Şimdi Ara

iwantcheats Hakkinda Okumadan Gecme Derim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bugun 25 dolara 1 aylik pubg hile aldim durust olmak lazim son 6 mactir artik gina geldi havada vuruyor nasil oluyorsa bi kac kere denk geldim bende alayim sadece yerlerini goreyim dedim hileyi aldim paypalla ve kurdum

sadece aradan 20 dakka gecti ban yedim isin ilgin kismi yillardir bu oyunu oynarim ve artik tesaduslere inanmiyorum neden diye soracak olursaniz wolfteam oynarken hack satan eleman kibrista hacki satiordu (wolfteam sirketinin ana merkezi kibrista)

skillde hile kullanmistim(system cheat almanyada hacki satan alman elemants gidip almanca konusmustum ) Skill force alman oyunudur ve pubg hile 25 dolar aslen amacim genelde oyle yaparim hileyi alir 2 gun kullanir sonra paypaldan dispute acar parami geri alirim oyle yapacaktim

pubg hilesini satan elemanin abd callforniada oldugunu duyunca dank etti kafama arkadas neden hile saticilari hep ayni sistemi kullaniyor aklim almiyor Bence hileyi satan ve oyunu satan ayni sahislar tabi benim gibi yapip parasini almayip bir hacka 30 dolar 25 dolar verennin bence aklindan zoru vardir

• İbretlik tespit. Dağılabilirsiniz.
    Aferin hileci şampiyon.
  • Pubg'nin yapımcısının bu hile işinde parmağı var mıdır bilmem ama Valve'in kesinlikle var. CS:GO'da bu kadar hile olması tesadüf değil. Aynı şekilde PUBG'de de göz yumuyor olabilirler ama pubg sistemi sıkı tutuyor. Asia serverı girmediğiniz takdirde hileyle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük. Asia'da xinzongunlar 2.beyazda 10 kişi falan bırakıyor sağolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Pubg'nin yapımcısının bu hile işinde parmağı var mıdır bilmem ama Valve'in kesinlikle var. CS:GO'da bu kadar hile olması tesadüf değil. Aynı şekilde PUBG'de de göz yumuyor olabilirler ama pubg sistemi sıkı tutuyor. Asia serverı girmediğiniz takdirde hileyle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük. Asia'da xinzongunlar 2.beyazda 10 kişi falan bırakıyor sağolsun

Dun 12 liraya dusmustu cs go olmayacaktim aldim daha yeni girdim Malesef Cok feci bir hilke var hemde bir odada 5 kisi
  • 9 liraya satıldı 3.parti sitelerde.. Steamin kendi mağazasında hala 12 lira.. 12 lira olan pyundan pek bir şey beklememek gerek
  • Çoğu oyun yapımcısı hilelere izin verir ama banlarlar.

Bunun sebebi basit banlanan kişi akli dengesi bozuk olduğu için oyunun bir kopyasını daha alır ve bir daha banlanır.

Hileci ve Oyuncular kaybeder
    Yapımcı Firma Kazanır.

PUBG az Fortnite örnek alsın hile konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Çoğu oyun yapımcısı hilelere izin verir ama banlarlar.

Bunun sebebi basit banlanan kişi akli dengesi bozuk olduğu için oyunun bir kopyasını daha alır ve bir daha banlanır.

Yapımcı Firma Kazanır.

Hocam cogu hile satanlar kendi adamlari Bence Kesinlikle

Birde Redditte Yazdim Bu ve Bundan baska Siteller Scam Sitellermis

Emin olun Cs Goyu Biraktim Simdi Bunda Takiliyorum İşler acilincada burdan Birine Hediye verecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breaak4Love

quote:

Orijinalden alıntı: Zafer Korkmaz

Çoğu oyun yapımcısı hilelere izin verir ama banlarlar.

Yapımcı Firma Kazanır.

Hocam cogu hile satanlar kendi adamlari Bence Kesinlikle

Birde Redditte Yazdim Bu ve Bundan baska Siteller Scam Sitellermis

Emin olun Cs Goyu Biraktim Simdi Bunda Takiliyorum İşler acilincada burdan Birine Hediye verecegim

Böyle aptallık yapmaya devam ederlerse daha çok oyuncu kaptırırlar Fortnite'a

• Hadi csgo gibi rekabetçi oyunlarda hile açmanızı anlarımda bu oyunda hile açmanın anlamı nedir

Csgo oynarken karşına hile gelir yarım saatin boşuna gider bu oyunda hile gelse ne olacak ki? Bana da denk geliyor hileler en fazla exit lobby yapıp yeni oyuna giriyorum. Csgoda hileyle ego tatmin edenler var bu oyunda birinci olsan ne olmasan ne? gir zevkine oyna işte
  • iwantcheats gibi sitelerden defalarca hile aldım. Birçok CS:GO ve DayZ hesabım banlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 8MB AGP -- 7 Nisan 2018; 18:55:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.