Şimdi Ara

İwown fit i6 pro - akıllı bileklik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
7
Favori
22.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünümüzün adı iwownfit i6 pro. Küçük bir kutuya sahip fakat uygulaması oldukça kullanışlı.

Whatsapp skype arama SMS bildirimlerini içerikleriyle birlikte veriyor.

Aramayı meşgule de atıyor ama cevaplamıyor.

Nabzı ölçüyor, uykunuzu takip ediyor, fazla oturunca kakkalkmanızı söylüyor. Çeşitli sporlardaki etkinliğinizi bildiriyor. Telefon bulma özelliği var.

Ajanda takibi yapabiliyor. İki oda mesafeden çekiyor.

Bence akıllı bileklikler arasında alınabileceklerden.
     İwown fit i6 pro - akıllı bileklik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fersizhayal F kullanıcısına yanıt
    Cihaz hayırlı uğurlu olsun, daha çok fotoğraf ve daha detaylı inceleme yaparsanız sevinirim ilerleyen günlerde. Özellikle pil ömrünü ve yürüme esnasında ki çekim gücünü merak ediyorum. Makinesi id 107 de yan odaya kadar çekiyor ama garip şekilde yolda yürürken kopuyor. Bu yüzden günlük kullanım ile ilerleyen günlerde daha çok bilgi aktarabilirseniz güzel bir inceleme konusu olur bize çok faydası olur.

• Cassation kullanıcısına yanıt
    Almayı düşündüğüm bir model. Aynen id107 yürürken bağlantı kopuyor nedense. Telefon sağ cebimde, saat sol kolumda o kadar yakınken.. Bluetooth çipi ile alakalı sanırım.
    Alacağım ama sorularım var.

Tanıtım görüntüleri kadar abartı olmasa da şık bir modele benziyor umarım kaba değildir ölçüleri ince bilekler için. (samsung gear fit gibi sanki hafiften) Kordonu da rahattır umarım o da biraz kalın & kaba duruyordu. Her açıdan foto veya video güzel olurdu.

İlk olarak özellikle yürürken bluetooth performansı?

Şarjı ne kadar gidiyor? Ve ne kadar sürede şarj oluyor.

Telefona kurulan yazılımı nedir? Nasıldır? Saat ile uyumu, stabilitesi, ayar zenginliği?

Bildirim vermesi sadece belli başlı programlar için mi?
    Ayrıca diyelim Whatsapp mesaj geldi gönderen kişi adı ve mesaj içeriği gösteriyor mu? Bu özelliği ayrıntılı ayarlama imkanı var mı mesela kişi adını göster & gösterme, mesaj içeriğini göster & gösterme gibi?

Birisi aradığı zaman ismi çıkıyor mu?

Güneş altında görünebilirliği?

Müzik kontrolü çalışmıyor yorumları vardı?
    İleri, geri, durdur & devam ve ses seviyesi kontrolü?

Kamera kontrolü de var sanırım sorunsuz?

Çok önemlidir değil ancak su geçirmezlik ne seviyededir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 1 Kasım 2016; 22:19:24 >
  • gunman233 G kullanıcısına yanıt
    fersizhayal F kullanıcısına yanıt
    Ben de bu soruların hepsinin cevabını merak ediyorum. Yanilayabilirseniz çok seviniriz.

• Evet. Yürürken bluetooth kopup kopmadığı "anti lost alert" gibi bir özellik varsa (vardır) anlaşılır. Bluetooth bağlantısı koptuğunda ekranda uyarı ve titreşim ile uyarıyor saat. (id107'de böyle haberim oluyor)

• Kullanıcı yorumları daha önemli bekliyoruz ancak şimdilik araştırmalarım sonucu;
    i6 Pro chipseti; Dialog DA14680
    Xiaomi ile aynı marka chip kullanıyor.
    Xiaomi ilk modelinde eski DA14580 kullanıyor. 1s de aynı sanırım değişmemiş.
    Mi band 2 (ekranlı) olan ise; Dialog DA14681
    14680 ile esnek programlanabilir hafıza dışında fark yok gibi;
    http://www.dialog-semiconductor.com/smartbondtm-da14681

Bluetooth direkt chip içerisinde sanırım. Öyle ise oldukça iyi olsa gerek. Mi band ilk modelini kullanıyordum o bile oldukça güçlüydü çekimi. Bu miband 2 ile aynı 14680 - 14681 aynı denebilir.

Bu chip (14680) daha yetenekli ve artırılan hafızası var enerji tüketimi de artmamış deniyor. Özellikleri;
    http://www.radio-electronics.com/news/wireless-technology/bluetooth-smart-wearable-on-chip-device-launched-5748

• Öncelikle Bluetooth çekimi çok güçlü ben 3-1 büyüklüğünde evde iki oda uzaktan denedim çekiyor. Yürürken asla kopma olmadı.

1 saatte şarj oluyor ve 10 gün gidiyor.

İWOWNfit uygulaması indiriliyor ve bütün ayarlar orda mevcut. Bildirimler ve alarm ayarlanabiliyor. Sağlık verileri sanırım İPhone sağlıkla eşleşiyor. Böyle bişey sordu bana anlayamadım tam.

Bütün bildirimler içeriğiyle birlikte okunabiliyor. Mesela bana uygulamalardan da bildirim geliyor. Sadece SMS ve whatsapp değil. Telefonda yanıp sönen tüm bildirimler geliyor.

Güneşte o kadar iyi görünmüyor. Biraz dikkatli bakmak lazım.

Kamera kontrol ve müzik henüz çözemedim ya da İPhone 6 ile çalışmıyor. Böyle bir menü Yok.

Arayanın adı tam çıkıyor hatta aramayı reddedebiliyorsunuz.

Elimi günde 5 defa yıkarım su almadı henüz.

Adımsayar , kalk yürü uyarısı, etkinlik takvimi, nabzı ölçer, 5 spor dalında aktivite takibi, saat ekranına farklı arkaplanlar bulunmakta.

Yürürken elinizi kaldırıp saatte baktığınızda otomatik ekran açılıyor. Bileğinizi doksan derece döndürünce de aynısı oluyor.

Bence f/p açısından tercih edilecek bir saat.

İşteyken arayanı meşgule vermek ve gelen bildirimleri okumak zevkli oluyor. Hele çok oturdun uyarısı beni mest etti.

Başka özellikleri de var fakat daha çözemedim.

İyi forumlar.
     İwown fit i6 pro - akıllı bileklik İwown fit i6 pro - akıllı bileklik İwown fit i6 pro - akıllı bileklik

Bilgiler için çok teşekkürler. 10 gün pil gitmesi çok şaşırtıcı satici aciklamasinda bile 4-5 gün yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bilekten güzel görünüyor ve ekran büyüklüğü çok iyi.
    Peki bildirimleri sadece anlık mi görebiliyorsunuz yoksa mesela bildirim merkezi gibi birseyi var mı? 1 saat önce gelen sms ı henüz açmalısınız saatten görmeye devam edebiliyor musunuz?

• Mesajlar 8 adet hafızası olan bir depoda tutuluyor. Yenisi geldikçe son sıradaki siliniyor.

Şarjın %100'den düşmesi yaklaşık 3 günü alıyor zaten. Ben normal kullanım için konuşuyorum. Çok fazla kullanırsanız belki dediğiniz kadar kalabilir.
  • Yeni eklemeler yapacağım.

Saat telefonunuzdaki kayıtlı mailinize gelen mailleri de okumanıza olanak tanıyor.

Uzaktan fotoğraf çekme özelliğini buldum. Çok kullanışlı gerçekten. Saatinizin ekranına basarak telefondan fotoğraf çekebiliyorsunuz.

Bir de spor gps özelliği var bunu çözemedim. Gps kullanıp yaptığınız sporun nerede olduğunu mu buluyor anlamadım.

Son olarak güneş altında elinizi gölge yapmanız gerekiyor görmek için.

Hiç mi görünmüyor yav id107 ile çok rahat olmasa da gayet belirgin görebiliyorum güneş altında. Şu yürürken bağlantı kopması olmasa id107 çok güzel saat ama :/ sırf bu yüzden başka model bakıyorum. Telefonu duymadığım bildirim almam gereken zamanlar sadece yürürken zaten.. Nordic chipset var ondan dolayı mı bilmem bu chip'e sahip çoğu bileklik. Xiaomi gibi Dialog chip kullanan nadir modellerden i6 Pro.
    Müzik kontrolünü buldunuz mu? Android ile deneyebilirseniz iyi olurdu. İphone'da çalışmayabilir belki. Gerçi Andriod ile de işlev görmüyor sanırım müzik kontrolü kağıt üzerinde kalmış gibi. Her modelde mi böyle acaba umarım Firmware & yazılım güncellemesi ile çözülür, işe yarar özellik.

• Açık havada güneşli iken görmesi biraz zor. Android ile deneyemedim. Saat bunların dışında çok iyi. Müzik iPhone'da yok.

Anladım. İphone'da da çalışmıyor belki ama gördünüz mü müzik kontrolü ile ilgili bir ayar vs?
    Kamera ise kolu sallayarak da olması lazım?

• bir kaç gün içinde sipariş vermeyi düşünüyorum, elime geçince izlenimleri yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Anladım. İphone'da da çalışmıyor belki ama gördünüz mü müzik kontrolü ile ilgili bir ayar vs?
    Kamera ise kolu sallayarak da olması lazım?

Müzik kontrolü iPhone'da yok. Hiç bir ibare yok. Saat elini sallayınca değil ekranda beliren tuşla fotoğraf çekiyor.

• Merhaba.
    Gündüz uykusunu da algılıyor mu acaba?
  • Aliexpress'ten siparişi verdik bakalım 11.11 kampanyası ile 28 dolar civarıydı. 2 dolarlık select kupon kullandım, 3 dolarlık da coin'ler ile aldığım 25 Usd üstü için 3 dolar indirim kuponu ile birlikte 23 küsür dolara gayet iyi fiyata almış oldum.
    Aklıma takılan şeyleri gelince incelerim birkaç haftaya sorusu olan varsa belirtebilir.

• Bu ürünü çok inceledim, daha sonra görünüş olarak çok daha hoşuma giden
    Zeblaze ZeBand BLE 4.0 siparişi verdim. Sanırım 30-40 gün sürecektir elime geçmesi. Acelem yok ama aldığım gearbest sitesi hakkında pek iyi şeyler duymadım. Elime geçmese de büyük bir meblağ değil zaten.
  • Merhaba, üründe kronometre yada geri sayma özelliği var mı?
  • Gearbest iyi site aslında kötü değil, banggood kadar olmasa da. Gearbest onlarca alışverişim oldu hiçbir sorun yaşamadım. Fiyatları uygun genelde ve tüm parçalar topluca tek pakette geliyor iyi tarafı. Bir kere kulaklık hafif kırılmış geldi tamir ettim kullanıyorum. Tüm parasını da iade ettiler cüzdan olarak, başka şeyler almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 14 Kasım 2016; 21:58:53 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.