Şimdi Ara

Ivan Bebek'e 8.2 Puan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İki hatalı kırmızı, bir hatalı penaltı ilk yarıda saçma sapan sarılarla ince ince doğra adamların attığı ilk gol ofsayt, ama iyi maç yönetti zuhahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diyecek bir sey bulamiyorum ama karsima ciksa zarar vermek icin elimden geleni yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım GS-FB maçının hakemi Braga maçının hakeminin yaptığı aynı hataları yapar ve maçı FB kazanır. Ondan sonra ben GS ve BJK arkadaşları görmek istiyorum. Bakalım burada yazdıkları şeylerin aynısını mı yazacaklar merak ediyorum.

GS-FB maçını FB hakem kararlarıyla kazanırsa GS ve BJk sakın gelip konuşmasınlar.
  • https://www.ntvspor.net/haber/futbol/153066/ivan-bebekin-notunu-acikladi

7.4 almış buradaki trollerde maçta 1 hatası falan var diye algı yapmaya çalışıyorlardı yazık.
  • Bu 8.2 yi atanlarin amacı belli

Yıllardır fener medyasi diye bir şey uyduruluyor yalan kardeşim

Bu ülkede Fenerbahçe nefreti reyting yaptırıyor Fenerbahçe ile alakalı küçücük bir şey bile değerli medya için fenerli medya diye bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Bunun düşmanlıkla alakası yok. Hakem gerçekten iyi yönetti. Bunu bilen ve dile getiremeyen başka takım taraftarları da var. Çünkü maçın spikeri başta olmak üzere öyle bir algı yaratıldı ki, hakeme tepki göstermeyen vatan haini ilan edildi. Evet hakem gayet güzel maç yönetti. Sadece ilk gol ofsayt olabilir ki o da yan hakemin hatası. Ki ofsayt da çok çok ince zaten. Kjaer baya bir bozuyor orada çizgiyi. Onun dışında penaltı dahil bütün kararları doğruydu. Tek hatası vardı Caner'i atmaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

https://www.ntvspor.net/haber/futbol/153066/ivan-bebekin-notunu-acikladi

7.4 almış buradaki trollerde maçta 1 hatası falan var diye algı yapmaya çalışıyorlardı yazık.

Adam ağzından kaçırmış 7.4'ü.
  • her zaman yazdım,
    yazmaya devam edeceğim....

YALANCI MEDYAYA İTİBAR ETMEYİN,
    RATING UĞRUNA YAPMAYACAKLARI YOK.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdaki trollere göre 1 hatası vardı 8.5 falan almalıydı noldu da acaba öyle puan almış Allah Allah

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.