Şimdi Ara

İyi Bi Photoshop Programı Önerebilirmisiniz?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İyi Bi Photoshop Programı Önerebilirmisiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5413 Mesaj
    Arkadaşlar adobe photoshop kullanmışlığım var ama o lisanslı neyse full ve işe yarar bir photoshop prosu istiyorum yada anime resimlerimi renklendirmek veya bikaç oynama yapmak için bi pro istiyom yardımcı olblrmsnz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sexxx Dreams -- 9 Nisan 2008; 18:26:19 >

|
    |
    |
    |
    west indies, kızıl elma, itaki, maçin! uzun yola çıkmaya hüküm giydim. beyazların yöresinde nasibim kalmadı yerlilerin topraklarına karşı suç işledim zorbaların arasında tehlikeli bir nifak uyrukların içinde uygunsuz biriyim vahşetim beni baygın meyvaların lezzetinden kopardı kendime dünyada bir acı kök tadı seçtim yakın yerde soluklanacak gölge bana yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim. /uzak nedir? kendinin bile ücrasında yasayan benim için gidecek yer ne kadar uzak olabilir? başım açık, saçlarımı ikiye ortadan ayırdım kimin ülkesinden geçsem şakaklarımda dövmeler beni ele verecek cesur ve onurlu diyecekler halbuki suskun ve kederliyim korsanlardan kaptığım gürlek nara işime yaramıyor rençberlerin o rahat ve oturmus lehçesinden tiksinirim boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler sırtımda sağır kantarı gizli bilgilerin mataramdaki suya tuz ekledim, azığım yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim. / bir hayatı, ısmarlama bir hayatı bırakıyorum görenler üstünde iyi duruyor derdi her bakışta askerken kantinden satın aldığım cep aynası bazı geceler çıkarken uçarı bir gülümseyişle takındığım muşta gibi lükslerim de burda kalacak siparişi yargıcılar tarafından verilmiş bu hayattan ne koku, ne yankı, ne de boya taşımamı yasaklayan belgeyi imzaladım burada bitti artık işim, ocağım yok uzun yola çıkmaya hüküm giydim.
  • Yarbay
    5413 Mesaj
    ya farketmez birtanesi için bi pro ismi söleyin yeter ama gsl olursa sevinirim dandik olmsn...
    |
    |
    "Photoshop Programı " dediğin zaten programın ismi.ondan başka kaliteli yok piyasada.biraz incele kurcala öğren cidden güzel program,zor falanda değil ,3-4 çalışmadan sora öğreniyo insan yavaş yavaş
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.