Şimdi Ara

Ivan Bebek'e 8.2 Puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Braga-Fenerbahçe maçının gözlemcisi Manuel Diaz Vega'nın, Hırvat hakem Ivan Bebek'e 8.2 (verimli performans) notunu verdiği belirtildi.

Ivan Bebek'e 8.2 Puan

Fenerbahçe'nin Braga'ya 4-1 yenilerek UEFA Avrupa Ligi'nden elenmesi sonrası bu maçta gösterdiği yönetimle tepkileri üzerine çeken Hırvat hakem Ivan Bebek'in notu belli oldu.

8.2 (VERİMLİ PERFORMANS) NOTU VERİLDİ

Fotospor'da yer alan habere göre, perşembe akşamı oynanan UEFA Avrupa Ligi maçında Ivan Bebek'in yaptığı hataları rapor etmekle görevli olan İsviçreli hakem gözlemcisi Manuel Diaz Vega'dan 8.2 not aldığı iddia edildi.

SOUZA VE VOLKAN'A AYRI RAPOR

Bu arada maçın UEFA delegesi Makedon Milovan Dukanovic'in ise maç sonrasında hakem Ivan Bebek'in önüne su şişesi atan Souza ile soyunma odası koridorlarında hakeme saldırmak istediğini iddia ettiği Volkan Şen için ekstra bir rapor hazırladığı bildirildi. Babası hakem komitesinde olduğu için çabucak yükselen Ivan Bebek, 23 yaşında profesyonel hakem yapılmıştı.

• doğrama puanı verilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırmadım.
  • görevini doğru yapıp yapmadığını puanlamış adam işte
  • Uefa'nın parmağının olduğu kesinleşti artık,zaten hiçbir hakem arkasında bir güç olmadığı sürece avrupa arenasında bir takımı bu kadar doğrayamaz

• Ben Beğendim Notunu
  • Dedim burda hakem iyi yonetti fenerliler alismis diye. Hakemin hatasi varmiydi. Tabiki vardi ama ole irkcilik falan komik duruyordu. Kasitli degildi bence. Nani de kasitli atmadi o zaman

• normal, gayet iyi maç yönetti adam. Bakmayın bizim milletin sağa sola saldırmasını, yenilgiyi hazmedememe oluyor yaptıkları...
  • Bastan beri diyoruz zaten. Mehmet Topal'in penaltisi haric tek hatasi Souza ve Caneri atmamasi oldu. Bizim ligde her mac hatali verilen/verilmeyen penaltilar oluyor zat2n. Alıştık onlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Bastan beri diyoruz zaten. Mehmet Topal'in penaltisi haric tek hatasi Souza ve Caneri atmamasi oldu. Bizim ligde her mac hatali verilen/verilmeyen penaltilar oluyor zat2n. Alıştık onlara.

Attıkları gol ofsayt. Her takdir hakkını onlardan yana kullandı. Mehmet Topal'ın olayı pimi çekti zaten. O saatten sonra olanlar normal şeyler. Maçı elimizden adamlara teslim etti.
  • Bizim bundan gayrı Avrupa'da belimiz doğrulmaz beyler. Uefa birşeylerin hıncını alıyor ve almaya devam edecek. Lobi denen şey de bizde olmadığı için izlemekle yetineceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Bastan beri diyoruz zaten. Mehmet Topal'in penaltisi haric tek hatasi Souza ve Caneri atmamasi oldu. Bizim ligde her mac hatali verilen/verilmeyen penaltilar oluyor zat2n. Alıştık onlara.

Attıkları gol ofsayt. Her takdir hakkını onlardan yana kullandı. Mehmet Topal'ın olayı pimi çekti zaten. O saatten sonra olanlar normal şeyler. Maçı elimizden adamlara teslim etti.

Topalin penalti zaten. Ellerini onune aliyosan yan donmeyeceksin. Yoksa penalti. Ellerini nere sokcak falan demeyin. Gidin ogrenin. Ayrica oyunculariniz hakemi hep kandirmaya yonelik oynadi. Daha macin 10 dk konu actim tr deki hakemlere benzemezler diye ve dedigim oldu. Siz alistiniz ulkede 30 metre ileriden tac atmaya adammlara arkadan vurmaya hakemlere el kol yapmaya. Avrupada ligdeki sivas sporsun sen sokmez yani.

• manuel diaz vega diye isvicreli mi olur adam portekiz asilli demek ki, uefa fark edememis bunu galiba portekizli adam o hakeme tabi 8.2 verir
  • Ben dedim mükemmel maç yönetti diye

• tahrik için demiyorum ama adamın ofsayt dışında Mehmet Topalın koluna çarpıyo top elleri önde hakem ne yapsın çoğu izleyen bile eline çarptı eyvah dedi direk. Bu 2 pozisyon dışında hiç hatası yok. Souza rastgele topa vuruyo tabi ki kart gösterecek.
  • bizde Alexis geldi lige eller arkada habire gol yedirip duruyodu derbide Volkan Şenin attığa gole bakın eller önde olsa dengede durur ayağına çarpar top. Demek ki Avrupada eller önde çarpsa bile penaltı çalıyor ki bu oyuncular ellerini arkaya atıyor. Ayrıca geçen sene aldığınız penaltıları unutmayın böyle 2 tane pozisyon var.
  • aga sacmalamayin nerde iyi mac yonetti, avrupada hic boyle dogranan takim gormemistim hayatim boyunca. ilk gol ofsayt penalti kirmizi yanlis, yanlis olmasa bile oncesinde ofsayt var pereirayi gereksiz yolladi tribune, souzanin sari karti yanlisti cunku takim arkadasina tepki gostermisti. daha ne olsun yaw penaltiyi kendi mi kullancakti ?
  • Mehmet Topal atılana kadar tur bizdeydi. Nani nin kaçırdığı golde bile üzülmemiştim sabah kadar oynasak yenemez bunlar bizi diye. Bütün maç topal ın penaltısı ve atılmasıyla yön değiştirdi. Ben bir maç içerisinde böyle bir duygu değişimi yaşadığımı hatırlamıyorum. Yarı finalde Benfica maçında Gökhan sakatlanana kadar oynanan oyunla gökhan çıktıktan sonraki oyunla çok benzer bir gidişat yaşadık. Bu çok feciydi ama. çok kötüydü. Hala Gs maçına odaklanamadım akşam maç var ve heyecanlanamıyorum bile. o kadar feciydi.
  • Cuneyt cakirin avrupa modeli Cuneyt te 8.5 almisti derbide..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.