Şimdi Ara

Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
1.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok yurt dışı sitesinde 20-25$ civarı satılan I5 Plus Smart Bluetooth 4.0 Watch şuan 13.99$ ve ücretsiz kargo. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi ürün diyebilirim. +2$ verip takipli kargo ile de alabilirsiniz. Ben takipsiz kargo ile aldım ve 18. günde elime ulaştı. Rakiplerinden ayıran en iyi özellikleri ekranı ve bildirim içeriğini okuyabilmeniz. Android ve IOS işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Gelelim ürünün özelliklerine ve resimlerine;

- Su geçirmez (IP67 Sertifikası var)
    - Tarih, saat, adımsayar, yakılan kaloriyi ve kat edilen yolu gösterme.
    - Gelen bildirimleri gösterir ve titrer (SMS, kimin aradığı, WhatsApp, Facebook, Twitter ,Skype -- > Yapılan güncellemelerle istediğiniz uygulamadan bildirim alabilirsiniz)
    - Koşu, yürüyüş ve bisiklet modu (Telefonun GPS’si ile gidilen yolu çizer ve kalori, km cinsinden dökümanları size verir)
    - Kaybolan telefonu saatten çalıdırarrak bulabilirsiniz. (Bluetooth çekme sınırları içerisinde)
    - Saatin kamera modu var. Bu moda geçiş yaptığınızda saat ekranında fotoğraf ikonu oluyor ve bluetooth ile uzaktan fotoğraf çekmenize olanak tanıyor.
    - Şarj süresi 1 hafta gidiyor. ( Güncelleme ile bu süre +2 hafta)
    - Uygulama ayarları yaparak gelen bildirimin içeriğini okuyabiliyorsunuz.
    - Sadece 30 dakikada bilgisayardan şarj oluyor !
    - Siyah, Kırmızı ve Mavi olmak üzere 3 çeşit renk seçeneği mevcut.

~> Linkteki ürünlerden aldığınız zaman, sürüm şu şekilde gelmektedir : " Uygulama(app) Sürümü : 2.2.1 Yazılım Sürümü : 1.1.0.8". Bu sistem özelliklerine sahip cihazları, verdiğim linkten güncelleyebilirsiniz. Iwown i5 Plus Smart Watch Güncellemek ve Kullanmak İçin Gerekli En Son Sürüm Uygulama İçin Tıklayınız.

NOT : Linkler referanslıdır. Emeğe saygı olarak alımı referanslı linklerden gerçekleştirirseniz çok mutlu olurum.

I5 Plus Smart Bluetooth 4.0 Watch - SİYAH + Ücretsiz Kargo
    I5 Plus Smart Bluetooth 4.0 Watch - MAVİ + Ücretsiz Kargo
    I5 Plus Smart Bluetooth 4.0 Watch - KIRMIZI + Ücretsiz Kargo

(referanssız link)

Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme] Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme] Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme] Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme] Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasiTR -- 22 Temmuz 2016; 16:27:54 >

• Her android telefona uyumlu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yigitdmr35 kullanıcısına yanıt
    Android 4.3 ve üst sürümleri bulunan her telefonla uyumludur.
  • ios ile uyumlu mu ?
  • iPhone 4S / 5 / 6 yazdığına gore bu modellerle uyumlu ve ios 7.0 üstü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitdmr35 -- 1 Nisan 2016; 10:23:05 >
  • zam mı gelmiş şuan 25$
  • aynen fiyat yükselmiş düşerse alırım
  • Fiyat şuan 15.99$. Stoklar az kalmış yalnız. Bilginize
  • sağolun
  • - Tarih, saat, adımsayar, yakılan kaloriyi ve kat edilen yolu gösterme. bunu yapabilmek için tlf a baglı olması lazım mı? yoksa telefonu bıraktık taktık saati spora cıktık gelince baglandıgımızda bu bilgileri bize veriyor mu ?
  • Bağlantıyı kurunca uygulamada görebiliyorsunuz hocam.
  • telefon yanımızda olacak yani. tşkler
  • ErhanMLH E kullanıcısına yanıt
    Telefonsuzda kullanabilirsiniz hocam, yanlış anladınız. Mesela yürüyüș sonrası telefona bağlayın, senkronize oluyor. Ne kadar adım attınız, kaç kalori yaktınız onları bağlantı kurunca,uygulamada da görebiliyorsunuz.

• "ÜRÜN ŞUAN 15.99$. LİNKE TIKLAYINCA 25.99$ GÖZÜKMEKTE. SEPETE EKLE DİYİN, O ZAMAN FİYAT DÜŞECEKTİR."
  • Mesajların içeriğini nasıl okuyacağız bir türlü açamadık.

• Güncelleme programını indirdim ama sonrasında ne yapnak gerekiyor yardımcı olur musunuz?
  • kastan K kullanıcısına yanıt
    Cihazı eșleyip, update edeceksiniz hocam.

• bende aldım. ios kullanan biri olarak gayet memnunum :) tavsiye ederim
    ürün 16 günde geldi
     Iwown i5 Plus Smart Watch 13.99 $ + Ücretsiz Kargo ! [İnceleme]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Civil 3ngineer -- 19 Nisan 2016; 15:56:05 >
  • Civil 3ngineer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Güzel günlerde kullanın.

• Beyler bazen otururken bile adım sayısının yükseldiği oluyor bi ayarı falan var mı biliyor musunuz?

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.