. Abim ve ablam benden 6 yaş büyük onlar biraz daha etkilendiler tabi. Ben daha çocuktum. Herneyse ortaokula başladığımda annem babamdan ayrılmıştı. Anneanneme taşınmıştık önce , sonra sürekli olarak 3 kardeş ayrılarak iki aile arasında gidip geldik. Hiç biri sevmedi bizi. Hiç biri sarılmadı sevgiyle. Ama annem başardı çabaladı ve bugünlere getirdi bizi. Şimdi mutluyuz fakat anneannemler ve babaannemler eskisi gibi değiller. Sanki bizi onlar büyütmüş gibi sevgi dolular. Kötü günümüzde bize burun kıvıran insanlar şimdi sanki her şeyin mimarı gibiler. Şimdi ben oğluna sarılan bir baba gördüğümde kalbim parçalanıyor arkadaşlar. Belki çok özenli bi yazı olmadı ama içimi dökmek istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    9618 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Drahmizm

Bülüklerin hatasını hep çocuklar çekiyor işte her konuda. Her şey daha iyi olbilirdi ama durumundan kötü olanları düşünüp kendini teselli etmelisin. Her şey yolunda gittiğinde onları kaybedeceksin bunu unutma en azından o na göre elinden geleni yapmaya çalış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Geçmişte Hep Anneme Şiddet Uyguladı 7 ve 15 Yaşlarım Arası O Zamanlar Babam Annemi Döverdi Ben Bacağına Sarılırdım Baba Vurma Nolur Vurma Diye Dinlemezdi Bi Kere Anneme Çok Kötü Yumruk Atmıştı Kulağının Arkası Morarmıştı :(

3 yıl Sonra Ayağını Kırdı Bir Şey Yapamadım Keşke Ölseydim Bunları Yaşamasaydım.

Daha Çok Yaşanmışlıklarım Var Ama Anlatmaya Kalksam Baya Paragraf Alır Buda Benim Hikayem :(

Şuan Yaşım 18 Hala Anneme Vurmaya Yelteniyor Hala Ağzı Küfürle Açılıyor Küfürle Kapanıyor

Ama Peygamberim Şaidim Olsun Kinim Diri Sadece Bir Adım Bekliyorum Hele Bi Anneme Ablama Veya Bana Vurmaya Kalksın Allah Benim Belamı Versinki Bıçakla Ortadan İkiye Ayırmazsam Ölüm Çıksın!

İntiharı Bile Düşündüm Normal İntihardan Korkuyorum Tabancam Falan Olsaydı Çoktan İntihar Etmiştim.

Ve Beyler Bunu Sadece Sizlere Söylüyorum İşe Girip Bir Tabanca Alıp Kendi Kafama Sıkıcam Kimseye Vuramam Kimseyide İncitmek İstemem Sadece Yaşamak İstemiyorum Artık.

Doğukan Çelik...

• İyi bir aileye sahip olmak cok buyuk bir sans.Herkese nasip olmuyor bana da olmadi kendi kendimize buyuduk buyuttuk bir yan hep eksik kaldi.

Benim babam da berbat bir insan, yapmadığı pislik kalmadı bana ve anneme karşı. Kardeşim kısmen daha rahat büyüdü. Her neyse, en sonunda kafama silah kabzasıyla vurup, yardı ve ben de onu daha önce kimsenin hırpalamadığı kadar hırpaladım. Hırpalamak eksik bir kelime maalesef yaptıklarımın yanında. 3 yıldır da görüşmüyoruz neredeyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

yeni üyeler beceremiyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: ProJelly

Benim babam var ama keşke olmasaydı diyorum, hayalet gibi herif. Nadiren 6-7 ay'da bir geliyor.

hangi gezegenden

Annene o kadar şey yapmış salak mısın ? İlla etceksen babanı öldür öyle git

|
    |
    AmericanDeltaSoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düzgün Türkçe gezegeninden, kod olarak X-275

|
    |
    aydınayhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: aydınayhan

quote:

Orijinalden alıntı: ProJelly

Benim babam var ama keşke olmasaydı diyorum, hayalet gibi herif. Nadiren 6-7 ay'da bir geliyor.

hangi gezegenden

Ulan dalga gececek baska konu mu bulamadin git kendi aptal saptal konularina yaz

• Sen intihar edeceksin de annen napacak hic dusunuyor musun

|
    |
    AmericanDeltaSoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Takma bu kadar, bırak kendi hallerin'de dolaşsınlar. (ki zaten yaptıkları başka bir şey de yok.)

|
    |
    Angarali gurl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ZaFLooBrect

quote:

Orijinalden alıntı: ø

Kardeş tam duygulanıyodum eski nickini gördüm ya.

Hay babıyn şarap çanağına

|
    |

• Yarbay
    5281 Mesaj
    Bu tarz konuları gördükçe şükür ediyorum ki çok sağlam bir babam ve annem çok iyi bir ailem olduğuna.

20 yasindayim elime isimi aldim cok sukur 18 yasina kadar gormedim babamin ailesini iyi davrandilar ama mazisi kotu annemin ailesi kotu davrandi simdi onlarda iyi davraniyor kucukken yapip unuturuz saniyorlar hersey icimizde gun gelicek intikam alicam

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Bu tarz konuları gördükçe şükür ediyorum ki çok sağlam bir babam ve annem çok iyi bir ailem olduğuna.

Şükür zavallılıktır, acizliktir, başkaları üzerinden prim yapmaktır. Bununla mutlu olabilirsin, ona bir şey diyemem ama başkaları üzerinden kendini tatmin edemezsin.

Tamam

|
    |
    Sophia Princess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Vay be... herkesin derdi farklı farklı. Hepimiz farkı şekillerde sınanıyoruz. Ayakta kalan güçlenerek hayatına devam ediyor. Muhteşem bir baba olman dileğiyle.
    Başlığı görünce turbolinea sandım bi an nefret ettiğim halde aklımdan çıkmıyor adam

|
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.