Şimdi Ara

İX35 LPG hakkın da... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
368
Cevap
15
Favori
141.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Neo59

Ancak yine kia'dan satıcı arkadaşlarla görüştüğümde spo ve ix35 için lpg takılmasına karşılar ve firmanında anlaşmalı lpg sunma gibi bir düşüncesi olmadığını belirttiler. Saygılar

Benim kankam bu işi yıllardır yapıyor benim İX35'e LPG takalım dediğimde "ben bu sorumluluğu almam git kime taktırırsan taktır" dedi, aynı şekilde Uçar'ın servis müdürü Taner bey'de Hyundai henüz onay vermiyor öle bişi olsa önce ben başlarım takmaya dedi...
  • 1.TEST SONUCU : 350 KM YOLDA 27,50 LT LPG 10,20 benZİN
    2.TEST SONUCU : 330 KM YOLDA 25,65 LT LPG 13.20 BENZİN
    3.TEST SONUCU : 380 KM YOLDA 29,24 LT LPG 14,12 BENZİN
    4.TEST SONUCU : 333 KM YOLDA 25,08 LT LPG 11,12 BENZİN
    5.TEST SONUCU : 335 KM YOLDA 24,53 LT LPG 13,06 BENZİN
    6.TEST SONUCU : 340 KM YOLDA 25,48 LT LPG 8,98 BENZİN

SONUÇLARI PAYLAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM 6. TEST SONUCUM LPG İLE İLGİLİ YENİ BİR PROGRAM YÜKLENDİKTEN SONRA ORTAYA ÇIKAN SONUÇ
  • arkadaşlar ilk adam gibi yaptığım testi söyleyeyim haftasonu ankara- manisa yakaşık 1000km yol gittim ve geldim hatta biraz daha fazla toplam 200 tl lpg 50 tl benzin aldım yani km de 25krş yakıyor
    ayrıca önemli olduğunu düşündüğüm diğer tarafıda arabada 4 yetişkin kişi vardı ve bagaj doluydu. Ayrıca hızım hız sabitleyici de 110-120 arasıydı , 90la filan da değildi bu değer de benim için tek kelimeyle süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetk86

arkadaşlar ilk adam gibi yaptığım testi söyleyeyim haftasonu ankara- manisa yakaşık 1000km yol gittim ve geldim hatta biraz daha fazla toplam 200 tl lpg 50 tl benzin aldım yani km de 25krş yakıyor
    ayrıca önemli olduğunu düşündüğüm diğer tarafıda arabada 4 yetişkin kişi vardı ve bagaj doluydu. Ayrıca hızım hız sabitleyici de 110-120 arasıydı , 90la filan da değildi bu değer de benim için tek kelimeyle süper

Tebrikler ,şimdide şehir içi test sonuçlarınızı bekliyoruz heyecanla

• quote:

arkadaşlar ilk adam gibi yaptığım testi söyleyeyim haftasonu ankara- manisa yakaşık 1000km yol gittim ve geldim hatta biraz daha fazla toplam 200 tl lpg 50 tl benzin aldım yani km de 25krş yakıyor

Hatirlarsaniz ben paylasimlarimi yaparken bircok kisi inanmiyordu size soruyorum sizce sıvı lpg yi bekleme ve beklerken stres yasamaya deger mi sıvı lpg cok cok km' de 22 kurus yaksin bu kadar fark icin 2 bin tl fazla para vermeye ve olmayan bir sistemi beklemeye deger mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: officer33

quote:

Tebrikler ,şimdide şehir içi test sonuçlarınızı bekliyoruz heyecanla

mehmet bey ne marka tüp takılı ve nereden, ne kadara taktırdığınızı paylaşabilir misiniz bizimle...?

• landirenzo marka, ankarada akbak ta taktırdım
    daha önce daha ayrıntıllı yazmıştım bu başlıkta önceki sayfada daha çok bilgi alabilirsiniz
  • teşekkürler mehmet bey.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

landirenzo marka, ankarada akbak ta taktırdım
    daha önce daha ayrıntıllı yazmıştım bu başlıkta önceki sayfada daha çok bilgi alabilirsiniz

Yukarıda benim de sonuçlarım var aramızda yaklaşık olarak 0,80 krş fark var bende z.a.v.o.l.i taktırdım. landirenzo hangi devirler arasında benzin tüketiyor bu konuda bildiklerinizi paylaşırsanız sevirinirim.
  • HUNDAİ İX35 araçlarımızın lpg ile ilgli sorun, yorum ve görüşleriniz için f a c e b o o k sayfamız olan İX35 LPG HAKKINDA grubunda buluşalım
  • hangi devirlerde kullandığını tam olarak bilmiyorum
    ama arabanın lpgye geçmesi için mesela sabah soğuk havada 1,5-2 km yol yapıyorum daha sonra motor ısınıca geçiyor
  • Bütün sayfaları okudum anladığım kadarıyla menmuniyet cok ben 11 şubatta aldım bayii daha hiç biyerler anlaşmamız yok dedi olacak gibide gözükmüyor dedi daha önceden lpgli araç kullanmadım arabaya eksileri nelerdir bilemiyorum işi sadece para yönünden düşünürsek 61 bin lira verilmiş bir aracada bana göre lpg taktırmak pek mantıklı gelmiyor hem garanti hemde motor ömründen dolayı ki motora yararlı bişey olsaydı direk dönüşümlü verirdiler bu araçları yokmu veren markalar yada modeller vardır hemde araca 60 küsür binlira vermek zorunda kalınmaz benzin parasını düşünenler için ..... sonuçta taktırıken 3 bin 4 bin para harcayacaksın bunu ne kadar zamanda sarfında benzinle lpg arasında farkı giderir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUNDAİ_İX35

HUNDAİ İX35 araçlarımızın lpg ile ilgli sorun, yorum ve görüşleriniz için f a c e b o o k sayfamız olan İX35 LPG HAKKINDA grubunda buluşalım

Hocam gruba girmek istiyorum ancak face de arattıgımda ''aramanla eşleşen bir sonuç bulunmadı'' ikazı alıyorum.sayfa aktifmi hala bir sorun mu var.
  • quote:

quote:

HUNDAİ İX35 araçlarımızın lpg ile ilgli sorun, yorum ve görüşleriniz için f a c e b o o k sayfamız olan İX35 LPG HAKKINDA grubunda buluşalım

Hocam gruba girmek istiyorum ancak face de arattıgımda ''aramanla eşleşen bir sonuç bulunmadı'' ikazı alıyorum.sayfa aktifmi hala bir sorun mu var.

grubu kurdum ancak aramalarda bir türlü çıkmıyor ancak bir üye beni bulabilmiş gruba dahil oldu. sorunu aşmaya çalışıyorum.
  • Selam arkadaslar lpg konusunda yeni bir gelisme var mi? Tesekkurler....

• quote:

quote:

quote:

grubu kurdum ancak aramalarda bir türlü çıkmıyor ancak bir üye beni bulabilmiş gruba dahil oldu. sorunu aşmaya çalışıyorum.

Ne yaptiniz sorunu asabildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: burhan47

quote:

quote:

quote:

Ne yaptiniz sorunu asabildiniz mi

Şimdilik sıkıntı yok grubun adını adını İX35 VE SPORTAGE LPG HAKKINDA olarak değiştidim şuan 10 arkadaş üye oldu sıkıntı yok istersen faceden İbrahim YÜKSEL olarak ara beni bul arkadaş olarak ekle ben seni ekleyeyim.

• arkadaşlar hundai ix35 ve kia sportage araçların motorları aynı bu konudaki lpg soru ve sorunlarımız için facebook ta birleşelim gurubun adı İX35 VE SPORTAGE LPG HAKKINDA paylaşım yorum ve test sonuçlarımızı birlikte paylaşarak soru ve sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışalım.
  • quote:

Arkadaşlar Hyundai İX35 te ve KİA spo da LPG montajı yaptıran arkadaşlar LPG dolum agzını nereye montaj yaptırdı açıklayabilirmisiniz ?

Bu soruya cevap verilmemiş sanırım. Dolum ağzını benzin depo dolum yerinin oraya mı taktırdıniz. Eğer öyleyse muayenede sorun çıkıyormu.

• quote:

arkadaşlar hundai ix35 ve kia sportage araçların motorları aynı bu konudaki lpg soru ve sorunlarımız için facebook ta birleşelim gurubun adı İX35 VE SPORTAGE LPG HAKKINDA paylaşım yorum ve test sonuçlarımızı birlikte paylaşarak soru ve sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışalım.

Hocam facede ibrahim yuksel isminde bircok kisi cikiyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.